پس از تجارت ناپدید وحشی جناح ژاک Parise ‘نا امید نمی شود’

ژاک Parise مناسب در دنده پنج شنبه قبل از مصرف به یخ در اکسل انرژی مرکز به عنوان یکی از چهره های حق رای دادن فقط به عنوان او را برای هفت سال گذشته.

اما Parise وابستگی می تواند به طور ناگهانی تغییر دوشنبه به عنوان وحشی کاوش تجارت 35 ساله جناح — fizzled مذاکرات که Parise نامشخص در مورد آنچه که آینده خود را به نظر می رسد.

Videoتصویری (01:39): Zach Parise صحبت سهشنبه در مورد باقی مانده با وحشی پس از تیم کاوش تجارت او دوشنبه.

“من نمی دانم” او گفت: صبح روز سه شنبه. “من فکر کردن در مورد این کت آبی و برنده شدن در این بازی و بستن شکاف در پلی آف [مسابقه].”

اگر چه وحشی را ندارد هر گونه تغییر در دوشنبه مدیر کل لایحه Guerin اذعان کرد این تیم نگاه به حرکت Parise.

این جزایر شدند به گزارش مقصد با جانباز رو به جلو اندرو Ladd اعتقاد بر این بود در مخلوط.

“من شناخته شده برای حدود یک هفته” Parise گفت. “بسیار [Guerin] به سراغ من آمد و با چیزی مربوط به یک تیم دیگر و ما در مورد آن صحبت کردیم و این نوع از حد.”

هر دو بازیکن شد به گزارش معوق حمایت خود قرارداد. Parise کاهش یافته است می گویند که آیا او خود چشم پوشی هیچ جنبش بند.

“من نمی خواهم به بحث در مورد آن نوع از مکالمات,” او گفت:.

با Parise است 13-در سال $98 میلیون قرارداد یکی از نادر مقدم-لود معاملات هنوز هم شناور در اطراف لیگ قبل از آنها ممنوع هنگامی که زمان توافق دسته جمعی اجرا می شد در سال 2013 هر تجارت شامل او خواهد بود بدون شک پیچیده و به طور بالقوه دشوار است برای اجرا — به خصوص اگر حقوق و دستمزد احتباس (وحشی نیاز به حفظ پرداخت بخشی از حقوق و دستمزد و کلاه ضربه) است که بخشی از معادله است.

Parise گفت او مطمئن نیستید که چگونه هر دو طرف رو به یک معامله اما این امکان برای استرس زا دوشنبه و به چالش کشیدن منجر به مهلت.

“شما فقط نمی دانم,” او گفت:. “پس از آن آورده می شود تا به شما در ذهن خود را, شما فکر, ‘من می روم فردا ؟ چه خبر اینجا ؟ آن [ها] را به بازی. در حال حاضر که بیش از, ما فقط می تواند نگرانی در مورد اینجا و برنده شدن و گرفتن خودمان را به آن وحشی-کارت نقطه.”

با وجود این شایعات Parise نمی احساس ناراحت کننده صبح روز سه شنبه به عنوان او دوباره هم تیمی های خود. او مطمئن نیست چه چیزی در فروشگاه برای او در حال حرکت رو به جلو, اما او در حال حاضر به وضوح برای هم بودن.

“من دوست دارم آن را در اینجا,” او گفت:. “من همیشه باید. اهداف من در اینجا تغییر نکرده: این کمک به این تیم است. نه نا امید با هر وسیله ای که من اینجا هستم. من واقعا لذت بردن از بازی در اینجا.”

نگاه جدید

وحشی عرضه های مختلف صف در برابر آبی و کت و شروع تماس تا جرالد Mayhew در خط بالا در کنار اریک Staal و کوین Fiala. که خط کمک بازی گل اول با Staal نمره اش 18 از فصل در یک کمک از Fiala.

الکس Galchenyuk نیز منتقل شده به مرکز پس از بیشتر پوشش در بال از او به دست آورد از پنگوئن ها در فوریه. 10.

“به عنوان یک وینگر در ‘D’ منطقه این نوع بیشتر ایستاده و به دنبال در اطراف” Galchenyuk گفت. “به عنوان یک مرکز شما همیشه یک بخشی از بازی و کمی بیشتر فعال است. من به دنبال به جلو به آن است.”

Galchenyuk بازی بال و مرکز در juniors اما خود را آغاز NHL حرفه ای در بال قبل از حرکت به مرکز.

“همیشه بهتر است همه کاره می شود,” او گفت:. “… من به دنبال به جلو به چالش بکشد.”

همانطور که برای Mayhew این است که دوم خود را از روی لئامت دادن با این فصل است. او به ثمر رساند دو گل در هفت بازی بود و در یک پارگی در افراد زیر سن قانونی با آیووا منجر به انحراف در اهداف (39) و امتیاز (61) هنگامی که او به یاد می آورد یکشنبه.

و غیره.

• مرکز لوقا Kuninکه در رنج بالای بدن آسیب جمعه است که انتظار می رود به نگه داشتن او را از 10-14 روز در شرکت اختیاری صبح اسکیت شنبه. “فقط کار را از طریق پروتکل گرفتن در صف” مربی موقت Dean Evason گفت.

• سابق وحشی مربی بروس Boudreau صرف دوشنبه در تلویزیون, شرکت در Sportsnet را NHL تجارت روز مهلت پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>