نیویورک, جولای 30, 2020 /PRNewswire/ — اتحاد برای زنان در رسانه های پایه (AWMF) منتشر شد آخرین قسط از AWM Gracie سری مصاحبه – مجازی جمع آوری با انجمن پزشکی آمریکا رئیس جمهور سوزان R. Lee, M. D. با عنوان “پزشکی و رسانه ها – رهبری در ایام تاریخی” جلسه بود تعدیل توسط Entercom را کلی فورد, میزبان کلی فورد در صبح در شهر نیویورک کشور 94.7. این Gracie سری مصاحبه – مجازی جمع آوری سری ایجاد شده برای تعامل با رهبران در رسانه ها به اشتراک گذاشتن عقل و راهنمایی در طول زمان بسیار زیاد تغییر و غیر قابل پیش بینی.

در پاسخ به یک سوال در مورد آنچه که کارشناسان پزشکی آموخته اند که از ماه فوریه دکتر بیلی مشترک “این تلنگر flopping – این است که چگونه علم قرار است به کار. هنگامی که ما دریافت داده های جدید ما رسم جدید نتیجه گیری و ممکن است نیاز به تغییر توصیه.” در مورد چگونه رسانه ها می تواند از خدمات را به جامعه پزشکی دکتر بیلی افزود: “در نهایت ما همه در این با هم. با به اشتراک گذاری اطلاعات ما می تواند این ویروس است.”

ضبط کامل از این جلسه را می توان در اینجا تجربه کرده.

“دکتر بیلی مشترک با معنی بینش های مهم همکاری بین رسانه ها و جامعه پزشکی است. این زمان بسیار مهم برای رسانه ها به درک نقش خود و برای همه ما به نقش ما به عنوان افراد” بکی بروکسمدیر اجرایی اتحاد برای زنان در رسانه های بنیاد اعلام کرد. “ما مشتاقانه منتظر به میزبانی مجازی بیشتر تجمعات برای به اشتراک گذاشتن عقل از رهبران با تجربه.”

این Gracie سری مصاحبه – مجازی قرار است در یک بخش از Gracie جوایز برند. این Gracies بزرگترین رویداد جمع آوری کمک مالی توسط اتحاد برای زنان در رسانه های بنیاد بشردوستانه بازوی اتحاد برای زنان در رسانه ها (AWM) است که پشتیبانی از برنامه های آموزشی فعالیت های خیریه و کمک هزینه تحصیلی. به درگیر با AWM, لطفا در نظر پیوستن به انجمن و یا اهدا به بنیاد بنابراین ما می تواند همچنان به ارائه برنامه های مهم مانند این سری مصاحبه.

در مورد اتحاد برای زنان در رسانه ها (AWM): اتحاد برای زنان در رسانه های متصل به رسمیت می شناسد و الهام بخش زنان در سراسر صنعت رسانه. AWM یک جامعه متنوع – آیا نوع رسانه کار و یا محل جهانی – که تسهیل صنعت گسترده همکاری آموزش و پرورش و نوآوری است. تاسیس در سال 1951 به عنوان زنان آمریکایی در رادیو و تلویزیون (AWRT), AWM طولانی ترین تاسیس انجمن حرفه ای اختصاص داده شده به پیشرفت زنان در رسانه و سرگرمی است. AWM مهار وعده عشق و شور و قدرت زنان را در تمام اشکال رسانه ها در توانمند سازی و توسعه حرفه ای درگیر در فکر رهبری و رانندگی تغییر مثبت برای صنعت ما و پیشرفت اجتماعی.

در مورد اتحاد برای زنان در رسانه های بنیاد: در سال 1960 اتحاد برای زنان در رسانه ها شد اولین بار پخش حرفه ای سازمان برای ایجاد یک بنیاد آموزشی. اتحاد برای زنان در رسانه های پایه (که قبلا شناخته شده به عنوان پایه و اساس از زنان آمریکایی در رادیو و تلویزیون) پشتیبانی و ترویج برنامه های آموزشی خیریه فعالیت های خدمات عمومی مبارزات و کمک هزینه تحصیلی به نفع عمومی به رسانه های الکترونیکی و زمینه های متفقین. این بنیاد همچنین به تولید ملی تحسین به رسمیت شناختن برنامه ها از جمله Gracie جوایز®, تجلیل از نمونه های برنامه نویسی ایجاد شده توسط یا در مورد زنان و پیشرفت فردی. اتحاد برای زنان در رسانه های بنیاد است 501 (c)(3) غیر انتفاعی, سازمان آموزشی. برای آخرین اخبار در Gracies دنبال Gracies در Twitter و Facebook. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Gracie جوایز و خود را برای ارسال مطالب مراجعه کنید www.allwomeninmedia.org/gracies.

منبع اتحاد برای زنان در رسانه های بنیاد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im