در میان coronavirus بحران مینیاپولیس زمینه 173 اجتماعی-فاصله شکایات

در هفته گذشته این بود که یک شکایت در مورد جمعیت هجوم آوردند به Powderhorn پارک برای وانت و بازی فوتبال و والیبال و یا فقط به اویختن. دیگر وقت آن بود که یک گروه از کارگران بدون محافظ دنده پیرایش درخت اندام. پس از آن هشت نیروی پلیس نوشیدن قهوه در یک ایستگاه گاز.

بیش از چند هفته گذشته مینیاپولیس ساکنان قرار داده اند ده ها تن از تماس به شهر 311 خط به گزارش مردم برای تجمع در عدم به پوشیدن ماسک و دستکش و یا در غیر این صورت شکستن اجتماعی-دورى قوانین با هدف کاهش گسترش این رمان coronavirus که به کشته شدن بیش از 200 ، 000 نفر در سراسر جهان است. مقامات شهرستان دریافت 173 قرنطینه مربوط به شکایت بیش از سه هفته از پایان دوره آوریل 20 — به طور متوسط حدود 12 روز است.

هنگامی که مردم در تماس 311 با شکایت در مورد گروه تجمع در نقض رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اقامت-در-خانه سفارش آنها با اشاره به خدمات نظارتی به جای پلیس که گفته اند آنها را در اجرای دستورالعمل, اما تمرکز خواهد کرد اولین بار در آموزش و پرورش و توسعه.

در عرض چند هفته همه گیر است طرح میتوانست زندگی روزانه. اکثر فعالیت های معلق به عنوان فرماندار خواسته است تا ساکنان به ماندن در خانه مگر اینکه آنها را به دلایل حیاتی برای بیرون رفتن در حالی که غیر ضروری کسب و کار باقی می ماند توقیف و رستوران ها و کافه ها باز هستند تنها برای بایگانی اطلاعات. نقض حمل جریمه تا 1000 $یا تا 90 روز در زندان بود. هنوز هم بر خلاف در برخی از ایالت ها, اجرای شده است پر از لکه و همانطور که از هفته گذشته بدون استناد داده شد در مینیاپولیس.

عدم اجتماعی فاصله در پارک اختصاص اکثر تماس به 311. اکثر آنها برای گروه بازی بسکتبال, فوتبال و سایر ورزش, اما این شهر همچنین سابقه شکایت در مورد قهوه-guzzling پلیس و یک برادری که کسی احساس کرده بود از دست رفت.

پارک مقامات روز جمعه اعلام کرد که تعطیلی قریب الوقوع بسکتبال و تنیس رشته های ورزشی و زمین های بازی و پارک های اسکیت در تلاش برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ.

مقامات می گویند که مردم هنوز هم می تواند لذت بردن از خارج از منزل با تمرین های اجتماعی فاصله و اقامت 6 فوت دور از دیگر parkgoers. برخی از این شهر parkways شده اند باز به پیاده از ماه مارس و گلف نیز بازگشایی شد در اوایل این ماه زیر یک فرمان اجرایی از Walz با بازیکنان به دوره.

در ضمن این شهرستان نیز دریافت شکایات در مورد کسب و کار فرار Walz این رقابت بسته شدن سفارش با 123 گزارش بین مارس 23 مارس 20. یک فروشگاه در شرق مینیاپولیس و یک مشروب فروشی در شهر به سمت جنوب در میان مجرمین.

مقامات پنج 311 شکایات در طول دو هفته در مورد یک مغازه توتون و تنباکو در S. میننهها خیابان با یک نفر گزارش داد که حتی اگر فروشگاه را نشانه باز کردن آن را در ادامه برای خدمت به مشتریان.

حدود دو سوم از کسب و کار به شکایت در مورد “غیر ضروری” مغازه ها و فروشگاه ها و رستوران ها است که به مبارزه طلبیده Walz را خاموش ترتیب است که فرماندار قبلا گفته او قصد دارد به سهولت به تدریج در چند ماه آینده. کسب و کار است که بنا به گزارش ها موفق به اجرای اجتماعی فاصله برای اختصاص یکی دیگر از 29 شکایات.

دیوید Shinn, دانشیار پاستور در Westminster Presbyterian Church گفت او درک نیاز اجتماعی فاصله اما او نیست تعجب است که در زمان بحران مردم را طلب ارتباط انسانی ،

“ما در حال افرادی که در قرعه کشی اتصالات و قدرت از هر یک از دیگر,” او گفت:.

جاشوا صفحه, دانشگاه مینه سوتا, جامعه شناسی استاد گفت که تعداد شکایات نشان دهنده بزرگتر اضطراب عمومی در مورد این ویروس و این شهر مجازی مستند با مقامات پیش بینی است که برخی از محدودیت ها می تواند در محل به صورت ماه. آخرین اطلاعات پیش بینی ها نشان می دهد در اوج ممکن است عفونت ممکن است آمده تا مدتی در اواخر ماه مه.

“این امکان وجود دارد از بی اعتمادی نسبت به دولت و به اصطلاح کارشناسان را باور یا نه گرفتن آن را بسیار جدی یا از آنجا که آنها تا به حال بسیار تجارب منفی با مقامات دولتی در گذشته و آنها به آنها اعتماد ندارد و یا باور نمی آنها باید مردم را در بهترین منافع در ذهن” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de