اتهام القاعده رهبر بازداشت شده در شهر فینیکس, متهم به قتل دو پلیس عراق افسران

یک مرد عراقی که متهم شده اند به رهبر یک گروه از القاعده تروریست بازداشت شده است در ققنوس به گفته مقامات فدرال.

علی Yousif احمد نوری 42 ساله ققنوس ساکن است می خواستم برای محاکمه در عراق به اتهام قتل عمد دو عراق, افسران پلیس, با توجه به بیانیه ای توسط Michael Bailey ایالات متحده وکیل برای آریزونا, Brian A. Benczkowski دستیار دادستان کل وزارت دادگستری بخش جنایی.

احمد به عنوان رهبر یک گروه از القاعده تروریست ها در سوریه فلوجه عراق, با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط دولت عراق در حمایت از استرداد درخواست بیانیه ای گفت:.

به القاعده گروه در برنامه ریزی عملیات هدف قرار دادن پلیس عراق در این بیانیه گفت.

احمد و دیگر اعضای القاعده گروه متهم به تیراندازی و قتل دو تن از اعضای پليس فلوجه اداره از جمله یک ستوان در مورد تاریخ 1 ژوئن سال 2006 و یک افسر پلیس در مورد Oct. 3 2006, بیانیه ای گفت:.

عراق قاضی حکم صادر شده برای احمد را بازداشت. به عنوان یک نتیجه از دولت عراق درخواست استرداد خود را از ایالات متحده آمریکا وزارت دادگستری پس از آن شکایت در ققنوس به دنبال یک حکم برای احمد را بازداشت و بر اساس آن استرداد درخواست بیانیه ای گفت:.

ایالات متحده دادرس قاضی زهرا جان بویل حکم صادر شده در چهارشنبه ، 29 بیانیه ای گفت:. احمد پس از آن دستگیر شد روز پنج شنبه توسط ققنوس زمینه دفاتر اف بی آی تحقیقات امنیت داخلی و خدمات مارشال ایالات متحده.

استرداد پرونده در حال رسیدگی توسط باراک اوباما از آریزونا و بخش جنایی دفتر امور بین الملل.

این بیانیه اشاره کرد که جزئیات این شکایت در حال اتهاماتی که ثابت نشده است در دادگاه.

بیانیه ای را ارائه نمی دهد اطلاعات مربوط به زمان و یا چگونه Ahmed وارد ایالات متحده

رسیدن به خبرنگار در daniel.gonzalez@arizonarepublic.com یا در 602-444-8312. او را دنبال کنید در توییتر @azdangonzalez. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر