AGC بیولوژیک برای شرکت در مجازی زیستی اروپا بهار

سیاتل, مارس 19 سال 2020 /PRNewswire/ — AGC بیولوژیک با خوشحالی به یک طلا حامی زیستی اروپا بهار در اروپا بزرگترین بهار بیوتکنولوژی همکاری رویداد. به منظور اطمینان از سلامت همه کسانی که به شرکت در این رویداد خواهد شد و عملا این سال است. AGC بیولوژیک را با رهبران صنعت در آخرین بیوتکنولوژی روند از طریق آنلاین جلسات و کارگاه های آموزشی مجازی. جلسه بار هنوز هم در دسترس برای کسانی که به شرکت. 14 رویداد سالانه می گیرد از آوریل 23 – 27, 2020.

AGC بیولوژیک’ اروپا تیم توسعه کسب و کار خواهد شد و ارتباط با صنعت حرفه ای برای به اشتراک گذاری اطلاعات در آن در سطح جهان هم تراز فرایند توسعه تولید و بدون درز tech نقل و انتقالات. AGC بیولوژیک نیز برجسته اخیر گسترش آن پلاسميد DNA (pDNA) ارائه شده است. با تقاضا برای pDNA به سرعت در حال رشد AGC بیولوژیک است که اعمال نفوذ از 25 سال تجربه و جامع در خانه analytics توسعه اطمینان و اعتماد جدول زمانی.

“عملا شرکت در زیستی اروپا بهار اجازه می دهد تا AGC بیولوژیک به ادامه تعامل با زندگی جهانی علم همکاران می گوید:” AGC بیولوژیک’ مدیر عامل Patricio Massera. “در حالی که ما دیگر در ملاقات با فرد ما هنوز هم به دنبال به جلو به یک مولد رویداد با صنعت بیوتکنولوژی رهبران از سراسر جهان است. ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاری ما آخرین نوآوری ها و بینش ما به دست آورده ایم و بیش از 20 سال در صنعت است.”

در مورد AGC بیولوژیک:

AGC بیولوژیک پیشرو جهانی در قرارداد توسعه و تولید سازمان (CDMO) با یک تعهد قوی برای ارائه بالاترین استاندارد خدمات به مشتریان و همکاران. این شرکت در حال حاضر در استخدام بیش از 900 کارمند در سراسر جهان. AGC بیولوژیک’ شبکه جهانی دهانه سه قاره با cGMP-سازگار امکانات در سیاتل, واشنگتن,; کپنهاگ, دانمارک; هایدلبرگ آلمان; و چیبا, ژاپن.

AGC بیولوژیک ارائه می دهد تخصص صنعت عمیق و منحصر به فرد خدمات سفارشی برای مقیاس بالا و cGMP تولید پروتئین-based therapeutics; از پیش بالینی به تجاری پستانداران و میکروبی تولید می باشد. ارائه خدمات یکپارچه شامل سلول خط توسعه bioprocess توسعه فرمولاسیون تحلیلی, تست آنتی بادی توسعه مواد مخدر و صرف تلفن های بانکی و, ذخیره سازی و بیان پروتئین از جمله اختصاصی CHEF1® بيان سیستم برای پستانداران تولید.

اطلاعات بیشتر در www.agcbio.com.

منبع AGC بیولوژیک

لینک های مرتبط

http://www.agcbio.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>