گلندیل رهبران رود به پول و افزایش عمر این شهر دفن زباله زمانی که آنها راه اندازی مذاکرات با ویست انرژی نزدیک به یک دهه پیش است. به جای آن رهبری به سال در دادگاه ها.

آریزونا دادگاه تجدید نظر حکومت در گلندیل به نفع on Jan. 28 به عنوان تا به حال Maricopa County Superior Court قاضی در سال 2017.

دادگاه تجدید نظر تایید پایین تصمیم دادگاه به جایزه گلندیل $280,000 در خسارت حدود 2.9 میلیون دلار در هزینه های وکیل و $898,193.20 در هزینه های دیگر. این شهر همچنین می توانید بازیابی هزینه های درگیر در آخرین تجدید نظر شود.

ویست حال راه اندازی عملیات در محل های دفن زباله در نزدیکی 115 و گلندیل راه به نوبه خود این شهر را از زباله به انرژی است. اما این شرکت به زودی شروع به نگرانی در مورد بریده های چمن و دیگر زباله های حیاط مخلوط با زباله.

دعاوی پرواز در سال 2015

شرکت ثبت 200 میلیون دلار طرح دعوی در دادگاه در برابر این شهرستان در سال 2015 و شهر های ضد شکایت کرد.

این شرکت استدلال حیاط زباله نیاز به از پیش طبقه بندی شده اند اما گلندیل مقامات نگهداری قرارداد گفت: در غیر این صورت.

نانسی Mangone, شهر دستیار دادستان شهرستان و سرب در مجلس شورای اسلامی در این مورد گفت: زبان در قرارداد بود “بسیار روشن است.”

“دلیل ما حرکت رو به جلو با این دادخواهی بود که برای حفاظت از شهروندان مالیات دلار,” او گفت:.

Mangone گفت: این شهرستان پنج سال پس از شروع اختلاف امیدوارم شکستن حتی از طرح دعوی در دادگاه-هزینه های مربوط.

ویست مقامات پاسخگویی به درخواست ها برای اظهار نظر.

حرکت رو به جلو

گلندیل حال انتظار برای دریافت $100,000 در سال از ویست برای اجاره فضا در محل های دفن زباله به علاوه $476,000 بازیافت مدیریت هزینه.

گلندیل انتظار می رود به ارائه 120000 تن زباله برای ویست برای تبدیل به انرژی و به فروش برساند.

ویست این تسهیلات شده است از آنجایی که خارج از شهرستان محل های دفن زباله.

مسئولان شهرستان هیچ برنامه فوری برای پیدا کردن شریک دیگر برای تبدیل زباله به انرژی است. میشل Woytenko گلندیل مدیر حوزه عملیات شهر گفت: نمایندگان در حال بررسی دقیق مصرف در هنگام کاوش مشابه قرارداد در آینده است.

“ما همیشه در حال ارزیابی تکنولوژی در خارج وجود دارد” Woytenko گفت. “ما به دنبال محاکمه و واقعی تکنولوژی است.”

برای مشترکین: شهرستان گلندیل مدیر کوین فلپس و خود را فرزند خوانده تنظیم جلسات که منجر به یک شهر قرارداد. او نمی افشای رابطه به شورای

نمایندگان شهرستان گفت: طرح دعوی در دادگاه هر چند دشوار و وقت گیر نمی خواهد تغییر راه آنها رویکرد آینده معاملات کسب و کار و مشارکت.

“ما نمی خواهد اجازه دهید یک جدا شده معامله تغییر راه ما انجام کسب و کار” Mangone گفت. “در نهایت ما بسیار خوشحال با نتیجه درخواست تجدید نظر و ما هیجان زده به این پشت سر ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im