در صندلی جلو ماشین من مونیکا ساندرز ارشد مدیریت عملیات در تبلیغات پر کردن بیش از اندازه از بررسی های نجومی برای به اشتراک گذاری با ماژیک سیاه و سفید.

“آیا شما تا به حال نوشته شده از یک بررسی برای $25,000 قبل از؟” از من خواسته. او به من یک نگاه. آره من هر دو.

خوانندگان اهدا حدود 1.8 میلیون نفر در طول آریزونا جمهوری اسلامی برای فصل های کمپین و این هفته کمک های مالی اعم از 7500 دلار به $50,000 داده شد به 143 محلی و سازمان های غیر انتفاعی است که حمایت از فرزندان معلمان و دانش آموزان, افراد مسن و خانواده.

ما چتری را به صورت جفت در روز پنج شنبه به تصویب بزرگ چک. من همیشه می خواستم برای انجام این کار است. مونیکا ،

ما هر دو در خواست از مردم برای اهدای به فصل های چرا که ما اعتقاد داریم آن را در. من می دانم که مردم نگرانی در مورد چگونه خود را به خیریه ها دلار صرف شده است. پس از این جمهوری می پردازد اداری و تبلیغاتی هزینه های تمام پول اهدا می شود به خوبی مورد استفاده قرار.

این روند به دریافت کمک مالی دقیق این سازمان به دقت بررسی. من اغلب پیدا کردن که مردم من نوشتن در مورد انجام کارهای خوب هستند و فصل های دریافت کنندگان کمک مالی.

مونیکا و من رفتم به UMOM جدید روز در مراکز ققنوس و مورد استقبال قرار گرفت توسط یک گروه از کارکنان و لبخند بزرگ. این مردم انجام کار واقعی است.

در UMOM مردم دچار بی خانمانی دریافت کمک با لباس و غذا و سرپناه اضطراری, کار, آموزش, بهداشت و درمان و مسکن مقرون به صرفه. در کوتاه مدت آنها را وادار به کمک گرفتن از صفحه اصلی.

مدیر بازاریابی کسیدی پنی به ما یک تور به ما نشان میدهد که در آن 130 خانواده زندگی می کردند و درمانگاه, لباس فروشگاه و مرکز ناهار خوری.

یک پدر و بازی با بچه های خود در خارج. یک پسر بچه حدود 10 برگزار می شود یک درب باز برای ما. زمانی که مونیکا از او تشکر کرد به او گفت: “من یک نجیب زاده است.” او قطعا بود.

یکی دیگر از 134 خانواده ها هنوز در لیست انتظار برای دریافت در.

من که در آن جعلی بررسی خوب برای عکس (واقعی آنهایی که در ایمیل وارد) اما هنوز هم احساس خوب دانستن است که در حالی که ما گزارشی از چالش ها در جامعه ما, ما چیزی به کمک بیش از حد.

رسیدن به مطلوب در karina.bland@arizonarepublic.com. او را دنبال کنید در Facebook و Twitter @KarinaBland.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im