AGC شبکه های به دست آوردن Fujisoft در خاورمیانه

کسب Fujisoft خواهد شد قابل ملاحظه ای افزایش و تقویت AGC حضور و ارائه در منطقه MEA. این را نیز افزایش زمان راه حل نمونه کارها از AGC و جعبه سیاه در سراسر Cloud Computing & مجازی سازی امنیت سایبر موفق SoC & NoC مدیریت خدمات مرکز داده ها و راه حل های همکاری.

“ما هیجان زده به استقبال Fujisoft اعضای تیم به عنوان بخشی از AGC خانواده” گفت: Sanjeev Vermaمدیر اجرایی و مدیر عامل شرکت AGC شبکه و رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت جعبه سیاه شرکت. “این کسب تسریع توسعه ما در منطقه MEA. در پیگیری های ما باقی می ماند مشتری را شریک قابل اعتماد در ارائه راه حل های فن آوری و خدمات ترکیبی از Fujisoft و AGC را تقویت خواهد کرد رابطه ما و ارتباط با ما همراه مشتریان در منطقه است.” ورما ادامه داد.

آلبرت راجمدیر عامل Fujisoft گفت: “این کسب منطقی گام بعدی است که باعث ایجاد ارزش قابل توجهی برای مشتریان و ذینفعان از هر دو AGC و Fujisoft. آن را واقعا به نفع مشتریان و شرکای کسب و کار از طریق گسترش سبد محصولات و خدمات برتری در میانه منطقه و فراتر از آن.”

دیپاک کومار Bansal, Chief Financial Officer, AGC شبکه گفت: “آوردن Fujisoft زیر چتر AGC شبکه مطمئنا مشتریان را قادر به جلب صلیب اهرم در سراسر AGC و جعبه سیاه راه حل ارائه و پشتیبانی خدمات پایه در منطقه است.”

Rohit Himatsingka, معاون رییس جمهور در رئیس شرکت توسعه و استراتژی, AGC شبکه گفت: “عامل در محدود پارامترهای کار از خانه در طول زمان COVID بار و تحت شرایط طبیعی جدیداین چالش برانگیز و منحصر به فرد کسب شده توسط AGC است که در پی ما رویکرد متمرکز در ادامه در خط مقدم به ارائه بهترین راه حل های فن آوری و خدمات در بازارهای مختلف است که ما در عمل.”

در مورد AGC شبکه:

AGC جهانی است راه حل جامع به نمایندگی از جهان با بهترین برندها در واحد ارتباطات مرکز داده & لبه آن امنیت سایبری (CYBER-i) انتقال دیجیتال و برنامه های کاربردی از جمله SimpleEdge و فن آوری راه حل های محصول (TPS).

در مورد Fujisoft:

تاسیس در دبی, امارات متحده عربی به عنوان یک راه حل های فناوری اطلاعات و ارائه دهنده خدمات Fujisoft متخصص در های نوآورانه راه حل های آن از جمله امنیت اطلاعات و ارتباطات و همکاری و مدیریت خدمات, امنیت, مجازی سازی و Datacentre.

کلیک کنید به دنبال اظهارات برای متن کامل.

تماس با رسانه ها:
Neelam کاپور
تلفن: +91 98197 30611
E-mail: [email protected]

مایک کارنی
تلفن: +1 214 258 1612
ایمیل: [email protected]

منبع AGC شبکه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>