لس آنجلس, مارس 3 سال 2020 /PRNewswire/ — وکیل Gerald L. مارکوس بار دیگر نام یکی از بالا 100 وکلای صدمه شخصی® در جنوب کالیفرنیا. با انتخاب خود به 2020 امریکا بالای 100 وکلای صدمه شخصی® لیست او همچنان یک سنت از به رسمیت شناختن توسط سازمان سوخت کار سخت خود را. این selectees برای این جایزه هستند مشخص و جامع در سه بخش روند به معنای تعیین یک وکیل به طور کلی تاثیر بر مشتریان خود و جامعه است. کمتر از 0.5 درصد از وکلا دریافت این افتخار به عنوان جایزه نشان می دهد آقای مارکوس است که در میان منحصر به فرد از جنوب کالیفرنیا وکلا که در تلاش برای تعالی در تمام زمانها.

هر وکیل انتخاب شده برای این جایزه باید تمرکز حداقل 50 درصد از کار خود را در موارد صدمه شخصی. آقای مارکوس تاسیس شرکت خود به طور خاص به نمایندگی از قربانیان آسیب شخصی که به دنبال عدالت است. او خوشحال است برای دیدن کار خود را به رسمیت شناخته شده توسط امریکا بالای 100 وکلای صدمه شخصی® یک بار دیگر. دستاوردهای خود را شامل:

  • 15,000 موارد به کار گرفته
  • 200 میلیون دلار برنده برای مشتریان
  • رئیس جمهور از لس آنجلس محاکمه وکلای سازمان های خیریه (2018)
  • به رسمیت شناختن توسط Super وکلا®, انجمن ملی برجسته و مشاور ملی محاکمه وکلا و دیگر قابل توجه سازمان ها

امریکا بالای 100 وکلای صدمه شخصی® یک مصرف کننده متمرکز منابع طراحی شده توسط داده های پیشرفته تجزیه و تحلیل ترافیک. خود را بی طرفانه بررسی نامزد بر اساس مسائل از جمله تجربه شهرک و احکام و شهرت در میان همسالان و مشارکت جامعه.

ایستاده در میان بزرگ حقوقی جامعه از جنوب کالیفرنیا افتخار بزرگی است و یکی آقای مارکوس طول می کشد به طور جدی. او قصد دارد برای ادامه ارائه برنده جایزه کمک های حقوقی که او را به دست آورده این افتخار و عاشقانه مدافع بی گناه قربانیان آسیب در جامعه خود را.

قانون دفاتر از Gerald L. مارکوس شده است به نمایندگی از قربانیان آسیب در لس آنجلس منطقه برای بیش از 30 سال است. در آن زمان تیم صدها میلیون برای مشتریان. همراه با تجربه دادگاه وکلای شرکت استخدام در خانه محققان برای کمک به روشن شدن جزئیات حوادث و ارائه آنها را به قضات و داوران است. این تیم فراهم می کند پشتیبانی دلسوز خود نیاز مشتریان پس از آسیب بد—اما نه به پایین در طول مذاکرات و یا دادخواهی مهم نیست که آنها روبرو هستند. قانون دفاتر از Gerald L. مارکوس ارائه می دهد بزرگ-شرکت منابع با قیمت مناسب و طول می کشد در هر مورد بر اساس احتمالی. آنها می تواند به صورت آنلاین در www.geraldmarcuslaw.com.

منبع قانون دفاتر Gerald L. مارکوس

لینک های مرتبط

https://www.geraldmarcuslaw.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im