Afterpay استقبال Tencent به عنوان قابل توجه سهامداران

سان فرانسیسکو, مه 1 سال 2020 /PRNewswire/ — Afterpay محدود (Afterpay ASX: APT) با خوشحالی به استقبال Tencent Holdings Limited (Tencent) به عنوان قابل توجهی سهامدار Afterpay تایید توسط lodgement از اطلاع از اولیه قابل توجهی دارنده در استرالیا اوراق بهادار در 1 مارس سال 2020 است.

Tencent به یک شرکت ذکر شده در بورس سهام هنگ کنگ. این شرکت فراهم می کند, اینترنت, خدمات ارزش افزوده از جمله سرگرمی های دیجیتال, تبلیغات آنلاین و FinTech و خدمات ابری را به کاربران. آن ارتباطات سیستم عامل شامل Weixin, WeChat و QQ. آن Weixin پرداخت خدمات پیشرو پلت فرم پرداخت موبایل در چینتسهیل به طور متوسط بیش از 1 میلیارد دلار معاملات تجاری در هر روز.

آنتونی ایسن و نیک MolnarCo-بنیانگذاران Afterpay نظر:

“ما احساس می کنیم بسیار ممتاز به استقبال Tencent به عنوان قابل توجه سهامداران در کسب و کار ما. قادر به جذب یک سرمایه گذار استراتژیک از این کالیبر است که بسیار پرارزش است و یک عهد به تیم ما و قدرت ما متفاوت مدل کسب و کار.

“Tencent سرمایه گذاری ما فراهم می کند با این فرصت را به یاد یکی از موفق ترین در جهان دیجیتال پلت فرم کسب و کار. قادر به ضربه بزنید به Tencent را تجربه گسترده و شبکه های با ارزش است و به عنوان پتانسیل برای همکاری از جمله در زمینه تکنولوژی جغرافیایی گسترش و آینده گزینه های پرداخت در Afterpay پلت فرم.

“ما همچنان با تمرکز بر ارائه ارزش برای مشتریان موجود و جدید سهامداران بیش از مدت طولانی.”

جیمز میچلمدیر ارشد استراتژی افسر Tencentنظر:

“ما را خوشحال و برای تبدیل شدن به سرمایه گذاران در Afterpay. در داخل چین عمل کنیم پیشرو دیجیتال سرویس پرداخت و به سرعت در حال رشد FinTech پلت فرم و خارج از چین ما به طور فعال سرمایه گذاری در پیشگام FinTech شرکت ما با ارائه بینش منحصر به فرد به ظهور FinTech خدمات. Afterpay رویکرد و خارج از غرفه به ما نه فقط برای آن مدل کسب و کار فنی بلکه به دلیل خدمات خود را تراز می کند تا به خوبی با روند مصرف ما در حال توسعه جهان از نظر Afterpay مشتری محور بهره رویکرد به عنوان به خوبی به عنوان آن یکپارچه خرده فروشی حضور و توانایی برای اضافه کردن مقدار قابل توجهی برای آن تاجر پایه. ما نگاه به جلو به یک خواب عمیق و طولانی مدت کسب و کار همکاری بین Tencent و Afterpay.”

منبع Afterpay

لینک های مرتبط

http://afterpay.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im