رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه تعیین سفیر آمریکا در بلژیک رونالد Gidwitz ایالات متحده به عنوان سرپرست و نماینده اتحادیه اروپا جایگزین سرنگون گوردون Sondland.

Sondland یک شاهد کلیدی در خانه استیضاح جلسات اخراج شد Feb. 7 از نقش خود به سختی 48 ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بود تبرئه توسط سنا در استیضاح محاکمه.

او عمیقا درگیر در تلاش برای فشار به اوکراین اعلام پروب به تهمت دموکراتیک رقبای شهادت “ما به دنبال رئیس جمهور دستور” و “هر کس در حلقه.”

Gidwitz منصوب شد به نقش خود در سال 2018 است. او به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن مالی مبارزات انتخاباتی صندلی برای ایلینوی در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

“در ظرفیت خود را به عنوان بازیگری نماینده Amb. Gidwitz پیشرفت خواهد کرد قوی ایالات متحده و اتحادیه اروپا همکاری به ویژه در دستیابی به بهبود سریع از COVID-19 همه گیر در حالی که ترویج مشترک ما منافع و ارزش های سراسر جهان” وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در بیانیه ای که دوشنبه منتشر شد.

“Amb. Gidwitz ادامه خواهد داد تا در خدمت ایالات متحده به عنوان سفیر فوق العاده و تام الاختیار به پادشاهی بلژیک تقویت کنیم و دو جانبه اقتصادی و امنیتی در رابطه به نفع هر دو ملت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im