صلیب سرخ آمریکا چهره یک “شدید کمبود خون” با توجه به خون درایو لغو پاسخ به کروناویروس جدید شیوع این سازمان اعلام کرد در روز سه شنبه.

صلیب سرخ خواست در آزادی مطبوعات برای افراد سالم به در نظر اهدای خون و اضافه کرد که حدود 2,700 صلیب سرخ خون درایوهای لغو شده است در سراسر کشور به دلیل coronavirus نگرانی.

که منجر به حدود 86,000 کمتر اهدای خون بیانیه ای گفت:.

صلیب سرخ است که با اضافه کردن قرار ملاقات شکافها در مراکز مالی و گسترش ظرفیت در جامعه خون درایو ها در هفته های آینده به منظور “اطمینان فرصت کافی برای اهدا به من بدهید.”

در این بیانیه گفت: این سازمان در انتظار تعدادی از خون درایو لغو به افزایش است که باعث “افزایش نگرانی” برای جمع آوری خون سازمان ها و بیمارستان ها.

“من به دنبال به در یخچال و فریزر که شامل تنها یک روز را تامین خون برای بیمارستان” دکتر رابرتسون, Davenport, مدیر طب انتقال خون در میشیگان پزشکی در بیانیه ای گفت. “بیمارستان کامل است. هستند بیمارانی که نیاز به خون و نمی توانید صبر کنید.”

اهدای خون توسط یک فرآیند امن’

صلیب سرخ در بیانیه ای گفت که این سازمان اذعان برخی از مردم ممکن است مردد به بازدید از یک درایو خون با توجه به شیوع بیماری های, اما آنها امید را هنوز donate.

“ما می خواهیم برای اطمینان از این که اهدای خون یک فرآیند امن و داده های اضافی و احتیاطی در محل در خون ما دیسک و مراکز مالی برای محافظت از همه کسانی که می آیند” گفت: Chris Hrouda صلیب سرخ, خدمات پزشکی جمهور.

آن اقدامات عبارتند از: چک کردن دما از کارکنان و اهدا کنندگان قبل از ورود به خون درایو ارائه ضد عفونی کننده دست برای استفاده از هر دو قبل و در طول فرآیند اهدای فاصله تخت به دنبال اجتماعی-فاصله شیوه ها و افزایش “پیشرفته” ضد عفونی کننده های سطوح و تجهیزات.

در این بیانیه همچنین بر بهداشت اقداماتی که کارکنان باید همیشه گرفته شده در صلیب سرخ خون درایو که شامل پوشیدن دستکش و تغییر دستکش با هر اهدا کننده به طور معمول پاک کردن اغلب لمس مناطق با استفاده از استریل مجموعه مجموعه برای هر یک از کمک مالی و آماده سازی بازو برای کمک مالی با یک آسپتیک اسکراب.

آزادی مطبوعات گفت: هیچ اطلاعات یا شواهد که کروناویروس جدید منتقل می شود توسط سازمان انتقال خون اضافه شده است که وجود دارد هیچ موارد گزارش شده از انتقال خون انتقال برای هر ویروس تنفسی جدید از جمله coronavirus در سراسر جهان است.

افراد می توانند برنامه ملاقات به خون با صلیب سرخ با مراجعه به RedCrossBlood.org با استفاده از صلیب سرخ خون دهنده برنامه تماس با شماره) 1-800-قرمز-صلیب یا فعال کردن خون های اهدا مهارت در هر الکسا دستگاه اکو.

رسیدن به خبرنگار در bfrank@arizonarepublic.com یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de