Amazon.com Inc. را به آرامی افزایش می دهد مجموعه ای از محصولات است که می تواند حمل به آن انبارها در این هفته, کاهش محدودیت های نهاد در ماه مارس که اولویت بندی کالاهای ضروری مانند لوازم پزشکی, مواد غذایی و مواد غذایی حیوان خانگی در میان همه گیر.

آن است که به مراتب از بازگشت به عملیات عادی برای خرده فروش آنلاین بود که ضعف تقاضا از خریداران اجتناب از فروشگاه و مجبور به ترک سریع آن وعده تحویل. هنوز هم آن است که نشانه آمازون قادر است به جای بزرگتر طبقه بندی کالا پس از استخدام 100,000 کارگران و اعلام کرد قصد دارد به استخدام 75,000 بیشتر. اطلاعات بیشتر در مورد محصولات خاص پذیرفته و مقادیر به اشتراک گذاشته خواهد شد با آمازون تاجر همکاران در روزهای آینده.

“در اواخر این هفته ما اجازه خواهد داد که بیشتر محصولات به تحقق مراکز” آمازون گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “محصولات محدود می شود توسط مقدار به ما را قادر به ادامه اولویت بندی محصولات و حفاظت از کارکنان در حالی که همچنین حصول اطمینان از پر فروش ترین شرکای می توانید کشتی کالا به امکانات ما است.”

این حرکت قبلا گزارش شده توسط وال استریت ژورنال.

در اولویت کاغذ توالت سفید کننده و مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب بیش از چیزهایی مثل تلویزیون های صفحه تخت و اسباب بازی این شرکت متمرکز بر ارائه محصولات نیاز مردم در حال حاضر به خطر انداختن فروش از آن موجودی برای هم بودن.

بیش از نیمی از تمام محصولات فروخته شده در آمازون آمده از مستقل تجار که پرداخت آمازون کمیسیون در هر فروش به علاوه هزینه برای ذخیره سازی و بسته بندی و ارائه محصولات. تجار فروش محصولات در تقاضا شاهد فروش خوب دست انداز از تغییرات سریع در تقاضای مشتری در حالی که کسانی که در خارج از نفع دسته بندی تماشا فروش خود مخزن.

در حالی که آمازون بود و نه پذیرش جدید حمل و نقل کالا این تلقی غیر ضروری کارگران در انبارها در سراسر کشور گفت: ادامه دادند تا به کنار گذاشتن و کشتی غیر موارد ضروری مانند kickballs, bedsheets و کتاب و همچنین restock موارد بازگشت. که ایجاد تنش از آنجا که برخی از کارگران گفت: آنها احساس آمازون بیشتر می تواند محدود کردن محصولات آن به فروش می رسد بهتر است برای محافظت از انبار کارگران است. ده ها تن از کارکنان قرارداد coronavirus و اعتراضات پیاپی در نیویورک و شیکاگو و خارج از دیترویت.

مواد غذایی و ملزومات خانگی و همچنین نان, ماشین آلات, تجهیزات ورزشی خانگی و کامپیوتر مانیتور در میان آمازون سریعترین رشد محصولات در ماه مارس با توجه به خرده فروشی آنلاین شرکت تحقیقات Stackline. توشه دوربین های دیجیتال و منابع حزب بودند در میان این دسته ها که دیدم بزرگترین فروش قطره در ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im