هواپیمایی قرض 31 میلیارد دلار برای آب و همه گیر به سفر

وام دهندگان در سراسر جهان متعهد شده اند بیش از 31 میلیارد دلار وام به خطوط هوایی scrabbling به خط بودجه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای آنها را به زمین ناوگان خود را.

شرکت از آمریکا حساب به صورت فله از استقراض با تقریبا 20 میلیارد دلار و در مجموع با توجه به داده های گردآوری شده توسط بلومبرگ. در فاصله امن تامین مالی شرکت های هواپیمایی شده است یا نقاشی کردن از روی موجود خطوط اعتباری و یا گرفتن وام های جدید است.

همه گیر کردن یک چالش بی سابقه به حمل و نقل هوایی و گردشگری با فرودگاه ها در سراسر جهان توقیف توسط دولت به دنبال جلوگیری از گسترش ویروس.

پاسخ از شرکت های هواپیمایی شده است رم به قرض گرفتن از دولت و بانک ها. و همچنین به عنوان وام به ایالات متحده حامل های هواپیمایی در اروپا را مطرح 6.83 میلیارد یورو ($7.4 میلیارد دلار) از ماه مارس 9, آسیایی, در حالی که شرکت های صف $4.1 میلیارد دلار است.

بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن بارها هشدار داد بحران بهداشت و درمان می تواند ورشکسته نصف جهان هواپیمایی هل دادن کشورهایی مانند فرانسه و هلند به آماده شدن دولت کمک مالی.

Air France-KLM, بزرگترین وام گیرنده از این بخش رو از 4 میلیارد یورو وام از شش بانک ها با دولت فرانسه تضمین را تا 90٪. علاوه بر این شرکت هواپیمایی به ترتیب 3 میلیارد یورو وام از دولت است که مستقیم سهامدار. این شرکت قبلا کشیده پایین موجود 1.1 میلیارد یورو خط اعتباری.

انگلستان EasyJet Plc نیز مطرح 600 میلیون پوند (744 میلیون دلار) از دولت Covid شرکت تسهیلات مالی در علاوه بر این به حدود 400 میلیون پوند وام بانکی. حامل نیز کشیده پایین موجود 500 میلیون دلار گردان تسهیلات.

در آسیا و وام گیرندگان شده است بهره برداری از منابع مالی از وام دهندگان داخلی. بانک مرکزی تایوان ارائه شده NT$20 میلیارد دلار ($666 میلیون دلار) از وام های مستقیم هر یک به چین هواپیمایی Ltd. و Eva Airways Corp. در حالی که خطوط هوایی سنگاپور با مسئولیت محدود. مرتب S 4 میلیارد دلار ($2.8 میلیارد دلار) وام با DBS Bank Ltd.

در ضمن حداقل 5 میلیارد دلار از معاملات هنوز هم در خط لوله از جمله وام برای امارات خطوط هوایی ANA ژاپن منابع و ایبریا اسپانیا واحد بریتیش ایرویز صاحب IAG SA.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de