الکس Galchenyuk می آید از طریق دو بار به آسانسور وحشی بیش از Canucks 4-3 در ضربات پنالتی

– هنگامی که او را دیدم جناح الکس Galchenuk بعدی بود تا به صورت وحشی در ضربات دروازه بان Devan Dubnyk احساس تشویق در مورد این تیم شانس.

در تمرین روز یکشنبه Galchenyuk به ثمر رساند در Dubnyk در ضربات مته در پایان این جلسه نه یک بار بلکه دو بار.

“رعد و برق سریع پشت دست ضربه زدن و تا” Dubnyk به یاد می آورد. “بنابراین من خوشحال بود برای دیدن او را بر تخته زمانی که ما تا به حال یک شانس برای برنده شدن در آن است.”

Dubnyk را غرایز در نقطه ای بودند.

پس از هل دادن بازی به وقت اضافی با گل اول به عنوان یک عضو از وحشی Galchenyuk خاموش خود بهترین عملکرد را پس از تجارت خود را از پنگوئن ها با نمره تعیین هدف در پنجمین دور در ضربات پنالتی دادن وحشی 4-3 باز گشت پیروزی یکشنبه شب مقابل 18,871 در راجرز آرنا که کشیده این تیم در پنج امتیاز دوم wild-کارت دانه در کنفرانس غرب.

Videoتصویری (00:37): مربی موقت Dean Evason recaps از 4-3 در ضربات پنالتی برنده بیش از کناکز در روز چهارشنبه.

پیروزی نیز برای اولین بار مربی موقت Dean Evason پس از او در زمان بیش از روز جمعه گذشته پس از تیم اخراج بروس Boudreau.

“من فقط نگاه کردن در من سه تا از بچه ها نشسته در جلو و تماشای واکنش خود را و هر سه آنها شروع به پریدن در هوا بنابراین من می دانستم که ما به ثمر رساند” Evason گفت. “خیلی سرد است.”

Evason کودکان و بسیاری از بازیکنان پدران در بین جمعیت بودند با این تیم آوردن پدران و دیگر مهمانان ویژه در این دو بازی سفر از طریق غرب کانادا است. و همراهان واقع در گوشه suite بالا یخ تماشا کاملا نشان می دهد.

“برای برنده شدن در این راه ما است [an] فوق العاده ویژه به خصوص با پدران در جمعیت” Galchenyuk گفت.

قبل از Galchenyuk را تلاش های کنار رایان Donato و تشک Zuccarello برای تبدیل وحشی — با استفاده از سرعت و سریع دست به احمق ونکوور دروازه بان یعقوب Markstrom.

“من تو را دیدم آن بچه ها آنها را در بسیاری از حرکت ها و بچه ها را به ثمر رساند خوب هدف” Galchenyuk گفت. “بنابراین من می دانستم که من که قرار بود برای رفتن وجود دارد و شلیک کنید.”

پس از پرواز تا یخ و deking جن Galchenyuk آن را پرت بیش از Markstrom با پشت دست ضربه زدن.

برای Canucks الیاس Pettersson و J. T. Miller به ثمر رساند در این تیم برای اولین بار دو تلاش قبل از Dubnyk بود مهر و موم شده بقیه راه است. به طور کلی او ساخته شده 31 موجب صرفه جویی در. Markstrom به پایان رسید تا با 25.

“آن را بزرگ برای او” Evason گفت: از Galchenyuk بود که بازی تنها بازی چهارم با وحشی از او معامله از پیتسبورگ در فوریه. 10 برای جناح Jason Zucker. “در هر زمان شما معامله شما می آیند و شما باید برخی از موفقیت برای تیم من فکر می کنم آن را کاملا بزرگ برای او. ما امیدواریم که که بدیهی است که ادامه دارد و jumpstarts او را به ادامه به انجام آن است.”

فقط آن را در تاریخ و زمان آخرین شات وحشی اولین بار از این بازی نیز موفق است.

یک پرتاب یخ توسط defenseman مت Dumba نورد به ونکوور پایان و هنگامی که جناح کوین Fiala به آن او پرت جن میره و پشت Markstrom برای 15 هدف از فصل 1 دقیقه و 3 ثانیه به اولین دوره است.

بیش از گذشته هشت بازی Fiala دارای 11 امتیاز. پس از Feb. 4 او شش گل در حال بسته سوم در NHL.

که منجر برگزار شد برای بقیه اما کناکز بالا برده و فشار خود را. و در اوایل دوم آنها پاداش.

در 1:31 و فقط پس از قتل خاموش یک مختصر وحشی بازی قدرت ونکوور به ثمر رساند اکولایزر وقتی جی کاراگاه هدایت می شوید در یک خوراک از کوین هیوز.

هر دو تیم رفت 0-for-2 در بازی قدرت.

کناکز در ادامه به آزمون وحشی بود اما وحشی که به ثمر رساند بعدی.

با 6:57 به رفتن در دوم defenseman براد شکار ارسال behind-the-net تصویب به مرکز لوقا Kunin و یک تایمر squeaked توسط Markstrom و بیش از خط دروازه بازگرداند وحشی را منجر شود.

اما وحشی تا به حال مشکل در حال رشد است که کوسن بقیه دوره و به خصوص در سوم پس از Canucks بیرون آمد و با یک فشار سنگین که به اوج خود رسید در یک جفت از اهداف میلر قبل از دوره آمار پنج دقیقه خوانده شده را علامت.

در 1:28 میلر هدایت در سیلی عبور از تایلر Toffoli — که خود Canucks اولین بازی بعد از اینکه به دست آورد در تجارت از پادشاهان در روز دوشنبه. تنها در 3:15 بعد میلر به ونکوور اول آن منجر شود از این بازی در یک شات است که دست به دستبند Dubnyk.

“من روی نیمکت همه سال” Evason گفت. بوده است وجود دارد شره. امشب وجود ندارد. امشب فقط آرام است.”

وحشی همچنان به کار برای فرصت های, و آن را در نهایت استقامت در Galchenyuk نشانگر با 4:45 به رفتن — یک بسته بندی که در اطراف caromed در ونکوور defenseman Troy Stetcher. هدف این بود Galchenyuk برای اولین بار پس Jan. 14 که در برابر وحشی در حالی که او با پنگوئن. Zuccarello ثبت دوم خود را با کمک از شب در شمارش.

و تنها چند دقیقه بعد Galchenyuk خواهد یک خود برجسته با بازی-تصمیم گیری بازی.

“دوم من رو داد و ستد در اینجا من می دانستم که من که قرار بود به یک فرصت بزرگ” Galchenyuk گفت. “من باید با آن چوب کار سخت و انجام بهترین من می توانم برای کمک به پیروزی تیم. من خوشحالم من کمک کرده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>