به عنوان تقریبا همه از هم-rans باید رسما آن را به نام یک روز با خود دموکراتیک اولیه کمپین – حتی با خود بودجه میلیاردر مایک بلومبرگ برش ضرر و زیان خود را – الیزابت وارن سناتور. D-Mass., باقی می ماند یک holdout.

و در حال حاضر وارن عملیاتی و دستیاران در حال دنبال کردن یک سطح شیب دار با سن. برنی ساندرز من-Vt., حمل پرچم مترقی چپ میانه رو در برابر جو بایدن و تیم خود را کامل از نامزدها به عنوان endorsers.

“او ساخته شده است هر گونه تصمیم گیری به این نقطه” ساندرز به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “این مهم است که برای همه ما قطعا من که شناخته شده الیزابت وارن برای بسیاری از سال های بسیاری برای ادای احترام به زمان و فضا او نیاز به تصمیم گیری.”

“او در اجرا قوی کمپین,” او اضافه شده است. “او را به خود او تصمیم خود زمان.”

وارن و ساندرز حامیان در حال تلاش برای به دست آوردن جفت به یکی شدن با تایید و رای خود را در پایه منابع متعدد گفته واشنگتن پست.

منابع می گویند وارن می خواهم به ماندن در مسابقه از طریق آینده دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه بحث مارس 15, هر گزارش.

وارن مدیر کمپین راجر لاو در پاسخ به فشار بر او برای خروج از مسابقه با یا بدون تایید برای ساندرز که او معروف درگیر در یک مرافعه پس از بحث در این زمستان که در آن آنها به یکدیگر یک دروغگو بیش از اینکه ساندرز گفته وارن یک زن نمی تواند برنده نامزدی.

“شب گذشته ما با کاهش و کوتاه از زنده ماندن اهداف و پیش بینی های ما نا امید در نتایج” لاو توجه داشته باشید به کارکنان خواندن هر پست. “ما در حال رفتن به اعلام در مدت کوتاهی که الیزابت صحبت کردن به تیم برای ارزیابی مسیر رو به جلو است.”

تا کنون وارن به دست آورده فقط 28 از 1 ، 338 پر نمایندگان با هنوز به آمدن بازده تیک تاک که در مجموع تا برخی از.

“مسابقه شده است بسیار فرار در هفته های اخیر و روز با جلو دونده تغییر در یک سرعت سریع” لاو نوشت در ایمیل در هر پست.

اما سوزش شکست در خانه اش در ایالت ماساچوست و اوکلاهما, جایی که او به دنیا آمد سیگنال ناقوس مرگ برای او شانس.

ساندرز-حامی تشکر. Ilhan Omar, D -, Minn. در توئیتر خود نوشت:

“تصور کنید اگر ترقی خواهان تثبیت شب گذشته مانند میانه های تلفیقی که برنده شده اند ؟

“این چیزی است که ما باید تجزیه و تحلیل. من احساس اعتماد به نفس یک ایران مترقی جنبش را اجازه داده اند برای ما به #BuildTogether و برنده منگنز و کشورهای دیگر ما به دقت از دست داد.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن chimed در وارن برگزاری ساندرز’ کمپین بازگشت به tweeting:

“وای! اگر الیزابت وارن نبود در مسابقه برنی ساندرز را به راحتی برنده ماساچوست در ایالت مینه سوتا و تگزاس به ذکر است انواع دیگر متحده است. ما مدرن و روز Pocahontas و نمی خواهد خود را در تاریخ به عنوان یک برنده اما او به خوبی ممکن است به پایین به عنوان تمام وقت بزرگ اسپویلر!”

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال توییتی سه شنبه شب:

“بنابراین خودخواه برای الیزابت وارن در رقابت باقی بماند. او صفر شانس حتی در آینده نزدیک به پیروزی اما لطمه می زند برنی بد. خیلی فوق العاده خود را لیبرال دوستی. او تا به حال به او صحبت می کنند دوباره ؟ او هزینه او ماساچوست (و سوم) او نباید!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de