آمازون.com, Inc گفت: این افزایش پرداخت اضافه کاری برای همکاران شاغل در ایالات متحده خود را انبار به عنوان بزرگترین خرده فروش آنلاین تلاش می کند تا با سرعت در حال رشد تقاضا برای خرید آنلاین از مصرف کنندگان در خانه گیر کرده در طول شیوع کروناویروس.

ساعتی کارگران در انبارها را دریافت دو پرداخت و پس از 40 ساعت اضافه کاری از 1.5 برابر رای از 15 مارس تا مه 9 اعلام این خبر گفت:.

“همه ساعتی همکاران مشغول به کار در ایالات متحده عملیات شبکه را دریافت دو خود را به طور منظم نرخ ساعات روز برای هر ساعت اضافه کاری کار می کرد در یک هفته کاری” شرکت در بیانیه ای گفت. “این طور موقت افزایش یافته است پرداخت اضافه کاری موثر است 15 مارس سال 2020 ادامه خواهد داد و از طریق مارس 9. 2020.”

این دومین بار است که این e-commerce غول اعلام بهبود در پرداخت آن به کارگران در هفته است. روز دوشنبه آمازون پیاده نرخ ساعتی برای همکاران به 17 دلار از $15 و اعلام کرد قصد دارد به استخدام 100,000 انبار و تحویل کارگران در ایالات متحده به عنوان ویروس شیوع افزایش سفارشات آنلاین.

به عنوان ویروس گسترش در سراسر ایالات متحده آمازون ارائه شده نامحدود پرداخت نشده زمان به تشویق کارکنان به ماندن در خانه اگر آنها به خوبی احساس نمی کنید. آن را نیز مبهوت کارگران شیفت و ممنوع کارکنان از نشستن در کنار یکدیگر در رستورانی برای محدود کردن تماس.

اما چهار دموکرات سناتور ایالات متحده آمریکا از جمله Cory Booker و برنی ساندرز در روز جمعه ابراز نگرانی در نامه ای به آمازون اجرایی جف بزوس که بزرگترین خرده فروش آنلاین گرفته شده نه به اندازه کافی برای حمایت از خود و کارکنان انبار. آنها به طور خاص پرسید: اگر این شرکت را ارائه می کنند “time-and-a-half” hazard pay برای کارگران آن است. {nL1N2BE02N]

آمازون به گزارش روز پنج شنبه اول آن کارمند در ایالات متحده آزمایش مثبت برای ویروس وادار کردن این شرکت به طور موقت شاتر یک انبار در نیویورک است.

به عنوان ویروس گسترش در سراسر ایالات متحده چندین لباس فروشان و گروه فروشگاه های زنجیره ای باید بسته فروشگاه ها و کافه و رستوران اپراتورها باید تعطیل یا محدود خدمات به تحویل و دور.

خرده فروشان آنلاین و فروشگاه های مواد غذایی در حال تلاش برای گرفتن افزایش تقاضا که بیشتر آمریکایی ها دستور به ماندن در خانه برای کاهش گسترش شیوع.

رقیب خرده فروش Walmart, Inc گفت: این طرح به استخدام 150,000 ساعتی همکاران در آمریکا و اعلام $550 میلیون دلار پاداش نقدی به پاداش کارگران است.

بسیار مسری coronavirus آلوده بیش از 274,800 مردم در سراسر جهان است و منجر به بیش از 11,300 مرگ و میر در سطح جهان وادار کردن دولت ها در سراسر جهان به موضوع جرم مستندات از مردم در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de