کیفیت هوا, تست, جریان آتش سوزی در Becker, Minn., فلزی کارخانه بازیافت

پلیس در Becker, Minn., در حال گفتن ساکنان با مسائل تنفسی که زندگی در نزدیکی شمال فلزات کارخانه بازیافت باقی می ماند در داخل خانه و یا در تهویه مناطق در حالی که مقامات بررسی کیفیت هوا در مسائل پس از آتش دارد صبح روز سه شنبه.

تعدادی از ساکنان پژوهنده در مورد کیفیت هوا به نام پلیس پس از آتش سوزی در کارخانه بازیافت ارسال می شود مقدار زیادی از دود به هوا گفت: Becker رئیس پلیس برنت Baloun.

Baloun گفت: پلیس و این شرکت در حال کار برای اندازه گیری کیفیت هوا و “هر چیز دیگری که مشکل ساز خواهد بود با دود.”

یک رهگذر کشف آتش در شمال فلزات مورد 2:25 صبح و به نام مقامات, او گفت:.

خدمه از سه بخش وارد برای پیدا کردن آتش در یک باقی مانده توده ای از خرد کردن اتومبیل در تاسیسات در بکر پارک صنعتی. آسیب به نظر می رسد محدود به باقی مانده شمع Baloun گفت.

هیچ کس مجروح شد و هیچ ساختمان های آسیب دیده و Baloun اضافه شده است. آن را بلافاصله روشن نیست چگونه این آتش سوزی آغاز شده است.

خدمه هنوز در صحنه قرار دادن نقاط داغ شنبه بعد از ظهر.

شمال فلزات نقل مکان کرد و آن را ریز عملیات از جنوب مینیاپولیس به Becker سال گذشته پس از آژانس کنترل آلودگی مینه سوتا دستور داد آن را تعطیل. آژانس پیدا کرده بود سطح بالایی از آلودگی هوا در محله و که این شرکت تغییر و نادرست ثبت شده آلودگی خوانش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>