آمریکایی گوشت است گرانتر در پردازش گیاه خاموش شدن ناگهانی

Coronavirus که به کشته شدن چند نفر از کارگران و بیمار صدها نفر دیگر در ایالات متحده گیاهان گوشت افزایش نگرانی از کمبود در گوشت خوک و گوشت گاو در فروشگاه های مواد غذایی.

به عنوان برخی از کشتارگاه توقف و یا کاهش سرعت خروجی و خریداران بریس برای بیشتر اختلالات گوشت قیمت در حال افزایش.

“این در حال ارسال است قیمت عمده فروشی به شدت بالاتر و در نتیجه کاهش قابل توجه در عرضه برای مصرف کننده گفت:” کسی ماهی یک اوماها مبتنی بر بازار دام استراتژیست.

Smithfield Foods, Inc., بزرگترین خوک تولید به طور نامحدود تعطیل کشتار گیاه در داکوتای جنوبی این هفته پس از صدها نفر از کارگران آزمایش مثبت برای Covid-19. این گیاه به طور معمول اختصاص 4 درصد به 5 درصد از کل گراز پردازش در آمریکا

دو نفر که مشغول به کار در یک Tyson Foods, Inc. گوشت خوک گیاه در آیووا درگذشت و دو ده بیمار هستند با عملیات پایین. سه نفر کشته شدند که مشغول به کار در یک تایسون مرغ گیاهی در گرجستان است. یک کارگر در یک شرکت کارگیل, Inc. گیاه در کلرادو نیز درگذشت. JBS ایالات متحده آمریکا تاخیر در بازگشایی پنسیلوانیا گوشت گیاه از پنج شنبه تا دوشنبه.

این شرکت در حال کار با مقامات دولتی در تمیز کردن و آزمایش برای اطمینان از آنها با خیال راحت به تولید مواد غذایی و محافظت از کارگران است. اما اختلالات و ميانگين کمتر گوشت حداقل در کوتاه مدت.

کشتار-بسته شدن کارخانه ها از آخرین تزریق از نوسانات در بازار مواد غذایی در coronavirus عصر. تغییر الگوهای خرید مصرف کننده و بسته رستوران دارای طرح میتوانست به زنجیره تامین و در نتیجه افزایش قیمت کالا مانند تخم مرغ بلکه باعث شد کشاورزان به تخلیه شیر و سبزیجات به دلیل از دست بازار.

“هنگامی که شما یک کاهش در کشتار مانند ما در حال حاضر ما در حال رفتن به پرش در برش مقادیر گفت:” برایان Hoops ارشد تحلیلگر بازار در میانه بازار راه حل در اسپرینگفیلد در میسوری گفت از طریق تلفن.

عمده فروشی گوشت خوک ارسال شده بزرگترین back-to-back دست آوردن بیش از دو سال افزایش 15 درصد به 60.13 سنت در هر پوند رسید. هفته گذشته گوشت خوک قیمت کاهش یافت و به پایین ترین سطح از سال 2009 ایالات متحده وزارت کشاورزی داده ها نشان می دهد. انتخاب-کلاس قیمت گوشت گاو صعود شش روز مستقیم از طریق پنج شنبه افزایش به $2.36 یک پوند یک ماه اخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر