ALMA, کن., مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ — آلما مواد غذایی, LLC امروز اعلام کرد از فراوانی احتیاط آن را به طور موقت توقف عملیات در مرکز آن و از سرگیری تولید در دوشنبه, مه 4. تولید مکث شد و با توجه به یک کارمند تست مثبت برای COVID-19 و دیگر اعضای تیم در تماس با این فرد در خارج از مرکز. با توجه به این که این یک کوچکتر تولید تسهیلات با حداقل نیروی انسانی این شرکت تصمیم گرفته شد بهترین تصمیم برای توقف عملیات برای 14 روز برای اطمینان از ایمنی آن حدود 100 اعضای تیم است. آلما مواد غذایی است که تماما متعلق به شرکت تابعه از هورمل غذاهای شرکت (NYSE: HRL) و تولید یک خط به طور کامل پخته شده وعده های غذایی و entrees و همچنین پر رو Blues® barbeque برای foodservice.

“سلامت و رفاه از اعضای تیم ما اولویت ما است” گفت: Shane Weers, Alma, غذاهای مدیر کارخانه است. “ما تیم تولید حرفه ای انجام شده است کار برجسته به عنوان آنها انجام شده است بخشی خود را برای کمک به ارائه مواد غذایی در طول این زمان دشوار است. من با افتخار از آنها و من می دانم که همه ما نگاه به جلو به پشت هم در مارس 4. در ضمن ما همچنان به استراتژیک مدیریت زنجیره تامین و مطمئن هستم ما ادامه خواهد داد برای دیدار با نیازهای مشتریان ما در طول این زمان.”

تحت آن پرداخت برنامه آلما غذاهای اعضای تیم ادامه خواهد داد برای دریافت 100 درصد از پایگاه خود را پرداخت و مزایا در طول 14 روز توقف در تولید.

زمانی که تسهیلات بازگشایی اضافی و پروتکل های ایمنی برای اعضای تیم خواهد بود از جمله در نظر گرفتن اعضای تیم درجه حرارت اجباری ماسک و محافظ اضافی ایمنی و پیشرفت است.

به دنبال اظهارات

این نسخه شامل به دنبال اطلاعات بر اساس مدیریت زمان نمایش ها و مفروضات. حوادث واقعی ممکن است مادی. لطفا به این اظهارات هشدار در مورد “عوامل خطر” و “به دنبال اظهارات” که به نظر می رسد بر روی صفحه 30-35 در شرکت فرم 10-Q به صورت مالی سه ماهه منتهی به ژانویه. 26, 2020, که می تواند در دیده hormelfoods.com در “سرمایه گذاران” بخش.

منبع آلما مواد غذایی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de