هواپیمایی لغو تعلیق پروازهای میان افزایش Coronavirus موارد

بسیاری از شرکت های هواپیمایی را به حالت تعلیق و یا لغو پروازها در میان خروش در coronavirus موارد گزارش رویترز،.

پروازها به مقصد چین و هنگ کنگ در خطوط هوایی آمریکا تمدید شده است از طریق آوریل 24, در دلتا از طریق مارس 30 و در ایالات خطوط هوایی از طریق مارس 23.

دلتا در روز دوشنبه همچنین گفت این امر اجازه می دهد تا مسافران برگزاری بلیط برای سفر به هر مقصد در مارس و آوریل به تغییر و یا لغو پرواز خود را بدون پرداخت سنگین تغییر هزینه بدون در نظر گرفتن زمانی که بلیط خریداری شد.

گسترده چشم پوشی از هزینه های است که برای اولین بار توسط یک عمده ایالات متحده هواپیمایی.

“به عنوان نگرانی ادامه در مورد کوروناویروس شناخته شده به عنوان COVID-19, ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای اطمینان از ایمنی و امنیت مشتریان و کارکنان دلتا” گفت: در اعلام سیاست. “ما تنظیم برنامه پرواز به مناطق آسیب دیده بخشیده تغییر بسیاری از هزینه ها و در حال کار با مشتریان برای تنظیم برنامه سفر و با استفاده از روابط با دیگر شرکت های هواپیمایی زمانی که مورد نیاز است.”

بسیاری از شرکت های هواپیمایی نیز کمرنگ پرواز پس از کاهش تقاضا به دلیل ویروس که سرچشمه در ووهان چین و آلوده بیش از 114,000 نفر کشته و بیش از 4000.

Coronavirus گرفته زیادی تلفات در سهام شرکت هواپیمایی که سقوط کرده است بیشتر به عنوان موارد پدیدار شود.

هواپیمایی رزرو در آمریکای شمالی شد پایین در حدود 8 درصد در آخرین هفته از ماه فوریه و با “اواسط نوجوان” درصد در هفته اول ماه مارس هر یک کردیت سوئیس منتشر شده توجه داشته باشید دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de