AMC, سرگرمی, موج 56% در گزارش از مذاکرات با آمازون

AMC سرگرمی Holdings, Inc. شروع به پریدن کرد تا آنجا که 56% در رسانه ها گزارش می دهند که Amazon.com Inc. مورد بحث و بررسی پتانسیل تصاحب ایالات متحده بزرگترین فیلم-تئاتر صاحب هر چند این مقایسه دستاوردهای هنگامی که یکی دیگر از خروجی های این شرکت گفت: در حال صحبت کردن نیست.

معلوم نیست اگر این مذاکرات فعال هستند و یا منجر به یک معامله و انگلستان ایمیل در روز یکشنبه روزنامه با استناد به منابع ناشناس. آمازون نمی, نظر بر روی حدس و گمان سخنگوی روز دوشنبه گفت:. AMC نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

تجارت انتشار آخرین مهلت گزارش صبح روز دوشنبه که “هیچ مذاکرات” با استناد به منابع ناشناس.

AMC سهام (AMCX) افزایش یافت تا آنجا که $2.31 دلار 6.41 در معاملات نیویورک. آنها به عنوان کمی به عنوان 19% دقیقه پس از پایان مهلت گزارش شد و تا 36 ٪ به $5.58 در 11:28 صبح

AMC سهام منفی شد در اواخر معاملات پایین 1.5% در $25.63 ورود نهایی ساعت از معاملات.

سهام پایین بود 43 درصد در این سال از طریق آخر هفته ضرب و شتم همراه با بقیه سینما صنعت در سراسر جهان برای خاموش کردن coronavirus بیماری همه گیر.

AMC اوراق قرضه رسید در گزارش از مذاکرات با آمازون و در میان برندگان بالا در ایالات متحده بالا-عملکرد بازار در روز دوشنبه با توجه به ردیابی باند-اطلاعات تجاری. AMC ارشد تابع اوراق قرضه با توجه 2026 شد تا آنجا که 10 سنت دلار به 32 سنت داده ها را نشان می دهد.

این گزارش مذاکرات بعید است که جرقه یک جنگ قیمت برای AMC بلومبرگ هوش رسانه های تحلیلگر آمین Bensaid گفت: در یک توجه داشته باشید. “دانلود فیلم حال بعید است که به طور کامل به گزاف گویی در یک پست-Covid-19 جهان و ممکن است ایجاد خطر برای فراگیرنده” او گفت:. “AMC را افزایش بار بدهی و اجتناب ناپذیر ثابت هزینه های متوسط این شرکت در کوتاه مدت انعطاف پذیری مالی خواهد شد به شدت به چالش کشیده است.”

AMC خود را نشان داد نگرانی در مورد تهدید وجودی خود را با واکنش به ماه گذشته را مستقیما به جریان آزادی از کودکان و نوجوانان فیلم “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی” که Comcast Corp. جهانی تصاویر اعالن مورد به عنوان پرفروش موفقیت است. AMC گفت: این دیگر نمایش جهانی فیلم.

چینی املاک و مستغلات سرمایه دار خیلی مهم Wang Jianlin که صرف میلیاردها دلار ساختمان یکی از بزرگترین اپراتورهای سینما, کنترل AMC خود را از طریق نزدیک برگزار واندا ، واندا به دست آورد AMC در سال 2012 برای $2.6 میلیارد دلار به عنوان بخشی از گسترش آن به سرگرمی است. پس از آن به دست آورد نوردیک Carmike و Odeon & UCI Cinemas.

همراه با آن گسترده خرده فروشی و وب-خدمات عملیات آمازون یک بازیکن فعال در جریان آن نخست پلت فرم های ویدئویی همراه با انتشار اصلی فیلم است. مانند Netflix, Inc., آمازون (AMZN) مشتاق به ساحل تا آن موقعیت رو به رشد در هالیوود به عنوان جدید و قدیمی بازیکنان قراضه برای مطالب می پردازد. خرید یک سینمای زنجیره ای را تضمین کند یکی دیگر از خروجی برای آن فیلم است.

اریک خطابه یک تحلیلگر در Riley B. FBR نوشت به مشتریان دوشنبه که پول نقد را برای AMC است که در مسیر خود را برای چهارمین سال متوالی از سهام کاهش نمی تجدید نظر به سرمایه گذاران است. نقدی ارائه خواهد بود به احتمال زیاد بیشتر از یک سهام معامله داده AMC را افسرده قیمت سهام, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im