مارس جنون ؟ اتفاق نمی افتد.

منجمد چهار ؟ در این سال نیست.

NCAA کشتی قهرمانی? انجام بیش از حد.

NCAA در روز پنج شنبه عظیم, far-reaching تصمیم اعلام کرد که آن را لغو کرده است آن مردان و زنان, بسکتبال قهرمانی همراه با تمام باقی مانده زمستان و بهار مسابقات ورزشی به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

ده بزرگ کنفرانس و دانشگاه مینه سوتا دنبال کرد که منجر به پایان کالج ورزشی سال به عنوان ما آن را می دانم.

“این تصمیم بر اساس تحول COVID-19 بهداشت عمومی را تهدید توانایی ما برای اطمینان از حوادث انجام و کمک به گسترش این بیماری همه گیر و impracticality از میزبانی چنین رویدادی در هر زمان در طول این سال تحصیلی با توجه مداوم تصمیم گیری ها توسط دیگر اشخاص” NCAA در بیانیه ای گفت.

این تغییر البته بعد از NCAA چهارشنبه اعلام کرد که آینده قهرمانی خواهد بود در مقابل جمعیت محدود به ضروری پرسنل و فوری اعضای خانواده.

Gophers مدیر ورزشی علامت Coyle گفت که او به طور کامل پشتیبانی تصمیم گیری NCAA و ده در حالی که اذعان چقدر دشوار است برای بازیکنان است.

“قلب من می رود به تمام دانشجو-ورزشکاران و طرفداران” Coyle گفت: از Indianapolis, سایت بزرگ ده مردان مسابقات بسکتبال.

“هدف ما این است که ما می خواهیم به ارائه یک تجربه بزرگ برای ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان و کارکنان و طرفداران که ارتباط برقرار کردن با برنامه های ما. و من فقط فکر می کنم در مورد تمام دانشجو-ورزشکاران است. منظورم این است که ما تا به حال برای گفتن دانشجو-ورزشکاران امروز که شانس رقابت برای قهرمانی اما این فرصت در حال رفتن وجود دارد در حال حاضر. و هیچ کس می داند آنچه را که تو نگاه خواهم در آینده است.”

در سراسر کشور, اخبار که بسیار محبوب و سودآور مردان مسابقات بسکتبال را نمی توان در این سال ایجاد شده ترین امواج شوک. قبلا در این روز بزرگ ده کمیسر کوین وارن کشیده پلاگین در لیگ مردان مسابقات بسکتبال کشیدن راتگرز و میشیگان بازیکنان درست کردن دادگاه است.

“من نمی تواند به یاد بیاورید آخرین باری که ما تا به حال یک بیماری همه گیر اما ما در اینجا” وارن گفت. “اگر آن را پایین می آید که ما overreacted من با آن راحت. ما نیاز به مطمئن شوید که ما رفت و به بالاترین سطح خود به ما فرصتی برای مقابله با این مشکل حاد.”

نقطه اوج در سراسر ایالات متحده ورزشی آمد چهارشنبه شب زمانی که NBA اعلام کرد که تعلیق آن فصل است. که پس از خبری که رودی Gobert از یوتا جاز تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

در روز پنج شنبه دیگر طرفدار و کالج لیگ دنبال کت و شلوار با ده اطلس بزرگ 12 و Pac-12 لغو مردان بسکتبال مسابقات. لیگ برتر فوتبال, NHL و لیگ اصلی بیس بال تمام اعلام کرد تعلیق یا تاخیر در فصل خود را.

“تنها چیزی که من را از ارائه مشاوره, نظر, آیا آن را NCAA یا هر شخص دیگری در صندلی من است به مطمئن شوید که شما با قرار دادن دانش آموز-ورزشکار در کانون تصمیم خود را” وارن گفت. “اگر شما انجام این کار, شما می تواند منجر به تصمیم گیری درست. وقتی که من بیدار شد صبح امروز و حتی بیشتر از من احساس دیروز من فقط احساس در روح من [تعلیق بازی] بود درست را انجام دهد.”

در کالج محلی صحنه بزرگترین فوری تاثیر خواهد آمد در کشتی و هاکی.

مینیاپولیس قرار بود میزبان کشتی قهرمانی NCAA در ایالات متحده بانک ورزشگاه و سازمان امیدوار به رسم 45,000 هر جلسه که شکسته این رویداد حضور و غیاب ضبط.

“طرفداران شده اند دیوانه در این ورزشگاه بزرگ و این ممکن است بزرگترین رویداد که کشتی تا به حال گفت:” Gophers دوم شیروانی Steveson ملت را برتر میدانی که امیدوار بود به کلاه یک شکست نخورده فصل را با یک قهرمانی ملی در حیاط خلوت خود را.

در هاکی Gophers زنان تیم NCAA چهارم بازی برابر ایالتی اوهایو در روز شنبه بود scrapped. Gophers مردان تیم به جای انجام نبرد در ده نیمه نهایی روز شنبه در پن استیت به حال خود پایان فصل به طور ناگهانی.

دولوت مینه سوتا یک شانس برای تبدیل شدن به یک سه بار دفاع از NCAA هاکی مردان قهرمان و ایالتی مینه سوتا منکیتو قرار گرفت شماره 2 در کشور است.

“همه آنها هنوز هم در شوک کمی” دولوت مینه سوتا مربی اسکات Sandelin گفت: از بازیکنان خود را. “به آن پایان این راه دشوار است. … در تصویر بزرگ آن را احتمالا این تصمیم درست است.”

Gophers ژیمناستیک زنان تیم تا به حال به فروش می رسد Maturi غرفه خود را برای دیدار روز شنبه برابر برتر اوکلاهما رهبری 2019 NCAA تمام اطراف قهرمان مگی نیکولز از کانادا اما که محو شد ،

در بخش سوم سطح رقبای سنت جان رتبه شماره 2 سطح ملی و سنت توماس به ملاقات در یک NCAA men’s basketball, شیرین 16 مرحله نهایی مسابقات در روز شنبه در Collegeville.

ورزش های زمستانی تنها کسانی نیستند که به یک ضربه. Gophers بیس بال تیم چندساله بزرگ ده مدعی شاهد آن فصل پایان پس از 18 بازی. مینه سوتا تیم سافتبال که پیشرفته به کالج زنان جهان سری در سال 2019 است پس از انجام 25 بازی.

“حتی نمی دانم که در آن برای شروع” Gophers ارشد و سافتبال پارچ کهربا Fiser ارسال شده در Instagram. “… من هنوز هم نمی تواند باور کند که شب گذشته آخرین بازی من تا کنون تن به تن برای این دانشگاه آخرین باری که من با قرار دادن این مدرسه است.”

اضافه شده بیس بال پارچ مکس مایر در توییتر: “باور نکردنی است. بدترین تولد تا کنون.”

این حرکت تاثیر می گذارد Gophers فوتبال تیم هم با ده اعلام یک مهلت قانونی برای “همه در و خارج از محوطه دانشگاه استخدام, فعالیت های برای آینده قابل پیش بینی.”

کارکنان نویسندگان مگان رایان و مارکوس فولر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im