در میان coronavirus شیوع Arizonans پیدا کردن کمی فاصله اجتماعی در شلوغ پیاده روی مسیرهای پیاده روی

زمانی که رژیم صهیونیستی. mlb مردم هشدار داد برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ و تماس نزدیک با دیگران و دولت و محفل ققنوس پارک سیستمهای آمد تا با یک جایگزین سالم: دریافت خارج از منزل آنها اعلام کرد. بیا پیاده روی ما در مسیرهای پیاده روی.

آن را کار کرده است. خیلی خوب است که در زمان اوج در برخی از پارک های این آخر هفته اجتناب از اجتماعات بزرگ و تماس نزدیک در مسیرهای باریک بود که به عنوان چالش به عنوان مثال پیدا کردن یک فضای پارکینگ — حتی در خشک جریان تخت, نزدیکی خرافات کوه.

در حالی که مسیرهای پیاده روی پیاده روی می تواند یک مقصد محبوب در هر روز لذت بخش در آریزونا آب و هوا در بهار پیاده روی موج بیشتر است در حال حاضر که میله, رستوران, سینما, تئاتر و دیگر مقصد بسته شده است. و گیر کرده در خانه پدر و مادر و بچه ها گله به مسیرهای پیاده روی پیاده روی در چه زمانی از روز کاری یا روز مدرسه.

بیشتر: بسیاری از آریزونا پارک ها باز هستند در طول شیوع کروناویروس. در اینجا چیزی است که بدانید قبل از اینکه شما بروید

نیز کشیده شده به ایالتی آریزونا و پارک های محلی در حال بازدید از جدید مکزیک و کشورهای دیگر که در آن پارک ها و اردو تعطیل شده اند — از ترس باز پارک خواهد سوخت coronavirus گسترش یافته است.

این آخر هفته هزاران نفر از مردم به اشتراک گذاشته مسیرهای پیاده روی با یکی دیگر از محبوب ققنوس-منطقه trailheads.

ققنوس مسیرهای پیاده روی با مردم بسته بندی شده

“بسیاری از مردم بودند که عبور از هر یک از دیگر در دنباله. وجود دارد تقریبا جایی برای نشستن در بالا” گفت: آدم Nivinski یک دانشگاه ایالتی آریزونا از تمپه که به تازگی به پایان رسید Piestewa اوج دنباله شنبه با دو نفر از دوستان.

در ققنوس کوه, حفظ, مدیریت توسط ققنوس پارک ها و تفریح و سرگرمی اتومبیل سرریز از پارکینگ و چپ بودند در کنار جاده در هر نقطه آنها مناسب می تواند در Piestewa اوج و رویایی قرعه کشی trailheads.

بیشتر: مگان مک کین خواستار خارج Arizonans نه اجتماعی-فاصله

یک افسر نوشت: بلیط پارکینگ به صورت غیر قانونی وسایل نقلیه پارک شده در Piestewa. در میان کسانی که از نظر قانونی پارک شده بود وجود دارد یک جیپ مخاصم در پارکینگ آراسته با سفارشی طلا پنجره عکس برگردان کامل با یک جمجمه, تفنگ گلوله و ضد COVID-19 شعار.

“ما تلاش کرده اند ما را به ماندن تا آنجا غیر ممکن” جاناتان Keenan گفت: پس از خروج از Cholla نوین در Camelback Mountain با همسر و فرزندان خود را در روز یکشنبه ، “در پایان روز, ما باید به برخی از زمان در خارج به عنوان یک خانواده است.”

فقط چند مایلی جنوب Papago پارک ثابت می شود یکی دیگر از یکشنبه پناهگاه برای کسانی که با تب کابین. بسته بزرگسالان و کودکان پر هر تپه.

“من جوان” جک McCaffrey گفت: در حالی که نشسته در کنار دوست خود در بالای پارک بزرگترین تپه. “من بیش از حد نگران گرفتن آن و یا عبور از آن را به کسی خواهد بود که در معرض خطر.”

مسیرهای پیاده روی پیاده روی مانند Camelback Mountain Piestewa اوج و دیگران در ققنوس, ديد کوه, حفظ, سقوط تحت دستورالعمل ققنوس پارک ها و تفریح و سرگرمی. پارک که سقوط تحت قلمرو اجراء Arizona State Parks مانند از دست هلندی پارک دولت ذکر شده در مورد وضعیت سایت.

شهر فینیکس پارک های احتیاطی coronavirus هشدار ارسال شده در خود سایت و در حال انجام تمیز کردن به طور منظم از “بالا لمس سطوح” با توجه به شهر فینیکس پارک سخنگوی گرگ باخ.

قبل از آخر هفته ازدحام باخ گفت: بزرگترین افزایش در ققنوس مسیرهای شده است در طول ساعات کار عادی به احتمال زیاد به دلیل تغییر برنامه کار مردم در حال حاضر چهره.

“ما قطعا احساس می کنید که یک راه بسیار خوبی برای مردم را به انجام ورزش و هنوز مسئول از لحاظ اجتماعی فاصله چون شما نه در داخل و در یک منطقه محصور با یک گروه بزرگ از مردم گفت:” باخ.

Maricopa County Parks and Recreation بخش posted on Facebook یکشنبه که در آن پارک در حال تجربه ازدحام بیش از حد. و نه تنها نگرانی آنها همچنین هشدار داد که کاربران برای جلوگیری از سرقت کاغذ توالت و یا دیگری وجود خواهد “نمی تواند به اندازه کافی برای همه است.”

باز کردن مسیرهای اردو جذب مردم از دولت

به Arizona State Parks سیستم می گوید: از آن گرفته شده احتیاطی لغو حوادث و بسته شدن آن مغازه ها هدیه ها. پارک های تاریخی مانند Riordan عمارت در فلگستفف و سنگ قبر دادگاه بسته اند.

اما آن 120 مایل از مسیرهای پیاده روی و 1500 اردو باز باقی می ماند و با هیچ برنامه ای به نزدیک است. کشورهای دیگر مانند کالیفرنیا و نیومکزیکو بسته اند و تمام یا قسمتی از پارک های ایالتی. کالیفرنیا بسته اردو از مارس 17 در پارک دولت اما غیر اردوگاه مناطق پارک مثل مسیرهای پیاده روی پیاده روی باز باقی می ماند به بازدید کنندگان است.

در نیومکزیکو رژیم صهیونیستی است. میشل گریشام دستور پارک دولت به طور نامحدود موثر مارس 16. تصمیم گیری ساخته شده بود با این امید از کاهش عمومی و چهره به چهره تعامل است.

برخی از ساکنان مکزیک به سرعت در بر داشت یک جایگزین: آنها خواستار شد Arizona State Parks برای دیدن اگر آنها می خواهم کرایه بهتر با عبور از مرز به گفته میشل Thompson, سخنگوی آریزونا پارک.

“مردم واقعا خوشحال ما هنوز باز و در دسترس گفت:” تامپسون.

با تعطیلات آخر هفته اما باز مسیرهای احساس نمی کند به عنوان بزرگ و یا اجتماعی-فاصله دوستانه به مقامات و شهروندان به طور یکسان پیش بینی کرده بود.

“ما خواسته ما رنجرز به نگه داشتن چشم در گروه, اما آن را دشوار است برای نظارت بر همه” تامپسون گفت. حتی اگر trailheads و پارکینگ شلوغ هستند هر چند او گفت: “هنگامی که شما را به پارک وجود دارد فقط مایل از مسیرهای پیاده روی. وجود دارد مقدار زیادی از فرصت های به گسترش است.”

در Papago پارک کوهنورد جهانرو Sivertson گفت که او هیچ مشکل نگه داشتن او فاصله از دیگران است.

“من احساس می کنم این یک جای خوب برای گرفتن خارج از منزل و قادر به شرکت در چیزی با مردم بدون گرفتن بیش از حد نزدیک به آنها” Sivertson گفت.

مناطق بیابانی هنوز باز هم

برای مطمئن شود, قیام در کوهنورد در سراسر کشور قابل پیش بینی بود. اما ایالتی آریزونا و پارک محلی مقامات تشویق آن با استفاده از رسانه های اجتماعی.

مسیرهای دوردست از ققنوس در امان نیست از جمعیت. کوچک trailhead پارکینگ شاخه خدمات جاده 78 در خرافات بیابان سرریز به عنوان انبوهی از کوهنورد قریب به مسیرهای پیاده روی.

مناطق بیابانی اجرا شده توسط ایالات متحده خدمات جنگل به نظر می رسد برای باز باقی می ماند از طریق آخر هفته با فدرال سایت ارائه این بروز رسانی: “در هماهنگی با دولت های محلی و ایمنی و بهداشت دستورالعمل های ملی و جنگل ها باز باقی می ماند, اما, تفریح و سرگرمی خدمات در امکانات ما ممکن است تغییر کند.”

هلندی را trailhead به طور معمول آرام و تقریبا خالی بود و انتظار خط برای پارکینگ. سه مایل, خشن, جاده خاکی شد و خم از اتومبیل ها و مردم — خروج برخی به تعجب می کنم اگر طلا بود و در نهایت یافت شده در خرافات.

مکنزی Shuman و رایان Vlahovich کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر