Alan Dershowitz به نیوز مکس تلویزیون: عمران آزادی خواهان باید تحسین DoJ برای حذف فلین مورد

Alan Dershowitz گفته نیوز مکس تلویزیون در روز جمعه که “هر مدنی آزادیخواه باید کف” وزارت دادگستری برای حذف آن پرونده سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

Dershowitz گفت: “آمریکا در دستور کار” که فلین در حال حاضر خواهد شد از دادگاه درخواست برای رد این اتهامات گفت: “دادگاه هیچ اختیار آن باید رد اتهامات به این دلیل که قانون اساسی تنها به قضات فدرال قدرت به ریاست موارد و مجادلات و آن است که دیگر یک مورد یا جنجال. وزارت دادگستری در حوله پرتاب.”

او افزود: “هر مدنی آزادیخواه باید کف این تصمیم کل این تحقیقات بود و شم و ایده FBI ایجاد جدید جنایات با ساختن دروغ تله و امید مردم را به آنها را به سقوط نیست هر چیزی مدنی آزادیخواه باید پشتیبانی می کند. اما تمام مدنی آزادیخواه دوستان که همه در مخالفت با رئیس جمهور [دونالد] مغلوب ساختن پیشی جستن را فراموش کرده ام در مورد آزادی های مدنی و آنها محکوم کردن این تصمیم است. آنها می توان کف آن را اگر آن را درگیر یک لیبرال دموکرات. اینها واقعی نیست مدنی معتقدین; این نمایشگاه آب و هوا مدنی معتقدین که استفاده از های مدنی خود را به عنوان یک تاکتیک خود را برای خدمت اهداف حزبی.”

مهم: پیدا نیوز مکس تلویزیون در 70 میلیون ایالات متحده در کابل خانه در DirecTV Ch. 349, ظرف, Ch. 216, Xfinity, Ch. 1115 بهینه Ch. 102; U-آیه Ch. 1220 FiOS Ch. 615 طیف Suddenlink وای یا بیشتر سیستم های اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de