الحمرا در منطقه را بیش از coronavirus نگرانی وجود دولت توصیه

الحمرا, مدرسه ابتدایی منطقه که در خدمت حدود 12000 دانش آموزان در شهر فینیکس را به طور موقت نزدیک شروع دوشنبه بیش از coronavirus نگرانی با توجه به آدم لوپز Falk, یک عضو هیئت مدیره مدرسه.

منطقه در حال حاضر در شکستن بهار را از سر گرفت دوشنبه مدرسه. این معلوم نیست چه مدت آنها باقی می ماند بسته شده است. مقامات گفت: این امر می تواند “تا اطلاع ثانوی.”

“در این زمان ما هیچ مورد شناخته شده از Coronavirus با دانش آموزان یا کارکنان این تصمیم است که به سادگی یک اقدام احتیاطی برای اطمینان از سلامت و رفاه همه ما دانش آموزان و کارکنان” سخنگوی لیندا Jeffries نوشت: در یک ایمیل.

Jeffries نوشت که این منطقه است که هنوز هم کار بر روی یک برنامه دقیق تر اما می خواستم برای هشدار به جامعه بلافاصله پس والدین می توانند برنامه های.

تعطیلی پنج شنبه اعلام کرد بعد از ظهر آمد آریزونا به عنوان سرپرست آموزش عمومی کتی هافمن و رژیم صهیونیستی است. mlb گفت: مقامات دولت بودند نه توصیه گسترده تعطیلی مدارس.

مناطق در کشورهای دیگر باید مدارس بسته و یا گرفته, یادگیری آنلاین در پاسخ به گسترش coronavirus. هافمن گفت: اعلام شده بود که با همکاری فرماندار و دولت در بخش بهداشت و درمان کشور ،

اما او گفت: تصمیم گیری نهایی در مورد اینکه آیا برای نزدیک هستند تا به فرد مناطق و مدارس. او گفت: مسئولان باید با مشورت مقامات بهداشت محلی شهرستان به تصمیم گیری در بسته شدن.

او افزود که آریزونا وزارت آموزش و پرورش در حال آماده سازی راهنمایی بیشتر برای آماده شدن برای این بیماری همه گیر از جمله اطلاعات در مورد چگونه به نگه داشتن بچه ها که تکیه بر وعده های غذایی مدرسه تغذیه می کند.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de