مسافرت هوایی کاهش یافت و 51 درصد در ماه مارس به 2 دهه کم میان Coronavirus همه گیر

خطوط هوایی ایالات متحده انجام شده 51 درصد کمتر مسافران در ماه مارس در میان عظیم بیماری همه گیر کوروناویروس سفر سقوط به پایین ترین سفر هوایی سطح در نزدیک به دو دهه در ایالات متحده حمل و نقل اداره روز سه شنبه گفت.

شرکت های هواپیمایی انجام شده کمی بیشتر از مجموع داخلی و بین المللی مسافر در ماه مارس سال 2020 از در سپتامبر 2001 در ماه سپتامبر. 11 حملات در نیویورک و واشنگتن است. در مجموع شرکت های هواپیمایی انجام 38.7 میلیون مسافر در ماه مارس پایین 51 درصد از مارس 2019. قبل از ماه مارس سفر هوایی افزایش یافته بود برای 29 ماه متوالی سال بیش از سال قدمت اکتبر 2017.

از آن پس ایالات متحده سفر هوایی کاهش یافته است بیشتر پایین حدود 94 درصد کل پروازهای پایین در حدود 70 ٪ است.

در ماه آوریل وزارت خزانه داری ایالات متحده تایید شده از 25 میلیارد دلار به صورت نقدی کمک های مالی به شرکت های هواپیمایی در ازای ممنوعیت پرداخت سود سهام, سهام buybacks محدودیت در اجرایی جبران و یک بار در تخمگذار کردن کارکنان از طریق سپتامبر. 30.

در ماه مارس مسافرت داخلی کاهش یافت و به 34.1 میلیون مسافر از مارس 2019 زمانی که شرکت های هواپیمایی انجام 69.6 میلیون مسافر مسافرت های بین المللی کاهش یافت و از 9.9 میلیون دلار در مارس 2019 به 4.6 میلیون مسافر در ماه مارس به دولت تحمیل محدودیت در مسافران از چین و اروپا است.

هفته گذشته شرکت های هواپیمایی برای امریکا یک گروه تجارت به نمایندگی از ایالات متحده بزرگترین خطوط هوایی از جمله خطوط هوایی دلتا American Airlines خطوط هوایی جنوب غربی و ایالات متحده هواپیمایی گفت: خطوط هوایی ایالات متحده در مجموع سوزاندن بیش از 10 میلیارد دلار به صورت نقدی در هر ماه و به طور متوسط کمتر از ده مسافر در هر پرواز داخلی.

حتی پس از زمین بیش از 3000 هواپیما و یا نزدیک به 50 درصد از فعال ناوگان ایالات متحده این گروه گفت: آن حامل های عضو که شامل چهار تا از بزرگترین خطوط هوایی ایالات متحده هستند به طور متوسط فقط 17 مسافر در هر پرواز داخلی و 29 مسافر در هر پرواز بین المللی.

خالص رزرو مسافران کاهش یافته نزدیک به 100% در سال در سال خبر داد.

خطوط هوایی ایالات متحده را لغو صدها نفر از هزاران نفر از پروازها از جمله 80% یا بیشتر از پرواز برنامه ریزی شده به ماه ژوئن است. آنها در حال انجام اضافی تمیز کردن اقدامات و نیاز به همه مسافران به پوشیدن صورت پوشش به تلاش برای بازگرداندن اعتماد مصرف کننده در مسافرت هوایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de