گودیر در جلسه دوشنبه به اجازه رئیس پلیس سابق شهر به طور ناگهانی اخراج بدون توضیح در سال گذشته به درخواست تجدید نظر خود را فسخ است.

رئیس سابق جری با geier تمامیت و صداقت بودند تمرکز daylong شنوایی با بسیاری از شهادت شامل دو رویداد جداگانه.

این اولین بار بود که اتهامات علیه با geier که در پیوست این گروه در سال 2012 بودند علنا افشا می شود. قبل از دوشنبه مقامات شهرستان ارائه شده بود بدون هیچ توضیحی برای اکتبر تعلیق و دسامبر ختم دیگر نسبت به دولت است که در آن با توجه به با geier “نقض سیاستهای اجرایی.”

با geier وکیل استیو Serbalik گفت: این همه ناشی از یک “کودتا” توسط اتحادیه با هدف بی اعتبار رئیس و گرفتن او را از کار اخراج شدند.

دوشنبه شنوایی ممکن است به دنبال دومین روز از شهادت در هفته آینده.

سخنگوی گودیر گفت: جلسه رسمی ارائه خواهد شد توصیه به شهر مدیر در 10 روز کاری از پایان جلسه. شهرستان مدیر جولی Arendall خواهد شد و سپس 15 روز کاری برای تعیین اینکه آیا با geier را فسخ باید تایید و یا لغو.

گزارش افسر سوء رفتار

محقق دونالد کنراد گفت: با geier تشویق معاون جاستین هیوز و بخش دیگر مدیران به گزارش جنایی اتهام علیه آن Sgt. آلیسون Braughton به خارج از سازمان.

گلندیل اداره پلیس بررسی Braughton به اتهام هدف قرار دادن یک قطب ابزار و رانندگی دور در حالی که وظیفه کردن. او قرار بود در مرخصی در انتظار بررسی و بعد از آن استعفا داد و با این فرض که او به احتمال زیاد اخراج می شود اگر او بازگشت به کار.

با geier گفته خود گفت زیردستان به گزارش Braughton به Maricopa County دفتر دادستان را شامل می شود در “بردی لیست” – یک لیست از افسران پلیس که آگاهانه دروغ در ظرفیت رسمی – و آریزونا پست که می تواند لغو کند و او پلیس صدور گواهینامه.

علاوه بر این کنراد گفت: با geier بعد به غلط روایت در مورد این حادثه به محققان.

کنراد گفت: در این جلسه که او معتقد است Geir این کار را برای جلوگیری از تبعیض شکایت از Braughton که می تواند به جلوگیری از او را از گرفتن دیگر رئیس مشاغل در آینده است.

با geier قبلا گفته یکی دیگر از بخش عضو و معتقد است که او نمی توانید یک رئیس کار در فلوریدا که او اعمال می شود به دلیل قبلی تبعیض جنسیتی طرح دعوی در دادگاه است که حل و فصل شد.

“من چند سال از اجرای قانون به سمت چپ من به خوبی مطلع در مورد اتهام نادرستی وارد شده به یک افسر پلیس” کنراد گفت. “من می دانم که تاثیر مخربی ایجاد نادرستی می تواند بر روی یک افسر حرفه ای. من نگفتم من فکر کردم که او نادرست کورکورانه.”

Serbalik مقابله که با geier فکر گلندیل پلیس باید به نوبه خود بیش از تکمیل تحقیقات به شهرستان دفتر دادستان است و از پست به درستی مطلع شده و پس از با geier تحقیق مورد نیاز بیشتر است.

او همچنین گفت: با geier توصیه شده توسط شهر منابع انسانی و بخش های حقوقی.

گودیر پلیس در شهر فینیکس, صلاحیت

دومین حادثه رخ داده است در ماه آوریل 2019 زمانی که مامور اف بی آی از گودیر معاون جاستین هیوز گزارش رفت از دست رفته در حالی که جلسه محرمانه خبرچین.

هیوز بود قادر به تماس با همسر خود. Goodyear محله اجرای تیم مستقر شد به ققنوس به پیدا کردن او را. او در نهایت در بر داشت امن است.

با geier نبود حضور فیزیکی زمانی که تیم رفت و به ققنوس برای دیدن اگر آنها می تواند پیدا کردن هیوز’ ، شهر ادعا می کند با geier آگاه بود از آنچه که اتفاق می افتد. با geier نگهداری می شود که او نه اجازه آنها را به رفتن و این مورد باید به رهبری ققنوس پلیس و اف بی آی با گودیر پلیس تنها کمک.

کنراد گفت: پرونده تلفن و شاهد مصاحبه های ثابت با geier می دانستند چه می گذرد و او به دروغ محققان.

دیگر مدعی شد unsubstained

ادعای دیگر این اتحادیه ساخته نیست پایدار از جمله یکی که ادعا شده با geier درگیر در “معکوس تبعیض” توسط ناحق ترویج زنان است.

کنراد گفت: او پیدا نکردم هیچ مدرکی برای حمایت از این.

در طول باز کردن بیانیه Serbalik استدلال کرد که با geier قربانی یک “کودتا” در این بخش است. Serbalik گفت هیوز – که او نیز موضوع خود را بررسی – توطئه با دیگران را با geier به امید تبدیل شدن به رئیس خود را.

هیوز افسر Kyle Cluff و خدمات اداری مدیریت سوزان خرده نیز قرار داده شده در مرخصی اداری در ماه اکتبر.

هیوز در حال حاضر شخصی را ترک کنند. نتایج حاصل از تحقیقات داخلی تمرکز بر روی او منتشر نمی شود تا زمانی که او را برمی گرداند به وظیفه. وضعیت تحقیقات Cluff و خرده نبودند فورا در دسترس است.

رسیدن به امنیت عمومی خبرنگار بری Burkitt در bburkitt@republicmedia.com یا در 602-444-8515. او در توییتر دنبال کنید در @breeburkitt.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im