همیشه بهترین مراقبت می افزاید: تعادل سیستم ردیابی برای سالمندان

ROSEVILLE, کالیفرنیا., Feb. 3, 2020 /PRNewswire/ — همیشه بهترین مراقبت ارشد خدمات یکی از پیشرو ارشد مراقبت های حق رای دادن سیستم در ایالات متحدهامروز اعلام کرد آن است که ابتدا به معرفی یک تعادل پیگیری و خطر سقوط ارزیابی برنامه برای کمک به نگه داشتن مشتریان خود را امن. تعادل سیستم ردیابی ارائه خواهد شد یک هدف دقیق و قابل اندازه گیری از یک مشتری نوسان وضعيتی – شناخته شده به عنوان یک شاخص کلیدی از تعادل توانایی معمولا استفاده می شود در خطر سقوط است. همیشه بهترین مراقبت را تبدیل به اولین مراقبت ارشد franchisor به معرفی این برنامه در این مقیاس و در حال حاضر نورد از این برنامه به آن franchisees در سراسر کشور.

“ما متعهد به بالا بردن استانداردهای مراقبت در خانه از طریق فن آوری و نوآوری و خدمات اضافی و منابع است که افزایش مشتریان ما کیفیت زندگی” گفت: جیک قهوه ایرئیس جمهور و مدیر عامل شرکت همیشه بهترین مراقبت. “ما خطر سقوط ارزیابی برنامه ما را قادر به بهبود ایمنی از مشتریان ما در خانه های خود را به طور بالقوه کاهش خطر افتادن و آسیب جدی است. حفاظت از مشتریان ما از ما ارزش و ما مشتاق به رول این برنامه را systemwide.”

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از 3 میلیون نفر از افراد تحت درمان در بخش اورژانس به صورت سقوط آسیب های سالانه در حالی که 800,000 بیماران در نهایت در بیمارستان بستری است. همیشه بهترین مراقبت را از خطر سقوط ارزیابی برنامه کمک خواهد کرد که جلوگیری از صدمات آن و طبقه بندی یک فرد را از خطر سقوط در سراسر طیف اعم از کم به متوسط به بالا است. این ارزیابی را می توان محاسبه شده برای هر فرد – بدون در نظر گرفتن سن – اما بسیار مفید خواهد بود به افراد 60+ که در آن عواقب ناشی از سقوط تکثير می شوند.

این برنامه جدید است که فقط یک راه است که همیشه بهترین مراقبت همچنان به نوآوری برای ارائه بهترین خدمات ممکن به مشتریان و همکاران. همیشه بهترین مراقبت از یکی از کشور های پیشرو ارائه دهندگان غیر پزشکی-مراقبت در خانه و زندگی کمک ارجاع خدمات. این شرکت در ارائه خدمات خود از طریق یک شبکه بین المللی از بیش از 200 مستقل و متعلق به اداره حق رای دادن سرزمین در سراسر ایالات متحده و کانادا.

کار با پرونده مدیران اجتماعی کارگران تخلیه و برنامه ریزان پزشکان و خانواده همیشه بهترین مراقبت از صاحبان حق رای دادن ارائه قیمت مناسب راه حل های جامع است که می تواند به طور خاص همسان به ملاقات با یک مشتری خاص فیزیکی یا اجتماعی نیاز دارد. مشخصه خدمات همیشه بهترین مراقبت شامل غیر پزشکی-مراقبت در خانه و زندگی کمک یاب و ارجاع خدمات با ماهر خانه بهداشت در برخی از بازارهای محدود.

برای اطلاعات بیشتر در همیشه بهترین مراقبت, مراجعه کنید www.alwaysbestcare.com.

در مورد همیشه بهترین مراقبت
تاسیس در سال 1996 همیشه بهترین مراقبت ارشد خدمات مبتنی بر این باور است که داشتن افراد مناسب برای این سطح از مراقبت به معنی آرامش خاطر برای مشتری و خانواده است. همیشه بهترین مراقبت کمک به سالمندان با طیف گسترده ای از شرایط و نیازهای شخصی و در حال حاضر فراهم می کند بیش از 4 میلیون نفر ساعت از مراقبت از هر سال است. فرصت حق رای دادن در دسترس هستند برای افراد علاقه مند به اعمال نفوذ این شرکت استراتژی روشن و پیشینه ثابت برای ارائه مقرون به صرفه و قابل اعتماد خدمات به سالمندان در مناطق محلی خود را.

همیشه بهترین مراقبت نیز ارائه می دهد منحصر به فرد برنامه به نام همیشه در تماس تلفنی اطمینان که برنامه های روزانه را فراهم می کند تلفن تماس به سالمندان و معلولان بزرگسالانی که به تنهایی زندگی می کنند و باید محدود تماس با جهان خارج است. همیشه در تماس رایگان از ملی تلفن اطمینان برنامه های ارائه شده در ایالات متحده آمریکا و کانادا. برای کسب اطلاعات بیشتر در همیشه در تماس و یا به درخواست یک نرم افزار بازدید www.Always-In-Touch.com.

تماس با ما:
چلسی خرس
ماهی مشاوره
954-893-9150
cbear@fish-consulting.com

منبع همیشه بهترین مراقبت

لینک های مرتبط

http://www.alwaysbestcare.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر