پیری سروصدا سیستم نیست ساخته شده برای این دوره از باران

Snowplowing بازیافت و خیابان تعمیرات همه بخشی از این کار برای شورویو عمومی با این نسخهها کار کارکنان. اما وزارت سریعترین رشد بودجه مورد این روز نیست پر کردن چاههای.

این سروصدا.

“مدیریت سروصدا مسائل … فقط باید کاملا مصرف کارکنان من گفت:” علامت گذاری Maloney این شهر آثار عمومی مدیر. و صاحبخانه تماس او گفت: یک تم مشترک: “‘سلام چرا همه چیز را مرطوب؟’ “

در سراسر مینه سوتا شهرهای بزرگ و کوچک در حال تقلا برای ارتقاء طوفان فاضلاب پلچک, جاده و زهکشی استخر به عنوان آنها پیدا کردن خود را deluged توسط همیشه بیشتر شدید طوفان و جاری شدن سیل. با درجه حرارت جهانی در حال افزایش این دهه به احتمال زیاد مرطوب در مینه سوتا, تاریخچه با توجه به بازنشسته دولت climatologist علامت Seeley.

همه که آب قریب به اتفاق مینه سوتا را درهم آمیخته از سروصدا سیستم های بزرگ, پیری شبکه ای از تونل ها و پلچک — برخی از آن بیش از 100 سال — که حمل آب را به خندق رودخانه ها و دریاچه ها. و همه از آن طراحی شده است برای رسیدگی به آب و هوای گذشته گفت: Ryan Anderson, سروصدا مدیر برنامه آژانس کنترل آلودگی مینه سوتا.

روچستر عمومی آثار بخش به عنوان مثال راه اندازی یک واحد ویژه برای مقابله با سنگین تر سروصدا زیاد. شهرستان هاچینسون قصد دارد به موضوع 15 سال پیوند به پرداخت به صورت عمده سروصدا ارتقاء است که ویژگی های بزرگ جدید حفظ تالاب کامل با بومی کشت و یک مسیر پیاده روی ساخته شده در میدان بیس بال. مینیاپولیس است دست و پنجه نرم کردن با آب گرفتگی زیرزمین و شگفت انگیز sinkholes در نزدیکی دریاچه Nokomis. و خیابان فقط اضافه شدن یک مخزن زیرزمینی و تونل سیستم برای نگه داشتن و درمان سروصدا در یک منطقه مستعد ابتلا به جاری شدن سیل.

بر اساس برخی برآوردها هزینه این ارتقا ایالت می تواند اجرا به صدها میلیون دلار در سال های آینده هزینه است که به احتمال زیاد به نوبه خود تا در آب و برق بالاتر هزینه برای صاحب خانه و کسب و کار. در سراسر کشور انطباق هزینه ها می تواند به 12 میلیارد دلار در دهه های آینده با توجه به ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست.

Minnesotans دیدن شواهد همه در اطراف آنها: خیس چمن فاسد محدودیت آب گرفتگی تقاطع scoured جریان بانک ها. حتی آب فشان فوران در خیابان.

در روز مرطوب سروصدا همچنین می توانید شستشو به بهداشتی فاضلاب — لوله ها که حمل فاضلاب و پساب به آب گیاهان درمان — نتیجه های اضطراری تخلیه خام و یا تا حدودی درمان فاضلاب به مینه سوتا در دریاچه ها و رودخانه ها.

چنین ترشحات در حال حاضر رخ می دهد به طور متوسط حدود 147 بار در سال از 120 بار در سال در نیمه اول دهه گذشته با توجه به یک استار تریبیون بررسی دولت داده است.

به آدرس جدید این آب و هوا واقعیت شهرستانها در حال به روز رسانی خود سروصدا سیستم به دسته بالاتر مجموعه ای از فدرال بارش برآورد شناخته شده به عنوان Atlas 14 استانداردهای بودند که محاسبه شده توسط سازمان ملی اقیانوسی و جوی آمریکا (fda) برای مینه سوتا در سال 2013. 100 سال طوفان است که مورد استفاده برای تولید 6 اینچ باران در شهرهای دوقلو در 24 ساعت است که در حال حاضر انتظار می رود برای تولید 8 اینچ.

“این یک تغییر بزرگ” گفت: شیدا Neprash یک فاضالب نظارتی متخصص با مشاور Stantec.

‘در حال حاضر آن را فقط — yuck’

در بدترین روزها در بسیاری از جوامع این است که هنوز تریاژ: کیسه های شن و پمپ.

چیزی که کمی کانادا متوسل به بهار گذشته هنگامی که دوقلو دریاچه بوده در طول سواحل آن است. کوچک, عمیق دریاچه احاطه شده توسط خانه های قدیمی و قوی درختان تا به حال برخی از جاری شدن سیل در سال های اخیر است. اما هیچ چیز مانند آنچه رخ داده است در ماه مه و ژوئن در هنگام ذوب برف و بارش باران باعث یک واکنش زنجیره ای. به عبارت ساده رزویل را فاضالب تخلیه به شورویو منطقه و شورویو را فاضالب تخلیه به غرب Vadnais دریاچه. زمانی که غرب Vadnais دریاچه پر کردن این بهار آن ریخته و ریخت و کمی دوقلو دریاچه.

اما دوقلو دریاچه محصور در خشکی است. با هیچ جا برای افزایش آب این دریاچه شروع مصرف متری. ساکنان شهر و خدمه در پاسخ با کیسه های شن در حالی که شورای شهر در زمان اضطراری اقدام به اجاره یک پمپ بزرگ به پایین تر از سطح دریاچه.

آن تماس نزدیک گفت: وال Eisele که زندگی در دریاچه با همسرش جسی Everts و دو فرزند خود را. آنها احساس ناتوان به عنوان دریاچه رخنه کرد نزدیک تر و نزدیک تر به پشت درب خانه آنها “خراشیده و نجات” برای خرید.

“به تماشای این رویکرد خانه است که قطعا وحشتناک” Eisele گفت. “درختان افتاده اند مردم اسکله.”

قابل ملاحظه ای بدون خانه های آب گرفتگی. اما ماه بعد استن مارتین حیاط خلوت باقی مانده تا حدی غوطه ور شده است.

“نگاهی به این آشغال” مارتین گفت: یک روز در ماه اوت پله از طریق گل در جنگل کردن یک مسیر در اموال خود را به لبه. “سیاهههای مربوط. قطب تلفن … همه چیز آمد شناور در. مردم استفاده می شود به پایین آمدن در اینجا و گرفتن عکس های عروسی خود را گرفته شده است. در حال حاضر آن را فقط … اوه.”

این نا امید صاحب خانه گفت: او را متقاعد به تغییر آب و هوا ناشی از جاری شدن سیل. او را متهم به رمزی-واشنگتن مترو آبخيز منطقه mismanaging آب این دریاچه جریان است. در هر صورت آن یک ظرف غذا بود.

“آن بدبو مانند یک باتلاق” مارتین گفت.

تینا Carstens این حوضه مدیر گفت: جاری شدن سیل بود در نتیجه از افزایش بارش باران و افزایش آب های زیرزمینی با توجه به تغییر آب و هوا.

“زیرساخت های ما فقط ساخته شده برای این حالت طولانی مدت از آب بالا” Carstens گفت. “ما شده اند در اینجا قبل از. آن را در قلمرو ناشناخته است.”

کمی کانادا, کار, مدیر, لایحه Dircks موافقت کرد. جایگاه پمپ نزدیکی مارتین در خانه روشن نارنجی جلیقه Dircks گفت: او در منطقه و هرگز دیده دوقلو دریاچه سیل به عنوان آن را در این بهار.

“من دیده ام هرگز آب به آن لوله قبل از” Dircks گفت: با اشاره به یک بتن culvert.

برای جلوگیری از یک فاجعه پمپ شده است مکیدن آب دریاچه از طریق یک 6 اینچ لوله تخلیه است که مارها را از طریق پیر culvert و در سراسر یک میدان به فاضلاب و حوضچه حفر شده در کنار بزرگراه بین ایالتی 694. آب و سپس جریان تحت آزادراه و در نهایت به Gervais کریک که تخلیه به Gervais دریاچه که تخلیه به کلر دریاچه و دریاچه Phalen و در نهایت به یک لوله است که مارها به رودخانه می سی سی پی.

این شهر در نهایت تبدیل به پمپ کردن در هفته گذشته اگر چه آن را حفظ تجهیزات در محل در حال حاضر.

این قسمت به تنهایی هزینه این شهرستان حدود 70.000 دلار پول که خواهد آمد از آن به طور کلی بودجه عملیاتی به دلیل کمی کانادا شارژ نمی کند ساکنان سروصدا ابزار هزینه. که ممکن است تغییر کند.

نه دائمی رفع

Dircks گفت: او خدا را شکر اورژانس ثابت مشغول به کار. اما این یک راه حل نیست. که می تواند به معنای ساخت یک بای پس برای جلوگیری از سرریز از رفتن به دریاچه دوقلو.

“این بی سابقه است مسائل” Dircks گفت.

رو به یک وتر آینده مینه سوتا جوامع در حال استقبال از تغییر سروصدا فلسفه طراحی. جایی که آنها یک بار متمرکز در لوله به حرکت رواناب جایی دیگری مهندسین در حال حاضر هدف به تقلید از طبیعت و مدیریت آب بهتر است که در آن می افتد. این بدان معناست که ساختمان بیشتر و بزرگتر نگهداری استخر نصب زیرزمینی تصفیه مخازن باریک شدن خیابان ها برای کاهش رواناب از پیاده رو و اضافه کردن ویژگی های بیشتر مانند باران باغ swales و درخت ترانشه به جذب آب است. دولت فاضالب دستی ارائه می دهد مقدار زیادی از راهنمایی در ابعاد و سبز زیرساخت ها است.

اما هیچ قالب گفت شورویو را Maloney.

“ما تقریبا باید منتظر این اتفاق برای درک بزرگی از آن را,” او گفت:. “من فکر می کنم بسیاری از شهرهای مینه سوتا در حال پیدا کردن خود را در این وضعیت از برخورد با چیزی که هرگز حتی تصور امکان پذیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su