AJC با استقبال بریتانیا از حزب کارگر سر تعهد به “ریشه کن کردن” یهودستیزی

نیویورک, آوریل 5 سال 2020 /PRNewswire/ — American Jewish Committee (AJCAJC) استقبال منتخب حزب کارگر سر Keri Starrmer عمومی عذرخواهی به انگلیسی, جامعه یهودی برای شکست به آدرس رو به افزایش یهودستیزی در درون صفوف حزب و در پادشاهی متحده.

“یهودی ستیزی شده است یک لکه در حزب ما. من را دیده اند غم و اندوه است که آن را به ارمغان آورد بسیاری از جوامع یهودی” گفت: Starmer به زودی پس از انتخابات دیروز. “از طرف حزب کارگر متاسفم. من اشک آور از این سم توسط ریشه های آن و قاضی موفقیت بازگشت یهودی اعضا و کسانی که احساس می کنند که دیگر نمی تواند ما را حمایت کنید.”

Starmer برنده 56.2 درصد آرا موفق جرمی Corbynکه رهبری حزب کارگر پس از 2015.

تبریک Starmer رئیس هیئت نمایندگان از یهودیان ماری van der زیلگفت: “ما بسیار خوشحال است که او و دیگر رهبری مدعی امضا به هیئت نمایندگان’ ده کشته در در یهودستیزی. در حال حاضر آنها باید عمل به خلاص شدن از شر این حزب از بیماری افتضاح ضد یهودی و نژاد پرستی.”

Keir Starmer را در انتخابات و تعهد به پافشاریای را در یهودستیزی در حال اشعه های نور در چه چیزی است و برای مسلمانان به خصوص دوره تاریک در تاریخ بریتانیا گفت:” دیوید هریسمدیر کمیته یهودیان آمریکا (AJC) پیشرو جهانی یهودی حمایت سازمان است. “ما موافق با ما شریک سازمان هیئت مدیره بریتانیا از نمایندگان که بتن اقدام به پافشاریای از بین بردن نفرت از یهودیان در داخل حزب کارگر در حال حاضر باید دنبال آقا Starmer تعهد.”

در ژانویه جامعه امنیت اعتماد گزارش افزایش یهودستیزی در انگلستان برای چهارمین سال متوالی است. وجود دارد 1,805 حوادث در سال 2019 بالاترین تعداد تا کنون وارد شده در تقویم سال و 7% افزایش در سال 2018 است.

منبع آمریکایی یهودی کمیته

لینک های مرتبط

http://www.ajc.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de