Amazon.com Inc. روز دوشنبه گفت: این امر استخدام 75,000 بیشتر مردم برای مشاغل اعم از کارکنان انبار برای تحویل رانندگان به عنوان coronavirus اپیدمی نگه می دارد و آمریکایی ها قفل شده است و در خانه های خود و تقاضا به صورت آنلاین سفارش خروش.

با خریداران پاکسازی قفسه در ترس از طولانی مدت قرنطينه و یا محصول کمبود شرکت در مسابقه برای نگه داشتن مواد غذایی و محصولات بهداشتی در انبار و کارمند در دست در فروشگاه کار یا تحویل.

E-commerce غول پیکر (AMZN) چهره وظیفه دلهره آور از استخدام بیشتر مردم حتی به عنوان مانعی برای آن بسته به امکانات. این شرکت که گزارش ویروس موارد در میان کارکنان انبار و مواجه چندین تظاهرات گفت: این امر رول متوسط چک و در صورت ماسک برای کارکنان در تمام آمریکا و اروپا در انبارها.

برخی از مقامات منتخب را به نام این شرکت به انبار.

اما با نرخ بیکاری رکورد ضربه زدن سطوح آمازون به دنبال پر کردن شکاف. به رسم کارکنان جدید شرکت کرده بود گفت: این امر اضافه کردن $2 به آن حداقل 15 دلار در هر ساعت به ایالات متحده کارگران از طریق آوریل است.

این شرکت روز دوشنبه گفت: آن را به حال پر از 100,000 آن در موقعیت آگهی زودتر و شغل های جدید در علاوه بر این به که.

آمازون گفت که انتظار دارد به صرف بیش از 500 میلیون دلار در سطح جهان برای افزایش دستمزد برای کارگران در طول این بیماری همه گیر از برآورد قبلی از $350 میلیون.

“ما می دانیم که بسیاری از مردم شده اند و از لحاظ اقتصادی نهفته به عنوان شغل در مناطق مانند هتلداری و رستوران و سفر از دست داده و یا furloughed به عنوان بخشی از این بحران و ما خوش آمدید هر کسی از کار به پیوستن به ما در آمازون تا زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت و گذشته خود کارفرما است قادر به آنها را به عقب” این شرکت گفت: در یک پست وبلاگ.

آمازون یافته نوسان فصلی به تازگی اوج برای تعطیلات سه ماهه در 798,000 معرفی کامل و کارگران پاره وقت قبل از آن آگهی 100.000 شغل پس از همه گیر.

برخی از اتحادیه های کارگری و مقامات منتخب را مورد انتقاد آمازون پاسخ به شیوع آن است که آلوده به بیش از 1.8 میلیون نفر در سطح جهان و منجر به بیش از 115,000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de