آمازون گسترش کار از خانه از طریق سیاست Oct. 2

آمازون توسعه یافته کار خود را-از-خانه سیاست برای هزاران نفر از کارکنان شرکت از طریق Oct. 2 به نگه داشتن کارگران امن و محدود کردن گسترش coronavirus.

“کارکنان که کار در یک نقش است که به طور موثر می تواند انجام شود از خانه خوش آمدید به انجام این کار حداقل تا اکتبر. 2” شرکت می گوید در یک به روز رسانی سیاست داخلی صفحه بازدید شده توسط GeekWire در روز پنج شنبه. “ما ادامه خواهد داد به منظور بررسی وضعیت و به روز رسانی این صفحه: به عنوان مورد نیاز است.”

Zillow گروه در هفته گذشته تایید آن از راه دور کار می کنند سیاست های باقی مانده از سال 2020 است.

“ما در حال کار از طریق دفتر بازگشایی برنامه در حال حاضر و انتظار این را به عنوان یک فرایند تدریجی بیش از بسیاری از ماه” یک Zillow سخنگو در بیانیه ای گفت. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که کارکنان پشتیبانی و انعطاف پذیری و دید برای مدیریت زندگی خود را با کار در این زمان نامشخص است.”

مایکروسافت در اوایل آوریل گفت: کارکنان به محل کار از خانه “تا اطلاع ثانوی.”

“زمانی که دولت های محلی می گویند آن است که O. K. به بازگشت به دفتر ما پس از پیاده سازی هر گونه منحصر به فرد دولت صادر شده مورد نیاز آمازون ارائه خواهد شد تیم با گزینه های به تدریج بازگشت به دفتر خود و یا برای ادامه کار از خانه” شرکت گفت: در یک پست وبلاگ.

Washington state Gov. جی Inslee در روز پنج شنبه تمدید اقامت در خانه سفارش گذشته ممکن است 4th تاریخ انقضا “بر اساس اطلاعات و علم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im