Agendia منتشر سابقه کامل ژنوم مجموعه از MINDACT آزمایشی برای پیشرفت تحقیقات ابتدایی در ارتباطات زیست شناسی

ارواین کالیفرنیا., جولای 27, 2020 /PRNewswire/ — Agendia, Inc., یک رهبر جهانی در دقت انکولوژی سرطان پستان, امروز اعلام کرد انتشار MINDACT داده های آزمایشی در جولای 27 موضوع ارتباطات, زیست شناسی,طبیعت ناشران مجله. در بزرگترین مجموعه داده ها دیده می شود به تاریخ مطالعه تسلیم کامل transcriptome آرایه برای هر تومور و نشان داد حذف موفق ویژگی های تغییرات در بیان ژن پروفایل در حالی که حفظ انتظار سیگنال های بیولوژیکی. در نتیجه مجموعه می تواند در خدمت به عنوان یک ابزار ارزشمند برای کشف و یا آزمون بیان ژن امضا در این شرکت تلاش برای بهتر روشن کردن پیچیدگی های سرطان پستان است.

این مقاله با عنوان “ویژگی های کنترل تنوع در میان 6693 بیمار microarrays از تصادفی MINDACT محاکمه” آنلاین در دسترس است در اینجا.

“به عنوان بخشی از ماموریت ما را به بیماران و پزشکان آنها اطلاعات آنها نیاز به درمان تصمیم گیری ما همچنان به انجام تعدادی از مطالعات و فشار تحقیقات در درون ما موجود آزمایش برای اطمینان حاصل شود که ما تست های تشخیصی MammaPrint® و طرح® ارائه قابل اعتماد و عملی نتایج” گفت: Annuska Glas, دکترا, معاون رئیس جمهور از تحقیق و توسعه در Agendia. “این است که عمده تحقیقات و توسعه نقطه عطف زمانی بیش از 13 سال است که استفاده می شود در مطالعات آینده برای کمک به بیماران و پزشکان در درک بهتر سرطان پستان است.”

بيان ژن داده های به دست آمده در مطالعات امیدوار کننده هستند اما به طور کلی در معرض ابتلا به ویژگی های تنوع و حذف از این تغییرات ضروری است برای جلوگیری از نادرست و نتیجه گیری. انتشار فراهم می کند قوی منابع چگونه برای تضمین اولیه که تنوع مؤثر کامل transcriptome بیان اطلاعات از یک مجموعه داده را می توان با از بین بردن بیش از زمان ویژگی های مشابه دیگر بدون از دست دادن سیگنال های بیولوژیکی برای آینده اهداف تجزیه و تحلیل.

این مقاله به این نتیجه رسیدند که تجزیه و تحلیل خط لوله برای این دستاورد بی سابقه و حجم نمونه است که به طور کامل تجدید و هر دو تعدیل شده و تعدیل نشده سرطان پستان مجموعه داده های در دسترس و آماده برای استفاده و برای تحقیقات ابتدایی.

“ما خوشحال هستند به این داده ها و فرآیند ما در دسترس برای جامعه کار به کشف هر پیچیدگی سرطان پستان گفت:” لورا ون نمی Veer, دکترا, ارشد تحقیقات افسر و از بنیانگذاران Agendia.

چند وجهی در جهان واقعی اطلاعات کتابخانه ساخته شده برای MINDACT دادگاه تأکید Agendia تعهد به هر دو بلند مدت و بلافاصله عملی پژوهش و فداکاری به طور مداوم هل دادن مرزهای یافته های قبلی برای بهبود نتایج بیمار.

در مورد MINDACT محاکمه

MammaPrint های 70-ژن خطر عود روش برای بیماران مبتلا به مراحل اولیه سرطان پستان توسط پشتیبانی در سطح 1A شواهد بالینی از MINDACT یک نقطه عطفی محاکمه اسپانسر شده از طرف EORTC (EORTC-10041/BIG3-04) است. این مطالعه نشان داد که از نظر بالینی بیماران در معرض خطر با MammaPrint کم خطر در نتیجه می توانید با خیال راحت د-تشدید درمان و خودداری کردن از شیمی درمانی. در دراز مدت پیگیری اطلاعات از MINDACT ارائه شده در سال 2020 نشست سالانه انجمن آمریکایی انکولوژی بالینی (ASCO) تایید و ساخته شده بر اساس یافتههای منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در سال 2016.

این MINDACT آزمایشی ثبت نام 6,693 بيماران مبتلا به سرطان پستان. در پنج سال پیگیری علامت محاکمه نشان داد که تومور تجزیه و تحلیل و طبقه بندی توسط MammaPrint 70-بیان ژن امضا فعال 46 درصد کاهش در استفاده از شیمی درمانی به صورت بالینی بیماران در معرض خطر بودند که درجۀ توسط ژنتیکی سنجش به genomically کم خطر است. نه سال پیگیری داده خواهد شد منتشر شده در عمق بعد از این سال و تایید MINDACT به عنوان یک مثبت د-تشدید مطالعه برای شیمی درمانی و در ادامه برای نشان دادن MammaPrint بالینی ابزار تعیین یک سرطان پستان بیمار نیاز به شیمی درمانی.

مشاهده محاکمه اطلاعات در اینجا.

در مورد Agendia

Agendia دقت انکولوژی شرکت متعهد به بهبود نتایج بالینی و اطلاع رسانی سفر برای بیماران مبتلا به مراحل اولیه سرطان پستان است. این شرکت در حال حاضر ارائه می دهد دو صورت تجاری در دسترس ژنومی پروفایل تست های فرآوری شده از طریق آن دولت از هنر تسهیلات در ارواین کالیفرنیا. Agendia نیز فراهم می کند نسل بعدی توالی کیت برای استفاده توسط آزمایشگاه محلی در خارج از ایالات متحده.

MammaPrint® 70-ژن سرطان پستان عود assay اولین FDA-پاک خطر-از-عود آزمون حمایت کارشناسی آینده نگر نتیجه داده و شامل هر دو ملی و بین المللی دستورالعمل درمان. طرح® 80-مولکولی ژن subtyping سنجش است که به صورت تجاری در دسترس تست که ارزیابی زمینه زیست شناسی از یک تومور به تعیین آنچه که رانندگی رشد آن است. با هم MammaPrint و طرح ارائه جامع ژنومی مشخصات به پزشکان کمک می کند تصمیم گیری آگاهانه تر در قبل و بعد از عمل درمان تنظیمات. با توسعه مبتنی بر شواهد رمان ژنومی آزمون Agendia با هدف حمایت از, در حال تحول نیازهای بالینی بیماران مبتلا به سرطان پستان و پزشکان خود را.

Agendia را سنجش می تواند دستور داد در هسته بیوپسی یا نمونه های بيوپسی با نتایج ارائه شده در به عنوان کمی به عنوان 5-7 روز برای اطلاع رسانی قبل و بعد از عمل درمان تصمیم گیری. برای کسب اطلاعات بیشتر در Agendia را سنجش و در حال انجام آزمایشات مراجعه کنید www.agendia.com.

منبع Agendia

لینک های مرتبط

http://www.agendia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im