علی Raisman انفجار ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, تماس, $215M حل و فصل ‘توهین آمیز’

ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک است که در یک “پوشش” و می دانستم که در مورد لری Nassar سوء استفاده سه بار مدال المپیک علی Raisman روز دوشنبه گفت: در طول یک ظاهر در ان بی سی “امروز” نشان می دهد.

Raisman همچنین گفت: $215 میلیون دلار حل و فصل به پیشنهاد سازمان بود “توهین آمیز است.”

“این نشان می دهد که آنها اهمیتی نمی,” او گفت: استفانی Gosk. “آنها فقط در تلاش برای فشار آن را زیر فرش و امید مردم را فراموش کرده ام در مورد آن زمانی که آنها به تماشای بازی های المپیک در تابستان امسال است.”

حل و فصل خواهد تقسیم شود Nassar 150-plus قربانیان در چهار رديفه سیستم بر اساس آنها تا چه حد پیشرفت در حرفه ای ژیمناستیک و که در آن سوء استفاده اتفاق افتاده است. این امر نیز انتشار سابق ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, رئیس جمهور استیو پنی سابق مربیان مارتا و بلا Károlyi و دیگر مقامات و ژیمناستیک رهبران از هر گونه مسئولیت.

جزئیات دیگری از حل و فصل است که آن را نمی خواهد نیاز به ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, بالا فاش می دانستند که در مورد Nassar سوء استفاده و زمانی که آنها آن را می دانستند.

“این صادقانه توهین آمیز” Raisman گفت. “آن ویرانگر است. آن را فوق العاده تخلیه. ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, ایالات متحده کمیته المپیک — آنها حاضر به هر گونه پاسخگویی به این موضوع به کشف کردن آنچه اشتباه رفت.

“من دل شکسته این است که هنوز هم در جریان است.”

Nassar است در خدمت یک جمله زندگی پس از بیش از 150 زنان از جمله Raisman متهم او را از سوء استفاده جنسی.

ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک در بیانیه ای به ان بی سی گفت: آن را به طور کامل همکاری با همه نهادهای تحقیقاتی و باید “احترام به محرمانه بودن و یکپارچگی” از این روند است.

این سازمان گفت: “احترام عمیق و همدلی برای قربانیان” است و متعهد به دستیابی به “عدالت برای بازماندگان در تسریع شیوه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im