الکس آبیلا و جدید دوقلوها گیر بگیر بزرگ

این می تواند داستان یک ماهیگیر وقار مرد کوبایی تبار است که در اطراف یک مدت طولانی یکی که تجربه وحشتناک اجرا از بدبختی اما چه کسی است که با اعتماد به نفس همه چیز خواهد شد در حال تغییر به زودی. یک ماهیگیر که یک روز رو بزرگترین طعمه از زندگی خود مبارزه را برای ساعت ها و ساعت ها می ترسید او را از دست داده است بیش از یک بار, اما که در نهایت فرود آمد بزرگ تقریبا تمثیلی موجود است.

اما nah. که داستان در حال حاضر گفته شده است و درخشان. این یکی در مورد بیس بال.

“من عاشق ماهیگیری و [ابتلا به یک 586-پوند تا هم اره ماهی گرفتیم] هیجان بود یک روز بزرگ است. هیچ چیز مانند آن” پیر مرد, Alex آبیلا گفت: از دریا. “اما من می خواهم به جای برنده شدن در یک بازی بیس بال.”

او امیدوار است او را به جای حق آمده است. پس از 11 سال زندگی حرفه ای اغلب قطع آسیب و هنوز هم آمیخته با postseason ناامیدی, آبیلا, 33, امضا با دوقلوها در ماه دسامبر به یک دلیل که همینگوی مطمئنا می تواند درک. “در این مرحله از زندگی حرفه ای من آن را فقط در مورد برنده شدن در مورد داشتن یک فرصت برای ایجاد برگشتی و جهان سری,” او گفت:. “که یکی از [من] بزرگترین حسرت که نه قادر به برنده شدن یک” با ببر در اوایل این دهه است.

دوقلوها تا به حال باز کردن برای یک شکارچی به عقب استارت میچ Garver زمانی که جیسون کاسترو قرارداد منقضی شده آخرین افتد و آنها به سرعت zeroed در آبیلا پسر ببر مدیر کل Al آبیلا, نوه سابق داجرز اجرایی رالف آبیلا. نه این که ارتباط خود را به حال چیزی برای انجام با آن را نه به طور مستقیم.

“آرایش خود و شهرت خود بسیار قوی هستند و من تصور می کنم که تا حد زیادی به انجام با رشد بالا در این بازی با پدر و پدر بزرگ خود را” دوقلوها مدیر کل تاد لوین گفت. “اما ما امضا Alex برای تعدادی از دلایل مهم. ما به دنبال یک lefthanded مکمل به میچ Garver و Willians Astudillo در صفحه. ما می خواستیم کسی که سنتی ابزار دفاعی قوی هستند و که نرخ خوبی زیر مدرن اندازه گیری. و ما می خواستیم کسی با تمایل به کار با جوان فو که به ارمغان می آورد ارزش افزوده به عنوان یک مربی. و الکس همه جا از آن.”

آبیلا شده است در این رشته برای 11 فصل و صرف بیشتر از آنها ابتلا به جاستین Verlander حداکثر Scherzer ریک Porcello و دیوید قیمت برای پدر خود ببر یک کوارتت که موفق به کسب هفت Cy جوان, جوایز — اما هرگز یک قهرمانی در دیترویت. او شده است یک ستاره یک بار اما هرگز شناخته شده برای خود بت هر چند تسلط خود را از اعتصاب منطقه اجازه می دهد تا او را به راه رفتن به مراتب بیشتر از بسیاری از بازیکنان است و او را به دست آورده چشمگیر .348 حرفه ای بر پایه درصد است.

اما آبیلا طول می کشد افتخار در چگونه او آموخته زمین فریم و در قادر بودن برای جلوگیری از توپ در خاک و پرتاب کردن baserunners. او خنثی 11 از 21 اقدام دزد فصل گذشته با دایاموند یک میزان موفقیت که به نظر می رسد خیلی خوب به دوقلوها تیم که گرفتار نشده و حتی 30 درصد طی شش فصل است.

“یک چیز در مورد ابتلا به این است که من همیشه احساس می کردم که شما می توانید به طور مستقیم تحت تاثیر پارچ فقط با ذهنیت خود را به عقب وجود دارد” آبیلا گفت. “یک پارچ باید اعتماد به نفس من قصد دارم برای جلوگیری از همه چیز را در خاک به طوری که او می تواند پرتاب زمین به پایین وجود دارد. چرا زمین دور از من است ؟ من برای انجام کار من طوری که او می تواند خود را انجام دهد.”

که روش بدست آبیلا متوجه فقط یک هفته به اردوگاه.

“او را به اطراف. او را واقعا تجربه کرده است برخی از دیدگاه های مختلف در دریافت و در چگونه شما در حال حاضر توپ که واقعا جالب گفت:” لایحه Evers, دوقلو’ مربی مسئول فو. “هر یک پارچ متفاوت است و او هر یک از آنها را در راه های مختلف. اگر شما می توانید به هر یک پارچ آنها را راحت آنها را به خود باشد و آنچه را که بهترین است.”

آبیلا اشغال جو مور قدیمی قفل در دوقلوها’ بهار clubhouse یک اتفاقی که به نظر می رسد کمی جالب توجه تاریخ خود را از ناپاک-نکته ضربات مغزی است. آبیلا به حال شهرت سختی در دیترویت متولد شده از یک سری از آسیب به سر که او می ترسید ممکن است کوتاه زندگی حرفه ای او. اما آبیلا گفت: او نشده دچار ضربه مغزی پس از 2014.

“من را تغییر کلاه بود که اصلی ترین چیزی که برای یک محافظ مدل” آبیلا گفت. “و من ساخته شده برخی از تغییرات به ابتلا به موضع به کجا تنظیم کنم که کاهش در تعداد دفعاتی که من در راه آسیب است.”

“بدون شک او دشوار” لوین گفت. “او یک رقیب.”

او ثابت کرد آن دو روز پس از کریسمس در سال 2016 زمانی که او و شش دوستان و اعضای خانواده را در قایق خود را از فورت Lauderdale که در آن او زندگی می کند در یک زرق و برق دار, آرام, روز است. آنها را در حدود 25 کیلومتری ساحل و کاهش یافته است به شدت وزن طعمه به طول 1800 متر از آب. بنابراین شروع یک جنگ بزرگ آبیلا زندگی.

“من صید تمام زندگی من است. من گرفتار انواع ماهی. اما آن روز ما رو به این هم اره ماهی گرفتیم احتمالا یکی از بزرگترین لرزش شما می توانید در آب” گفت: آبیلا که تا به حال چیزی جز نزدیک نتواند با اره ماهی قبل یا پس از. “آن زمان ما حدود 3 و نیم ساعت به زمین او. او کشیده ما حدود 10 مایل از جایی که ما رو او را به جایی که ما در نهایت او را در آورده. وجود دارد و احتمالا شش بار زمانی که من فکر کردم که ما از دست دادن او را.”

حتی پس از آنها harpooned ماهی و در نهایت کشته شدن آن یک کار به یاد ماندنی برای به دست آوردن 13-پا-طولانی بر روی لاشه قایق خود را. “شمشیر ماهی چسبیده بود از یک طرف و دم چسبیده بود دیگر” گفت: آبیلا که رقابت در مسابقات ماهیگیری با همان گروه از دوستان هر زمستان. “وجود دارد یک زن و شوهر از زمان که در آن ما در آب و تلاش برای به دست آوردن او چون او خیلی سنگین است.”

او 586.5 پوند به دقیق آنقدر بزرگ می تواند آن را برداشته بر روی حوض. آبیلا تا به حال آن را filleted در قایق خود را تولید نزدیک به سه فریزر پر از بزرگ تا هم اره ماهی گرفتیم استیک.

“این یک نبرد و آن را سرگرم کننده” آبیلا گفت. “اما ماهیگیری است که فقط یک سرگرمی است. من خوب اگر من هر چیزی را گرفتن. بیس بال, هر چند — من می خواهم را به نفع خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>