در میان نصب تلفات مینه سوتا مقامات تقلا برای پیدا کردن مکان های امن برای سالمندان

به عنوان کشنده coronavirus همچنان داد و بیداد از طریق مینه سوتا, خانه های سالمندان, مقامات بهداشت عمومی در حال مواجهه با یک معضل تازه: که در آن به مراقبت برای افزایش تعداد بیمار بیماران بدون گسترش ویروس.

بیش از 10 روز گذشته مقامات را درهم برای تخلیه ده ها تن از ساکنان از سه تسهیلات مراقبت دراز مدت در بخش های جداگانه ای از دولت از وینونا به دلوت پس از آنها شد ضعف بزرگ و به خصوص شیوع بیماری کشنده از رمان coronavirus. در هر صورت اعضای هیات آنقدر بیمار است که نمی تواند آنها را برای مراقبت از بیماران و مقامات محلی و بیمارستان سیستم تا به حال به سرعت حرکت می کند برای جلوگیری از یک فاجعه گسترده تر. نجات تلاش بودند هماهنگ در پرواز در سطح محلی توسط مرکز مدیران و شهرستان سازمان.

اما به تعداد و شدت شیوع بیماری تشدید در ارشد مراقبت امکانات احساس خطر بهداشت عمومی کارشناسان به پرسش در مورد اینکه آیا دولت به اندازه کافی مکان های امن برای منزوی کردن و درمان صدها نفر از سالمندان ساکن بیمار توسط ویروس.

علاوه بر این در حال رشد وجود دارد در تماس های مقامات بهداشت عمومی به تغییر تمرکز خود را از غربالگری اقدامات است که تا حد زیادی موفق به متوقف کردن گسترش سریع بیماری را حاوی ویروس’ گسترش به سرعت شناسایی و حرکت مردم به امن تر امکانات.

در هفته های اخیر به مراقبت دراز مدت صنعت شده است به شدت در حال کار با دولت و وزارت بهداشت برای شناسایی سایت های خاص برای درمان بیماران آلوده از خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی. شناخته شده به عنوان “COVID پشتیبانی سایت” این خواهد بود واحدهای ویژه و یا بال در امکانات موجود کارکنان با مراقبت های بهداشتی حرفه ای که آموزش دیده برای درمان افراد آلوده به ویروس.

بر خلاف شلوغ خانه های سالمندان که در آن بیماران اغلب دو برابر کردن در اتاق های بیماران در این بال خواهد بود جدا شده در اتاق های خصوصی تا زمانی که بهبود می یابند. تا کنون مقامات در حال بررسی ویژه طراحی شده پشتیبانی از سایت های است که می تواند برای مراقبت از بیش از 90 آلوده مردم با توجه به LeadingAge, مینه سوتا, مراقبت دراز مدت صنعت ،

کشورهای دیگر از جمله کانتیکات و ماساچوست را کشف کرده اند که امکان باز کردن تمام امکانات برای خانه سالمندان بیماران مبتلا به کوروناویروس.

“این احتمال وجود دارد که استراتژی های پیشگیرانه به تنهایی نمی خواهد به اندازه کافی برای کاهش و افزایش خطر ابتلا به COVID انتقال برای مردم ساکن در مجتمع مسکونی در دراز مدت مراقبت” گفت: یوسف Gaugler استاد که تمرکز بر مراقبت دراز مدت و پیری در دانشگاه مینه سوتا در دانشکده بهداشت عمومی. “استراتژی های خلاق مورد نیاز برای ایجاد COVID خاص مراقبت های مسکونی تنظیمات.”

خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی است که خانه را به بیش از 80 ، 000 مینه سوتا سالمندان تبدیل شده اند مرگبارترین میدان نبرد در دولت را مبارزه با این بیماری همه گیر. با هم این امکانات حساب 102 از 143 مرگ و میر در سراسر کشور و خطرناک خوشه از موارد شایع تر است. وجود بیش از 130 دراز مدت مراقبت از امکانات ایالت با حداقل یک مورد مثبت از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس و حداقل هشت امکانات با بیش از 20 موارد با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت.

بیش از آخر هفته یک اتوبوس و ون منتقل 14 سالم بیماران در یک زمان از Sauer مراقبت های بهداشتی 71-تخت خانه سالمندان به یک جایگزین ارشد مرکز دریاچه وینونا مانور حدود 4 مایل دور در وینونا. این انتقال به معنای عایق افرادی که مبتلا به کروناویروس که در حال حاضر ادعا هشت زندگی در Sauer سلامت و آلوده 21 دیگر ساکنان و کارکنان. برای جلوگیری از این ویروس از گسترش همه مردم منتقل شدند به تفکیک بال دریاچه وینونا مانور با ورودی خود را و کارکنان اختصاص داده شده, مقامات گفت.

Rachelle شولتز رئیس جمهور و رئیس اجرایی از وینونا سلامت, غیر انتفاعی بیمارستان که عمل دریاچه وینونا مانور گفت: ساکنان که منتقل شده اند و همچنین کارکنان آنها مراقبت خواهد شد و نظارت و تست شده برای این ویروس به طور منظم.

“همه ما قابل درک است که هر کجا که [ویروس] نشان می دهد تا برای اولین بار است که در آن نشان می دهد تا برای اولین بار,” او گفت:. “خطر نشده است.” او افزود: “هنگامی که این ویروس طول می کشد نگه دارید و آن را واقعا دشوار است برای از بین بردن.”

قرنطینه تلاش در وینونا مشخص شده و بار دوم در چند روز گذشته که ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت در مینه سوتا شده اند به طور موقت منتقل شدید میان شیوع کروناویروس. نزدیک به چهار ده ساکنان از نصف النهار مانور مرکز کمک زندگی می کنند در Wayzata منتقل شدند شنبه به بیمارستان به دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت و یا به خانواده مسکن است. تخلیه شد و لازم است چرا که اکثر کارکنان و مدیران کاهش یافته بود بیمار با COVID-19.

در هر دو امکانات بسیاری از افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس را نشان نداد علائم مانند سرفه و مشکلات تنفسی و یا درجه حرارت بالا, مقامات گفت. داده ها از مطالعات اخیر در ایالات متحده نشان می دهد که به عنوان بسیاری از نیمی از مردم با COVID-19 عفونت در مراقبت از خانه تا به حال هیچ نشانه ای از این بیماری زمانی که آنها مورد آزمایش قرار گرفتند.

تمایل ویروس به سرعت در حال گسترش در میان مردم که نمی دانند آنها آلوده بر نیاز فوری برای مردم به ماندن در خانه گفت: کارن Sanness مدیر بهداشت و خدمات انسانی در وینونا کانتی است. “آنچه که واقعا ترسناک در مورد کل این وضعیت این است که افرادی که [ویروس] اغلب حتی نمی دانند که آنها آن را داشته باشد و فقط با سفر به فروشگاه مواد غذایی به طور بالقوه می تواند آلوده, مردم,” او گفت:. “پس لطفا لطفا لطفا هر کس در خانه بمانند چون شما هستند که کنترل گسترش این بیماری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru