Alan Weinstein برتر, Inc. موسس می پیوندد عرضه درمانگاه هیئت مدیره

شیکاگو, مارس 23 سال 2020 /PRNewswire/ — عرضه درمانگاه بازار آنلاین دندانپزشکی و لوازم بهداشت و درمان اعلام کرد انتصاب Alan Weinstein, بنیانگذار برتر, Inc., به هیئت مدیره. آقای Weinstein قبلا به عنوان مشاور عرضه ، در سراسر طبقه حرفه ای در بهداشت و درمان فضا آقای Weinstein است به طور مداوم ساخته شده است و توصیه شرکت ایجاد شبکه ها و اخلال در مدل های سنتی.

“ما هیجان زده به آلن عضویت در هیئت مدیره. او به ارمغان می آورد یک عمق باور نکردنی از تجربه و بینش در بهداشت و درمان تامین فضا و خواهد بود ابزاری در کمک به تامین کلینیک همچنان به رشد و خدمات درمانی پزشکان در آینده گفت:” یعقوب دراکرمدیر عامل شرکت تامین درمانگاه. “به خصوص در این محیط تجربه و تخصص خود را حیاتی در کمک به ما عرضه پزشکان در سراسر کشور با تجهیزات حفاظت فردی.”

“من بسیار هیجان زده برای پیوستن به عرضه درمانگاه هیئت مدیره گفت:” آقای Weinstein. “من مشتاقانه منتظر به پیوستن به این پویا آنلاین محصولات دندانپزشکی ارز که تجارت اینترنتی راه حل های مورد نیاز بیشتر از همیشه امروز در جهان در حال تغییر.”

او در طول زندگی حرفه ای طولانی در بهداشت و درمان آقای Weinstein کار کرده است با انواع مختلفی از شرکت های ارائه خدمات به بیمارستان ها و بهداشت و درمان پزشکان برای رسیدن به بازده بیشتر و صرفه جویی در هزینه. آقای Weinstein تاسیس و در خدمت به عنوان رئیس برتر, Inc., یک صنعت پیشرو در بیمارستان داد ارائه بیش از 1700 عضو بیمارستان با خدمات مشترک از جمله خرید گروه است. پس از بازنشستگی از لیگ برتر در سال 2000 آقای Weinstein باقی مانده است در فضای بهداشت و درمان, خدمت به عنوان مشاور و عضو هیئت مدیره شرکت های مختلف برای شرکت های نوآورانه از جمله OpenMarkets, قهرمان, بهداشت و درمان فن آوری های عرصه.io و دینا مراقبت.

آقای Weinstein دریافت لیسانس خود را از Allegheny کالج و MBA از دانشگاه کرنل. مدت کوتاهی پس از آن آقای Weinstein خدمت در ما خدمات بهداشت عمومی را بدست آورد از سلامت گالوپدر نیومکزیکو و مونتانااز 1966-1968.

در مورد عرضه درمانگاه

عرضه درمانگاه تاسیس شد و توسط دکتر اسکات دراکر و برادرش یعقوب یک آماردان. به عنوان یک پریودنتال ساکن دکتر دراکر نمی تواند پیدا کردن هر منبع قابل اعتماد برای قیمت-مقایسه و فروش لوازم. برادران مونتاژ یک تیم با استعداد و ساخته شده است عرضه درمانگاه برای پر کردن جای خالی. با بیش از 100 مورد اعتماد فروشندگان و 50000 محصولات عرضه درمانگاه بهداشت و درمان اجازه می دهد تا پزشکان در سراسر کشور مقایسه محصولات و, قیمت گذاری و خرید از فروشندگان تنها با یک پرداخت.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید (773) 634-1462 و یا بازدید www.supplyclinic.com.

تماس با ما:
یعقوب دراکر
(617) 356-8033
[email protected]

منبع تامین درمانگاه

لینک های مرتبط

https://www.supplyclinic.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de