از خاموش شدن ناگهانی از صنعت هواپیمایی اتحاد هواپیمایی فشار کنگره برای کمک فوری است که نه تنها وام بر اساس به منظور جلوگیری از عظیم furloughs یا اخراج از طریق Aug. 31.

مدیران شرکت هواپیمایی به دنبال حداقل 29 میلیارد بلافاصله در “کارگر حقوق و دستمزد حفاظت از کمک های مالی” CNBC گزارش شده است.

جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد شده 58 میلیارد دلار کمک های بسته اما مخالفان سوال که آیا پول بهتر است خدمت برای رسیدگی به بحران بهداشت و درمان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

همچنین 58 میلیارد دلار در کمک های اولیه است که در قالب وام به شرکت های هواپیمایی را مجبور به بازپرداخت در هر گزارش.

“زمان در حال اجرا” اجرائی از غرب دلتا, آلاسکا, آمریکا, ایالات JetBlue, هاوایی, یو پی اس, شرکت های هواپیمایی و فدرال اکسپرس و لابی خود را در گروه شرکت های هواپیمایی امریکا در نامه ای به کنگره, با توجه به CNBC. “مگر در مواردی که کارگر حقوق و دستمزد حفاظت از کمک های مالی تصویب و بلافاصله بسیاری از ما خواهد بود مجبور به اقدامات سخت گیرانه مانند furloughs.”

خطوط هوایی ایالات متحده استخدام 750,000 و اصرار کارمندان را به مرخصی بدون حقوق. دلتا گزارش جمعه 13,000 از آن 91,000 کارکنان داوطلب شده اند اما مدیر عامل اد Bastian گفت: کارکنان که بیشتر داوطلبان مورد نیاز در هر گزارش.

هواپیمایی متحده مدیر عامل اسکار Munoz و رئیس جمهور اسکات کربی هشدار داد کارکنان در یادداشتی که از “کافی حمایت دولت تا پایان ماه مارس به شرکت ما آغاز خواهد شد به گرفتن گام های لازم برای کاهش حقوق و دستمزد در خط با 60 درصد کاهش برنامه ما اعلام کرد برای ماه آوریل است.

“ممکن است برنامه به احتمال زیاد به کاهش و حتی بیشتر.

وام بر اساس کمک های اولیه “را زین هواپیمایی با خیلی بدهی که آن را منجر به ورشکستگی و کارگران (که در حال حاضر در خط مقدم این ویروس) خواهد بود نکنه دوباره” انجمن خدمه پرواز رئیس جمهور سارا نلسون نوشت: سناتور در شنبه هر CNBC. “یک طرح امداد است برای قرار دادن کارگران اولین — همیشه — اما به خصوص در وسط یک بحران بهداشت و درمان. فدرال کمک های اولیه طراحی شده برای حقوق و دستمزد است که تنها راه برای جلوگیری از اخراج. وام آن را قطع نمی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im