آمازون هشدار 1st دست دادن در 5 سال در $4B در همه گیر هزینه های

Amazon.com Inc. روز پنجشنبه گفته است که می تواند در پست اول خود را از دست دادن فصلنامه در پنج سال به دلیل آن است که هزینه های حداقل 4 میلیارد دلار در پاسخ به کروناویروس همه گیر از جمله برنامه های آزمایشی برای کارگران آن برای COVID-19 و ارائه آنها را با دنده محافظ و پرداخت دستمزد بالاتر است.

سهام آمازون (AMZN) کاهش 5 ٪ در بعد از ساعات تجارت است.

خرده فروشان آنلاین را دیده اند تقاضا سنبله به سطح معمول تر از فصل تعطیلات زمستان به عنوان دولت ها در سراسر جهان دستور داده اند که مردم در داخل خانه در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

آمازون به بزرگترین خرده فروش آنلاین شده است در مرکز جنجال و هیاهو کار به استخدام دیگری 175,000 مردم برای رسیدگی به سفارشات و محدود کردن آن به طور خلاصه خدمات انبارداری به کاغذ توالت ضد عفونی کننده و دیگر کالاهای اساسی.

آمازون گفت: این انتظار می رود برای به دست آوردن یک سود عملیاتی از 4 میلیارد دلار یا بیشتر تحت شرایط عادی در زمان سه ماهه دوم اما در عوض این مبلغ صرف بودن در پاسخ به این بیماری همه گیر. این شرکت پیش بینی درآمد عامل در طیف وسیعی از از دست دادن 1.5 میلیارد دلار به سود 1.5 میلیارد دلار در مقابل یک $3.1 میلیارد دلار سود در مدت مشابه سال قبل است.

در حالی که این ویروس آلوده کارکنان از ده ها تن از آمازون ساختمان اشتعال کوچک اعتراضات و باعث زايمان دهندگان به سایت تقاضا تعطیلی بازار این شرکت موقعیت باقی مانده است به عنوان قوی به عنوان همیشه. آمازون دارای نورد ماسک و متوسط چک به همه آن آمریکا و اروپا انبارها و اعلام کرد که نرم افزار به نظارت اجتماعی فاصله برای اطمینان از آن باقی می ماند عملیاتی و خریداران می توانند در ادامه به محل سفارش.

درآمد برای سه ماهه اول افزایش یافت 26 درصد به $75.5 میلیارد دلار جلوتر از تحلیلگران برآورد متوسط $73.6 میلیارد دلار با توجه به TOTALBARÇA داده ها از Refinitiv.

تعداد کسانی که منعکس کننده فقط سه هفته از داده ها از سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر. آمازون پیش بینی برای سه ماهه دوم فروش می گوید یک تصویر واضح تر: این شرکت انتظار دارد درآمد به پرش تا آنجا که 28 درصد به 81 دلار میلیارد دلار.

جف بزوس آمازون اجرایی و ثروتمندترین فرد در انتشار اخبار گفت: “در زمان بحران نشان دادن سازگاری و دوام آمازون کسب و کار به عنوان قبل از هرگز, اما آن را نیز سخت ترین زمان ما تا کنون با آن مواجه است.

“اگر شما یک shareowner در آمازون, شما ممکن است بخواهید به یک صندلی از آنجا که ما در حال فکر کردن کوچک,” او گفت:, و اضافه کرد که این شرکت سرمایه گذاری صدها میلیون دلار برای توسعه خود coronavirus تست قابلیت های.

Amazon Web Services (AWS) دیده می شود یک چشم انداز مثبت در فروش و همچنین در زمانی که بیشتر شرکت ها شروع کرده اند با تکیه بر کار از راه دور است که بخش خدمات محاسبات ابری کمک به ایجاد امکان پذیر است. AWS درآمد افزایش 33 ٪ به $10.2 میلیارد و اگر آن را کمی کاهش یافت کوتاه از تحلیلگران برآورد $10.3 میلیارد دلار است.

سود سه ماهه نخست سال کاهش یافت و به $2.5 میلیارد دلار از $3.6 میلیارد سال قبل.

تبلیغات و دیگر درآمد حاصل از افزایش 44 درصد به $3.9 میلیارد دلار در حالی که فروشنده خدمات – ویژه انبارداری – شاهد 30 درصد افزایش فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de