آلفا لاوال برنده SEK 170 میلیون دریایی سفارشات

لوند سوئد, مارس 14 سال 2020 /PRNewswire/ — Alfa Laval – یک رهبر جهانی در انتقال حرارت گریز از مرکز جدا سازی و مایع دست زدن به – برنده دو دستور به عرضه Framo سیستم های پمپاژ به مشتریان در چین و سنگاپور. سفارشات باید یک ترکیب ارزش حدود SEK 170 میلیون. سفارشات بودند رزرو اواخر ماه مارس در سیستم های پمپاژ واحد دریایی لشکر با تحویل برنامه ریزی شده برای سال 2020 و 2021.

سفارشات شامل سیستم های پمپاژ برای firewater و نفت خام تخلیه پساب اشپزخانه وامثال ان بالاست و وظایف.

“در این زمان فوق العاده ای من با خوشحالی به اعلام این سفارشات بزرگ برای ما Framo سیستم های پمپاژ. Framo پمپاژ سیستم های مورد استفاده در انواع مختلف از وظایف جایی که آنها ارائه عملکرد ایمن و قابل اعتماد می گوید:” Sameer Kalraرئیس دریایی را بدست آورد.

آیا می دانید که… Framo سیستم های پمپاژ استفاده می شود در سه حوزه اصلی: حمل و نقل نفت و گاز تولید و عرضه دریایی و بهبود ؟

این آلفا لاوال

آلفا لاوال فعال در زمینه انرژی های دریایی و مواد غذایی و آب ارائه تخصص خود محصولات و خدمات به طیف گسترده ای از صنایع در برخی از 100 کشور جهان است. این شرکت متعهد به بهینه سازی فرآیندهای ایجاد مسئول رشد و رانندگی پیشرفت – همیشه رفتن مایل اضافی برای حمایت از مشتریان در دستیابی به اهداف کسب و کار خود و پایداری اهداف.

آلفا لاوال نوآورانه فن آوری اختصاص داده شده برای تصفیه, تصفیه و استفاده مجدد از مواد ترویج بیشتر استفاده مسئولانه از منابع طبیعی است. آنها کمک به بهبود بهره وری انرژی و گرما, بهبود, بهتر, تصفیه آب و کاهش تولید گازهای گلخانه ای. در نتیجه Alfa Laval است که نه تنها تسریع موفقیت برای مشتریان خود بلکه برای مردم و سیاره. ساخت جهان بهتر در هر روز است. این همه در مورد پیشبرد بهتر™.

آلفا لاوال است 17,500 کارکنان. فروش سالانه در سال 2019 شد SEK 46.5 میلیارد دلار (حدود. یورو 4.4 میلیارد دلار). این شرکت ذکر شده است و در Nasdaq OMX.

www.alfalaval.com

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
پیتر Torstensson
معاون ارشد ارتباطات
آلفا لاوال
تلفن: + 46 46 36 72 31
تلفن همراه: +46 709 33 72 31

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/alfa-laval/r/alfa-laval-wins-sek-170-million-offshore-orders,c3086762

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع آلفا لاوال

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر