همه آریزونا مدارس دستور بسته از طریق مارس 27

رژیم صهیونیستی. mlb و مدارس سرپرست کتی هافمن یکشنبه اعلام کرد که تمام آریزونا مدارس را از طریق 27 ماه مارس شروع دوشنبه.

“امن ترین محل برای کودکان در طول این زمان در خانه” Ducey و هافمن در نامه ای نوشت. “آنها باید مراقبت برای بزرگسالان مسن و یا کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی از جمله پدربزرگ و مادربزرگ و دیگر اعضای خانواده است.”

فشار در مدارس. Superintendents در حال مقابله با یک لیست در حال رشد از ناشناختهها با چشم انداز تمدید تعطیلی مدارس.

اعلام این خبر پس از آریزونا بزرگترین معلم اتحادیه نامیده می شود برای همه دانش آموزان به ماندن در خانه بیش از نگرانی در مورد گسترش جدید کروناویروس پیش از آن در روز.

“در حالی که هر مدرسه بسته می تواند مخل آن است که بی پروا به تظاهر ما ارسال ما معلمان و کارکنان و دانش آموزان به محیط امن صبح روز دوشنبه” Joe Thomas رئیس جمهور از آریزونا انجمن آموزش و پرورش نوشت: در نامه ای به رژیم صهیونیستی است. mlb در روز یکشنبه.

توماس’ نامه ای نیز نامیده می شود برای عمل بیشتر از رهبران دولت از جمله “جزئیات طرح حمایت از” برای دانش آموزان, مربیان و خانواده ها در طول تمدید تعطیلی مدارس. آن را می پرسد قانونگذاران به تماس با یک جلسه ویژه برای رسیدگی به این بحران است.

تماس طولانی مدت بسته شدن آریزونا مدارس “اجتناب ناپذیر” مدرسه منطقه superintendents و دیگر رهبران مدرسه نیز خواست قانونگذاران و فرماندار به اقدام در یک نامه جداگانه به مقامات دولتی در شب شنبه.

حدود 40 آموزش رهبران از جمله superintendents از توسان متحد و محفل ققنوس مدرسه ابتدایی مناطق, امضا نامه درخواست حمایت مالی از قوه مقننه و انعطاف پذیری در چگونه بسیاری از روزهای مدرسه مورد نیاز هستند و برای آزمایش های دولت برای لغو می شود.

“یک طرح روشن برای دراز مدت در سطح ایالت خاموش کردن مهم است” رهبران مدرسه نوشت و در این نامه است.

در حالی که فرمانداران و بهداشت عمومی ادارات در نزدیکی نیومکزیکو و یوتا بسته مدارس ایالت سعی کنید به سرعت گسترش coronavirus Ducey و از مقامات آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی که قبلا نمی فراخوان گسترده ای نرسیده است.

این تصمیم به دستور تعطیلی آن نیز شامل سرپرست آموزش عمومی کتی هافمن دریافت کرد انتقاد از برخی بیش از Twitter و Facebook. پدر و مادر دیگر حاضر به انتقاد مدارس برای تصمیم گیری خود را به نزدیک است.

بسیاری از مدارس در حال حاضر اعلام کرد تعطیلی اغلب پس از فشار از جوامع خود. مسا و Scottsdale اعضای جامعه تحت فشار هر دو منطقه را در دادخواست اواخر هفته گذشته است. هر دو ولسوالی تسلیم و لغو مدرسه.

سناتور. مارتین Quezada, D-رباط کریم و عضو هیئت مدیره مدرسه برای Pendergast مدرسه در منطقه غرب دره گفت: فرماندار باید به شدت در نظر با استفاده از قدرت خود برای تعطیل کردن مدارس است.

“اگر مدارس اقدام خود را در چندین ولسوالی در حال حاضر شما یک ترکیبی از موقعیت هایی که به علت سردرگمی در پدر و مادر می تواند باعث سردرگمی در دانش آموزان,” او گفت:.

سوالات رو رهبران مدرسه

مدارس در اتصال هستند. رهبران وزن این آخر هفته که آیا بسته شدن می تواند صدمه دیده جوامع بیش از کمک به آنها با محروم کردن دانش آموزان و خانواده ها از منابع مانند غذای رایگان و امن مهد کودک.

“این کمی مانند نبرد منطقه تریاژ” راجر فریمن سرپرست از لیتلتون مدرسه در منطقه غرب دره, گفت:. “اولین چیزی که برای اولین بار بود که تصمیم گیری اگر شما بودند برای رفتن به باز کردن و یا باز کردن. اکثر مردم تمایلی به باز باشد چرا که آنها می ترسند که آنها در معرض خطر قرار داده.”

در حال حاضر فریمن گفت: مدارس در حال درخواست کمک دولت به آدرس عواقب بسته شدن.

برخی از همان سوالات مطرح شده در اطراف تعطیلی مدارس در حال حاضر مطرح شد در طول یک هفته ای #RedForEd بسته شدن مانند معضل بیش از چگونه برای تغذیه کودکان. اما coronavirus می افزاید: یک لایه از عارضه: تامین امنیت به اندازه کافی شدنی دشوار است زمانی که فروشگاه های مواد غذایی در حال دیدن نمایند.

“تمام منابع آمده با برچسب قیمت” او گفت:. “ما می خواهیم که قادر به تغذیه کودکان و نوجوانان اما ما لازم نیست که ارزش یک سال از منابع در یک پناهگاه برای روز قیامت.”

با توجه به آریزونا وزارت آموزش و پرورش سخنگوی مورگان کیر, دولت به تازگی امن, چشم پوشی از وزارت کشاورزی ایالات متحده و می توانید شروع به خدمت مدرسه صبحانه و ناهار به عنوان آنها را در تابستان است.

این برنامه فراهم می کند کمک های مالی برای مدارس در مناطق کم درآمد برای خدمت به وعده های غذایی و میان وعده به هر کسی که 18 یا جوان.

اما مدارس نیز تعیین راه برای نگه داشتن اجتماعی فاصله پروتکل در محل در حالی که خدمت به وعده های غذایی. Scottsdale متحد به عنوان مثال ارائه شده است “راننده-از طریق” خدمات که در آن پدر و مادر می توانید انتخاب کنید تا وعده های غذایی خود را از پنجره ماشین.

سوالات برای دولت قانونگذاران Ducey

بسیاری از مسائل پیش روی رهبران مدرسه تنها می تواند پاسخ داده شده توسط Arizona وزارت آموزش و قانونگذاران ایالتی و Ducey.

سرپرست نامه می پرسد قانونگذاران ایالتی به:

  • حمایت مالی برای 180 و 200 روز مدرسه سال حتی اگر مدارس قادر به نگه داشتن مدرسه در آن چند روز به دلیل تعطیلی. که اجازه می دهد تا مدارس به ادامه پرداخت کارکنان است.
  • اطمینان حاصل شود که پرداخت ساعتی کارکنان که شامل کلاس درس و مشاوران و متولیان و رانندگان اتوبوس در نظر گرفته شده است یک “هدیه ای از بودجه عمومی” در طول تعطیلی. رهبران مدرسه نگران هستند آنها نمی خواهند از نظر قانونی قادر به پرداخت ساعتی کارکنان چه آنها به طور معمول اگر مدرسه تعطیل است.
  • اختصاص بودجه اضافی برای پرداخت کارکنان مدرسه اگر مدرسه سال برای تمدید شود.
  • نظر ارسال پول برای مدارس و مراکز اجتماعی برای تبدیل شدن به مراکز مراقبت از کودکان برای خانواده ها در طول تعطیلی.

آن را نیز مشخص نیست اگر مدارس خواهد شد که زمان کافی برای تکمیل دولت اجباری تست.

رهبران مدرسه به نام برای تست به طور کامل لغو شد. دوره آزمایش آغاز می شود در مارس 30 و نتیجه در اواخر ماه آوریل است. AzM2 نمرات (که قبلا در AzMerit test) تعیین دولت نامه نمرات آن ها موظف هستند که توسط قانون است. دولت فدرال نیز نیاز به آزمایش های دولت و معلوم نیست که اگر وزارت آموزش و پرورش خواهد پوشی که مورد نیاز در طول این بحران است.

دولت قانون نیاز به مدارس باز شود حداقل 180 روز. علامت Joraanstad, مدیر اجرایی, آریزونا, مدرسه مدیران انجمن گفت: در صورتی که نیاز نیست ببخشند مدارس را به انجام “گسترده آرایش به تابستان است.”

فارغ التحصیل از سالمندان نیز ممکن است در تلاش برای کسب اعتبار به اندازه کافی اگر به اندازه کافی مدرسه از دست رفته است, او گفت:.

Joraanstad مشغول به کار در مدارس برای دهه. او هرگز دیده می شود مدارس صورت جمله تمدید تعطیلی.

“واقعی وجود دارد تمایل به نگه داشتن مدارس, باز, برای حفظ, آموزش رفتن به نگه داشتن تغذیه دانش آموزان به حفظ پرداخت کارکنان,” او گفت:. “هنوز وجود دارد و همچنین فشار بر طرف دیگر آن را یک عمل متعادل… آنها انتخاب را به خطر اندازد امنیت عمومی.”

رسیدن به خبرنگار در Lily.Altavena@ArizonaRepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر