در اوایل این هفته یک دادگاه در پاسخ به اتحادیه شکایت که Amazon.com Inc. انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از انبار کارگران در طول همه گیر دستور داد این شرکت برای جلوگیری از فروش غیر ضروری موارد وجود دارد.

گفت: آن سرمایه گذاری کرده بود در “اضافی اقدامات ایمنی برای حفظ ما سخت در حال کار اختصاص داده شده همکاران امن” و خواستار حاکم بیش از حد مبهم آمازون در پاسخ به بسته شدن عملیات خود در این کشور در حال بررسی درخواست تجدید نظر.

در ضمن در ایالات متحده, که در آن کارگر تظاهرات ظهور کرده اند تا به طور منظم آمازون تا کنون تا حد زیادی اجتناب کرد از جمله محدودیت.

آن را واقعی این شرکت گرفته شده برخی از مراحل — اخیرا افت ارزش بازگشت به اولویت بندی محصولات ضروری مانند مواد غذایی و تجهیزات پزشکی. اما در حالی که آن طول می کشد آمازون بیش از یک هفته به تحویل یک جعبه Cheerios و بیش از یک ماه برای دریافت یک بسته کاغذ توالت به مشتریان 9-پا پاسیو چتر را می توان فقط در چند روز.

با هزاران نفر از خرده فروشان بسته شاید برای همیشه لطفا برای و رقبا مانند Walmart, Inc. مجبور به طناب کردن بخش های غیر ضروری در برخی از فروشگاه خود بزرگترین خرده فروش آنلاین می تواند از ظهور این بیماری همه گیر و حتی قوی تر از قبل.

سرمایه گذاران رانده اند آمازون سهام (AMZN) به بالاترین رکورد در این ماه یک شرط که مقامات ایالات متحده را عمدتا ترک شرکت به تنهایی و با وجود ده ها مورد از Covid-19 در میان انبار کارمند رتبه.

“دولت تصمیم گیری است که برندگان و بازندگان در حال حاضر می گوید:” تحلیلگر Forrester Sucharita Kodali. “آنلاین تقاضای فزاینده و سوال بزرگ این است که چقدر از این تغییر باقی می ماند با آمازون است که این بیش از همه است.”

البته در حال اجرا پیچیده خرده فروشی کسب و کار در طول یک بیماری همه گیر است که به چالش کشیدن. موجی آنلاین تقاضا از spooked مصرف کنندگان را مجبور آمازون به کارکنان; استخدام 175,000 مردم همراه با موقت پرداخت افزایش فشار هزینه. های سود آور کسب و کار تبلیغات است و همچنین در نظر گرفتن یک ضربه زیرا این فروش باید محصولات نیازی به ترویج آنها در حالی که کسانی که حمل کندتر فروشندگان محدود آگهی خود را صرف.

چقدر آسیب این headwinds تحمیل خواهد شد در پایین خط روشنتر خواهد شد که آمازون گزارش نتایج در 30 آوریل. اما تحلیلگران به نظر می رسد حاضر به چشم پوشی و کوتاه مدت برای سودآوری از آنها انتظار می رود این شرکت برای بهره مندی از تغییرات دائمی در رفتار خرید بیش از مسافت های طولانی است. در یک ماده از ماه coronavirus شتاب مصرف کننده تغییر فیزیکی به فروشگاه آنلاین است که انتظار می رود در سال با توجه به مورگان استنلی تحلیلگر برایان نواک.

که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا برخی از تحلیلگران افزایش درآمد برآورد سال جاری و سال 2021 حتی اگر به طور کلی هزینه های مصرف کننده انداختن است. در ضمن با بسیاری از مردم ویدئو کنفرانس و پخش ویدئوها در خانه تقاضای قوی برای خدمات وب سایت آمازون بسیار سودآور ابر را بدست آورد.

خارج شده و آمازون هر دو بهره مند شده اند از هزینه های مصرف کننده در طول همه گیر اما آمازون پیشی رقیب خود در سراسر گوید سفت کخ که اجرا می شود Facteus که تجزیه و تحلیل کارت اعتباری و دبیت کارت و معاملات از میلیون ها نفر از مشتریان. “آمازون در حال رشد است در باور نکردنی کلیپ — بالاتر خارج” کخ می گوید.

آمازون لبه بیش از فروشگاههای جعبه بزرگ می تواند گسترش از آنجا که بسیاری از فروش آن در حال حاضر. وزارت امنیت داخلی دستورالعمل تعریف آن کسب و کار ضروری هستند و بیشتر تصفیه شده توسط فرمانداران در هر دولت است. ورمونت و میشیگان به عنوان مثال در میان آمده است که خواسته اند خارج شده و هدف شرکت به بخش فروشگاه خود را. هدف این است که برای جلوگیری از ازدحام در حالی که اجازه بزرگ جعبه خرده فروشان باز بماند به فروش مواد غذایی. آمازون به طور موقت بسته و یک انگشت شماری از کتابفروشی ها و دیگر فیزیکی خرده فروشی عملیات که هرگز تولید مقدار درآمد.

فروشگاه های فیزیکی را به شکل پیچیده ای از قوانین است که متفاوت است “دولت به دولت و دقیقه به دقیقه می گوید:” کریستی کمپبل یک شریک در قانون شرکت Duane موریس است که کمک به خرده فروشان حرکت محیط جدید است. “آمازون ندارد به فکر می کنم در مورد این قوانین مختلف از دولت به دولت است که دائما در حال تغییر” او می گوید. “که در آن خرده فروشان آنلاین در یک مزیت واقعی.”

حتی خریداران که جسارت به خارج و Costco Wholesale Corp. می تواند تبدیل به بیشتر حفظ و گله به آمازون در حال حاضر که پرجمعیت متحده مانند نیویورک و کالیفرنیا هستند و مردم را به پوشیدن ماسک زمانی که آنها خانه های خود را ترک زنده یادآوری خطرات ناشی از حتی یک اجرای سریع این فروشگاه می گوید: مایکل پچر یک تحلیلگر در Wedbush اوراق بهادار, Inc. “به طور کلی تقاضا پایین است اما آمازون چیدن به اشتراک گذاری مطمئن در هر دسته از خرده فروشی است که بسته است چرا که آنها یکی از گزینه های” او می گوید. “خود را تعیین به عنوان یک کسب و کار ضروری است به آنها یک مزیت بزرگ در غیرضروری دسته.”

آمازون گفته است آن را به طور داوطلبانه اولویت فروش باید محصولات مانند مواد غذایی و پوشک بچه و مواد غذایی حیوان خانگی و به طور موقت متوقف پذیرش محموله های nonessentials مانند تلویزیون به ایالات متحده خود را در انبارها. هنوز کارکنان می گویند که آنها مشغول بوده است از طریق شیوع فروش پازل های لباس و ملافه. برخی از آمازون انبار کارگران ارسال شده ویدئوها از خود بسته بندی اسباب بازی های جنسی خود را نقطه.

ماه گذشته بلومبرگ گزارش داد که یک انبار در کنتاکی شد و در ادامه رسیدگی به بازگشت از مواردی از قبیل کفش و پوشاک با وجود چندین نفر تست مثبت برای ویروس.

فرماندار دستور داد تسهیلات بسته در حالی که آن را می توان تمیز کرد اما آن را دوباره باز کردن و هنوز هم پردازش می گرداند در موارد غیر ضروری. آمازون گفته است که با استفاده از تقاضای مصرف کنندگان برای تعیین اولویت برجسته چگونه برخی از محصولات است که به نظر می رسد بی اهمیت در طول شیوع هنوز هم در دسترس برای تحویل سریع.

منتقدان می گویند که دولت باید در یک صفحه از فرانسه و بیشتر برای محافظت از کارگران اما تا کنون مقاومت مواجه شده است محدود به پراکنده کارگر تظاهرات و تعداد انگشت شماری از نامه های از ایالات متحده آمریکا آغاز شد.

“آمازون یکی از بزرگترین بخش خصوصی کارفرمایان عملکرد در حال حاضر وجود دارد هیچ دلیلی برای دولت می شود بنابراین دست می گوید:” جیم Brudney یک استاد حقوق در دانشگاه فوردهام. “دولت فدرال نداشته است تهاجمی پاسخ هماهنگ و این امر را ضروری کارگران در خط مقدم دستور کار خود برای حفاظت است.”

ایمنی شغلی و بهداشت و درمان دولت می تواند مجموعه ای به طور موقت اورژانس استاندارد برای محافظت از انبار کارگران از طریق شیوع تا بیشتر راه حل دائمی هستند تاسیس شده است. Brudney می گوید.

آن را به ندرت استفاده می شود اما یکی از این آژانس مستقر در گذشته برای محافظت از کارگران از قرار گرفتن در معرض آزبست و خطرات دیگر. OSHA مقامات در حال تحقیق در آمازون کارگر شکایات مربوط به Covid-19 در پنسیلوانیا است.

پچر این تحلیلگر Wedbush نمی بینم سرکوب در ایالات متحده مگر اینکه شواهدی وجود دارد که Covid-19 آلوده انبار آمازون کارگران در میزان بیشتری نسبت داد. “آنها 900,000 کارکنان,” او می گوید: “بنابراین آن را حس می کند که برخی از آنها تست مثبت برای کوروناویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de