آلما غذاهای بازگشایی با صنعت پیشرو ایمنی و بهداشت اقدامات

ALMA, کن., 8 مه سال 2020 /PRNewswire/ — آلما مواد غذایی, LLC اعلام کرد که بازگشایی در جمعه, مه 8زیر مختصری داوطلبانه بسته شدن. در طول توقف در عملیات اضافی و افزایش ایمنی اجرا شد از جمله تمیز کردن عمیق از بالا لمسی مناطق پیکر بندی دوباره از زمینه های مشترک و ایستگاه های کاری تجدید نظر تغییر برنامه ریزی دستورالعمل های جدید در استفاده مشترک از ماشین و گسترده تر اجتماعی فاصله اقدامات در سراسر تسهیلات. آلما مواد غذایی خواهد شد در حال حرکت رو به جلو با یک مرحله به مرحله بازگشایی طرح است که ملاقات و یا بیش از CDC و OSHA دستورالعمل تشریح روش برای ادامه عضو تیم ایمنی و افزایش بار در بهترین شیوه ها در صنایع غذایی. این شرکت تصمیم گرفته بود به طور داوطلبانه از نزدیک با توجه به اندازه کوچک از گیاه و نیروی انسانی در دسترس با توجه به برخی از مسائل جامعه با COVID-19.

شین Weers, Alma, غذاهای گیاهی, مدیر گفت: “ما باید یک تیم از الهام بخش مردم در آلما مواد غذایی و در حالی که ما می دانیم که این زمان COVID-19 همه گیر شده است به یک وضعیت بسیار دشوار برای تیم ما اعضای خانواده و دوستان و همسایگان ما و جامعه ما, ما مشتاق به بازگشت به انجام آنچه که ما عشق و ساخت مواد غذایی بزرگ. ما باید ایمنی از اعضای تیم ما برای اولین بار در طول این همه گیر و ادامه خواهد داد به انجام این کار است.”

این شرکت برنامه ریزی دقیق به صورت مرحله به مرحله تا سطح شیب دار به کامل عملیات توسعه داده شد در رابطه با شخص ثالث بهداشت و کارشناسان ایمنی و مشخص در تمام مراحل آن را گرفته بود و ادامه خواهد داد به عنوان آن را بازگشایی آن غذا میخورد.

ایمنی اولین بار است که این شرکت هسته فرهنگی اعتقاد, و پس از آغاز COVID-19 وضعیت این شرکت گام های مهمی برای جلوگیری از جامعه گسترش از ورود به آن مرکز و تأثیر آن اعضای تیم است. این قوی مراحل عبارتند از درجه حرارت غربالگری برای همه کسانی که وارد این گیاه ماسک و تجهیزات حفاظت فردی و نوآورانه اجتماعی فاصله پیشرفت و ادامه داد: آموزش و پرورش در COVID-19.

به عنوان آن را در استخدام این صنعت پیشرو پیشگیری و بهداشت تلاش آلما مواد غذایی است که راه اندازی آن “حفظ COVID بیرون!” کمپین. نگه COVID کردن! کمپین به عنوان یک خدمت مداوم ابتکار در سراسر همه گیر برای اطمینان از تمرکز بر ایمنی در محل کار و خارج از محل کار در جامعه و در خانه است.

“نگه COVID کردن! کمپین یادآوری است که ما به اشتراک گذاشتن یک مسئولیت برای کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19 در کار ما خانه ها و جوامع است. شرکت ما قرار است پروتکل های متعدد در محل برای اطمینان از سلامت و رفاه ما اعضای تیم” Weers اضافه شده است. “با راه اندازی و نگه داشتن COVID کردن! کمپین ما در حال اضافه کردن مراحل اضافی به مردم یادآوری کند که چقدر مهم تمام تلاش های پیشگیرانه هستند و هنگامی که آنها در جامعه و یا در خانه.”

آلما مواد غذایی یک شرکت تابعه تماما متعلق به از هورمل غذاهای شرکت (NYSE: HRL) و تولید یک خط به طور کامل پخته شده وعده های غذایی و entrees و همچنین پر رو Blues® barbeque برای foodservice.

منبع آلما مواد غذایی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im