Airman در لوقا AFB دستگیر شده در ارتباط با زن مرده نزدیک غروب دهانه

یک airman مستقر در لوقا پایگاه نیروی هوایی در رباط کریم دستگیر شد روز سه شنبه در ارتباط با ناپدید شدن و مرگ یک, New Mexico, زن, با توجه به Coconino County Sheriff ،

مظنون شناسایی شده به عنوان Airman علامت Gooch, 21 که مستقر در لوقا AFB گرفته شده بود را بازداشت حدود 9:20 صبح روز سه شنبه در این پایگاه با توجه به شان Clements رسانه ای رئیس روابط در لوقا پایگاه نیروی هوایی.

ساشا ماری کاروس رفت از دست رفته از فارمینگتون جدید مکزیک در ماه ژانویه و کشته شد توسط یک camper نزدیک غروب دهانه آتشفشان بنای یادبود ملی در شمال آریزونا در ماه فوریه است.

کراوس, 27, یک عضو منونایت جامعه در فارمینگتون. او گذشته بود با ترک محل اقامت خود در مورد 8 p. m. on Jan. 18 و بازگشت نیست با توجه به فارمینگتون روزانه بار.

کارآگاهان متوجه شدند که Gooch سفر به فارمینگتون و شد در این منطقه در اطراف زمان کاروس رفت و گم شده و او نیز بود نزدیک غروب دهانه با توجه به کلانتر ،

“در طول چند ماه گذشته San Juan County زندگی در ترس نمی دانستند اگر ما تا به حال یک درنده زندگی درون جامعه ما و یا کسی که preying بر آن است. من می توانم به شما اطمینان دهم ما مرد” San Juan County Sheriff شین فراری گفت: در یک ویدیو ارسال به Facebook.

او گفت: آنها را به ادامه کار با Coconino County Sheriff دفتر “به مطمئن شوید که ساشا و Krause, خانواده, دریافت, عدالت آنها سزاوار است.”

“کلانتر Coconino County و من متعهد به مطمئن شوید که علامت Gooch دریافت حداکثر محکومیت این جنایات وحشتناک و بله آریزونا هنوز مجازات اعدام” فراری گفت.

تحقیقات در حال انجام است با توجه به کلانتر ،

رسیدن به خبرنگار Christopher Roth در [email protected] و یا در توییتر @cprothnews.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru