هواپیمایی مکانیک می شود 3 سال برای تخریب Jetliner برای OT

جانباز هواپیمایی مکانیک محکوم شد یکشنبه به سه سال زندان برای تخریب an American Airlines jetliner با 150 سرنشین در تلاش برای به دست آوردن اضافه کاری تعمیر هواپیما.

در صدور حکم 60 سال Abdul-مجید Marouf احمد Alani ایالات متحده در منطقه قاضی مارسیا کوک گفت که او هیچ مدرکی برای حمایت از این اتهام که Alani لینک بود به گروه افراطی دولت اسلامی یا هر سازمان تروریستی است. کسانی که اتهامات تا به حال ظاهر در جلسات قبلی.

“کیفرخواست شارژ نمی کند هر چیزی مربوط به تروریسم و یا فعالیت های تروریستی,” کوک گفت. “من هیچ چیز را نمی بینم.”

Alani یک تابعیت شهروند ایالات متحده در اصل از عراق شده بود که یک شرکت هواپیمایی مکانیک برای 30 سال است. دادستان گفت که او دارای یک برادر در عراق که ممکن است درگیر با گروه دولت اسلامی و Alani ساخته شده بود اظهارات مایل خدا خواهد با استفاده از “قدرت الهی” برای صدمه زدن به غیر مسلمانان است. نیز وجود دارد دولت اسلامی ویدئوها بر روی تلفن همراه خود را گفتند.

اما دستیار آمریکا وکیل سفت هومل گفت: محققان “هیچ پیوندی” بین Alani و هر گونه گروه های افراطی.

“من فکر می کنم شواهد نشان می دهد بی توجهی شدید,” هومل گفت.

اسناد دادگاه نشان می دهد خرابکاری درگیر چسب پلی استایرن در داخل بینی از یک بوئینگ 737 در فرودگاه بین المللی میامی به طوری که آن را غیر فعال و یک جزء خلبانان استفاده برای نظارت بر همه چیز از جمله سرعت سیر هوایی و ارتفاع از سطح دریا زمین از هواپیما. مقامات می گویند که اگر پرواز کردن گرفته شده بود به عنوان برنامه ریزی شده جولای 17 برای ناسائو باهاماس خرابکاری می تواند باعث یک تصادف.

به جای خلبان دیدم یک پیغام خطا در حالی که این هواپیما بر روی باند فرودگاه و بازگشت به ترمینال به مشکل مورد بررسی قرار گرفت.

“من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که عمدی دستکاری … من هواپیما را در معرض من مسافر و خدمه به یک سطح بالاتر از خطر تا به حال این هواپیما رفته هوابرد” خلبان ریچارد شفر گفت: در یک دادگاه تشکیل پرونده.

بسیاری از Alani اقدامات آن روز دستگیر شدند در نظارت تصویری و او شناسایی شده توسط همکاران. خود را وکیل Jonathan Meltz گفت: مکانیک هدف این بود که برای نگه داشتن هواپیما بر روی زمین به طوری که او می تواند کار اضافه کاری برای رفع آن انجام داد. Meltz گفت Alani بود و نیاز مبرم به پول برای فرزندان خود هزینه های کالج و دیگر نیاز دارد.

“قصد آقای Alani که مرتکب این عمل صرفا مالی” Meltz گفت.

Alani در زنجیر و لباس پوشیدن و در لباس زندان, لباس صحبت نمی کنم در دادگاه. اما در نامه ای به دادگاه Alani گفت که او “واقعا متاسفم” برای اقدامات خود را.

“من می دانستم که بهتر است و من بهتر از آنچه من,” او نوشت. “وجود دارد هیچ بهانه ای برای آنچه که من انجام داد و من خیلی متاسفم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de