تورنتو, مارس 24 سال 2020 /PRNewswire/ — دانشمندان مشغول به کار در COVID-19 درمان واکسن و تحقیقات اولیه هم اکنون می توانید دسترسی به اطلاعات مهم خود را به کمک به آنها را انتخاب کنید بادي RNAi و پروتئین معرف برای موفق تر آزمایش. توسعه از طریق ترکیبی از هوش مصنوعی بیوانفورماتیک و کارشناس گزینش داده ها در دسترس است https://www.benchsci.com/covid-19-data.

“مطالعه SARS-CoV-2/COVID-19 بدون مناسب مواد و داده های تجربی بسیار چالش برانگیز می گوید:” Casandra Mangrooمعاونت علم در BenchSci که دکترای متمرکز بر ویروس شناسی در بخش آزمایشگاه پزشکی & Pathobiology در دانشگاه تورنتو. “از آنجا که آن را یک رمان ویروس وجود دارد محدود اطلاعات و مواد در دسترس برای کمک به دانشمندان در برنامه ریزی و اجرای موفقیت آمیز آزمایش. خوشبختانه با اعمال نفوذ AI, ما می توانیم استخراج پنهان بینش از ادبیات موجود و پیش بینی های جدید برای استفاده از موجود معرف بر اساس شباهت به قبلا مورد مطالعه قرار گرفته coronaviruses.”

به عنوان یک رهبر جهانی در هوش مصنوعی به کمک طراحی تجربی BenchSci است اولویت بندی طرح ها برای سرعت بخشیدن به SARS-CoV-2/COVID-19 پژوهش است. این خدمات عبارتند از:

  • داده ها و معرف گزینش—پردازش و مستند سازی جدید انتشار اطلاعات و مواد به طور خاص در ارتباط با SARS-CoV-2/COVID-19.
  • معرف repurposing—انجام در سیلیکون تحلیل های موجود بادي RNAi و پروتئین معرف برای پیدا کردن کسانی است که می تواند مورد استفاده مجدد قرار برای SARS-CoV-2/COVID-19 پژوهش است.
  • تجربی بینش—استفاده از هدف داده کاوی, استراتژی های مربوط به شناسایی نشریات و استخراج مربوط به داده های تجربی از آنها.

BenchSci خواهد بود با اضافه کردن داده ها به آن هوش مصنوعی به کمک آنتی بادی های انتخاب و هوش مصنوعی به کمک معرف انتخاب محصولات در هفته های آینده. برای اطمینان بیشتر دانشمندان می توانند به آن دسترسی داشته باشید بلافاصله این شرکت همچنین ایجاد یک اطلاعات عمومی-نسخه های در https://www.benchsci.com/covid-19-data.

در مورد BENCHSCI

BenchSci نمایی افزایش سرعت و کیفیت زندگی-صرفه جویی در پژوهش توسط دانشمندان توانمند سازی با جهان پیشرفته ترین پزشکی هوش مصنوعی برای اجرای موفق تر آزمایش. حمایت گوگل, هوش مصنوعی, صندوق شیب سرمایه گذاری BenchSci با استفاده از یادگیری ماشین برای تشخیص دارویی R&D سلامت از الگوهای پنهان در تهیه داده است. مشتریان دریافت گزارش بر عدم نرخ بهره وری و رفع اشکالات توسط بخش درمانی منطقه, جغرافیا و مرکز هزینه. سپس آنها می توانند آدرس ناکارآمدی با استقرار BenchSci AI-کمک معرف انتخاب که سبب دانشمندان برای انتخاب بهترین معرف و معیارهای طراحی برای آزمایش های خود را. پس از آن, پس از استقرار در گزارش های تایید تاثیر و ROI. یک مبل نرم افزار از هوش مصنوعی با فوری سنجش تاثیر BenchSci در حال حاضر بهینه سازی معرف تهیه و تجربی موفقیت در 15 از 20 بالا شرکت های دارویی و بیش از 3,600 پیشرو مراکز علمی در سطح جهان است. اطلاعات بیشتر در https://www.benchsci.com.

برای کسب اطلاعات بیشتر, لطفا تماس با سیمون اسمیت در [email protected].

لینک های مرتبط

COVID-19 داده های تجربی و معرف بینش

منبع BenchSci

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de