Airbnb ممنوعیت ققنوس میزبان مهمانان از پرتاب احزاب به عنوان دولت بازگشایی

Airbnb هشدار داده است هر دو میزبان و مهمان است که حتی اگر آریزونا محدودیت به سرعت گسترش جدید کروناویروس در حال بلند کردن شرکت نیست اجازه دادن به شما اجاره خواص به پرتاب احزاب در دولت خواهد شد و با پلیس تماس اگر شما انجام دهد.

“در حالی که فرماندار Ducey را تجدید نظر اجرایی به منظور باز کرده است برخی از بخش های دولت تا او نیز روشن ساخته است که اجتماعی فاصله باقی مانده در اثر” Airbnb در آزادی گفت: در روز دوشنبه. “ما سیاست جدید معنی است که ما اجازه می دهد هر نوع حزب در ققنوس تا اطلاع ثانوی.”

تعطیلات شرکت مسکن گفت: همچنین در این انتشار است که آنها را با اجرای قانون کار برای اجرای این اقدامات است.

“نه تنها ما را بان مهمانان که تلاش برای پرتاب یک حزب غیر مجاز در یک ققنوس Airbnb مثال ما خواهد بود و همکاری با ققنوس پلیس در هر تحقیقات مربوط به احزاب و نقض بهداشت عمومی اجباری و سازگار با شرایط استفاده از خدمات ما” انتشار اخبار گفت.

این شرکت با تقویت سیاست به طور موقت غیر فعال کردن خود را “رویداد پسند” جستجو فیلتر که مهمان استفاده کنید برای پیدا کردن میزبان اجازه می دهد که احزاب است. آنها همچنین ادامه داد: به طور موقت حذف “احزاب و رویدادهای مجاز” قانون از قوانین خانه از هر ققنوس مثال که قبلا به آنها اجازه انتشار گفت.

لغو رایگان از طریق ژوئن 15

Airbnb نیز جمعه اعلام کرد که این تمدید آن سیاست است که اجازه می دهد تا میزبان و مهمان لغو رزرو با مجازات.

شرکت “شرایط تخفیف” سیاست اجازه داده است که میزبان و مهمان که رزرو رزرو و یا قبل از مارس 14 برای check-ins از طریق مه 31 به لغو بدون مجازات خواهد شد گسترش به رزرو نیز بین ماه های ژوئن 1 و 15 ژوئن.

تحت این سیاست مهمانان ممکن است از یک سفر اعتباری و یا بازپرداخت وجه نقد از جمله تمام هزینه.

اجاره کوتاه مدت: برخی از اپراتورهای محوری به عنوان COVID-19 فرورفتگی گردشگری

اما مهمانان مورد نیاز خواهد بود برای ارائه مدارک در مورد ناتوانی خود را برای سفر به دلیل COVID-19 همه گیر مانند یک ایالت پناهگاه در محل سفارش یا توصیه پزشکی.

این سیاست همچنین اجازه می دهد تا میزبان که قادر به جای رزرو رزرو قبل از مارس 15 به لغو بدون اتهام تا مارس 15, Airbnb گفت.

برای کسب اطلاعات در Airbnb رویکرد به سیاست در طول شیوع بازدید airbnb.com/covid19.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا او را دنبال کنید در توییتر @vlahovichryan

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de