پس از آن را بیش از ؟ برنامه های خود را دقیقا زندگی در حال تغییر, اما آنها زندگی تغییر

شادی بیلی را به کتابخانه بروید و لحاف فروشگاه به مرور و ملاقات با او گلدوزي ، او را برای ناهار بیرون رفتن با دوستان بعد از کلیسا.

مایک McClellan را به همسر خود را به مورد علاقه خود را در رستوران سفارش نوشیدنی یک بطری از شراب مورد علاقه خود را با شام و سپس ترک یک نکته.

Gwyne هنینگ را سوزاند ماسک او شده است با پوشیدن رفتن به فروشگاه مواد غذایی و نه نگران است که نفس در آنچه. او به شما غذا خوردن در یک رستوران.

“من حدس می زنم آن معمول همه چیز, اما این چیزی است که من انجام دهید” Gwyne نوشت.

معمول همه چیز. این چیزی است که ما دست.

قبلا نوشتم در مورد چیزهایی که من انجام وقتی که این بیماری همه گیر است بیش از زمانی که اقامت در خانه سفارشات در حال برداشته کسب و کار بازگشایی و ما می توانیم به حالت عادی بازگشت.

من ابرو اپیلاسیون. میزبان یک حزب استخر. در آغوش گرفتن مردم را دوست دارم.

خوانندگان نوشت: به من بگویید آنچه که آنها را برای اولین بار انجام دهید. آنها چیزی مشترک.

ماریون دورهام خواهد کوتاه کردن مو و چت قهوه با دوست دختر خود را.

او را به یاد داشته باشید آنچه که این بیماری همه گیر را به ارمغان آورد: آگاهی از کسانی که کار در پشت صحنه به نگه داشتن چیزهایی که کمتر آلودگی آوردن آسمان آبی کمتری روزانه تعهدات.

به جای یک برنامه ریزی کروز Vikki پاسبان و شام پخته شده در خانه برای جشن سالگرد 40.

“کشتی و سفر همیشه وجود دارد خواهد بود اما خانواده و دوستان ما هستند که دور به نظر می رسد چندان دور در حال حاضر” Vikki نوشت. آنها صحبت کرده ام به آنها بیشتر است. آنها را به انجام است که در زمانی که این است که بیش از.

سوزان Soroka را به پیل بالغ مرکز تفریح و سرگرمی به ورزش از رفتن به ناهار با دوستان و ارسال بلیط هواپیما به دختر او را به بازدید.

“جالب است زمانی که من فکر می کنم در مورد آنچه که من انجام خواهد داد آن را پایین می آید به چند چیز اساسی. هیچ چیز در زندگی در حال تغییر است. در عین حال پس از زندگی در حال تغییر,” او نوشت. “این ویروس به من آموخت یک یا دو چیز در مورد آنچه مهم در زندگی من است.”

رسیدن به کارینا مطلوب در [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter @KarinaBland.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de