آریزونا بزرگترین مدرسه منطقه دارای یک سرپرست.

مسا مدارس عمومی حاکم بر هیئت مدیره انتخاب شده است Andi Fourlis در حال حاضر منطقه معاون سرپرست به جای اخگر Conley.

کانلی استعفا داد و در ماه نوامبر به سوالات زیر بیش از منطقه اجرایی حقوق.

Fourlis کار کرده است برای این منطقه پس از سال 2017 با توجه به صفحه مربوط به. قبل از آن او کار می کرد برای آریزونا مرکز علوم برای دو سال و Scottsdale Unified School District برای 19 سال است. او آغاز شده به عنوان یک معلم.

“ما ظهور خواهد کرد از این زمان فوق العاده ای قوی تر و انعطاف پذیر تر” Fourlis گفت: در روز سه شنبه. “ما باید بازگشت به مدرسه چه بود. بلکه ما باید از این فرصت برای یادگیری از تجارب ما و به رسمیت شناختن آنچه در مدرسه می تواند برای هر یک از فرزندان ما است.”

اولویت بندی معلمان, دانشجو, بودجه

در طول مصاحبه پخش این ماه Fourlis گفت: او را اولویت بندی حفظ و استخدام با کیفیت بالا و معلمان و استفاده از سرپرست موقعیت برای حمایت بیشتر بودجه آموزش و پرورش از دولت است.

“اگر ما اولویت های معلم و کارمند جبران و منابع کافی ما نیاز به مطمئن شوید که ما قانونگذاران ایالتی در حال تصمیم گیری است که کارمند جبران و منابع کافی هستند خود را اولویت شماره یک” او گفت:.

مسا سرپرست جستجو در ماه فوریه آغاز شد. هیئت مدیره مدرسه محدودتر هم جستجو به این سه ماه و مصاحبه داوطلبان در طول یک livestream.

“او خواهد ساخت بر چیزهایی که اتفاق می افتد در این منطقه است. ما می دانیم او منجر خواهد شد و با شور و شوق هدف و شفافیت” رئیس جمهور هیئت مدیره ایلین معدنچی گفت.

مسا مانند دیگر مناطق در دولت بسته شده است با توجه به کوروناویروس. هیئت مدیره مدرسه اعلام کرد: انتخاب روز سه شنبه در یک livestream ویدئو کنفرانس.

چرا کانلی ترک ؟

مسا هیئت مدیره مدرسه به طور ناگهانی قرار می گیرد کانلی در مرخصی در ماه نوامبر پس از آن پذیرش استعفای او در ماه دسامبر. پیت Lesar به عنوان سرپرست موقت.

برای هفته هیئت مدیره نه بگوید عمومی دلیل کانلی خروج.

هیئت مدیره مدرسه مقامات بعدها فاش کرد که Conley استعفا داد و در میان سوالات مطرح شده بیش از منطقه اجرایی حقوق. یک سخنگوی منطقه در آن زمان گفت: افزایش انطباق با قانون دولت است.

مدرسه منطقه راه اندازی یک ممیزی برای بررسی منطقه مالی.

ممیزی در بر داشت که هشت رهبران منطقه دریافت می آفریند و نه تایید شده توسط هیئت مدیره مدرسه و در مجموع بیش از $140,000.

Fourlis دریافت یکی از کسانی که افزایش معدنچی گفت. اما زمانی که او آموخته پرداخت شد و نه تایید شده توسط هیئت مدیره مدرسه او بازگشت پول.

“او به میل و علاقه و با حمایت نگرش” خیش گفت.

در کل برای جبران مسا تیم اجرایی که شامل سرپرست و دستیار superintendents افزایش از 1.4 میلیون دلار در سال 2015 به $2.6 میلیون نفر در سال 2020 ممیزی در بر داشت.

این تیم همچنین رفت و از 10 نفر در سال 2015 به 15 در سال 2020 حتی به عنوان منطقه ثبت نام کاهش یافته است.

رسیدن به خبرنگار در Lily.Altavena@ArizonaRepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im